shtepistek21meqera 

 Online 199 lexues | 15 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
330 Euro

Apartament 1+1 i sapo investuar ne bllok (pallatet agimi) zone ekskluzive - me pamje nga brenda bllokut | pallat shume i mirembajtur me investime te p... (Premium 31.12.2020)

300 Euro

Apartament 2+1+ballkon ne bllok (piceri era) zone perfekte | me 1 dhome gjumi + kuzhine me vete+ dhome ndenje me vete| apartament shum i kendshem, me ... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

tek kompleksi kika 2 jepet super apartament 2+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 8-te teknik dhe te 7-te banimit te nje pallati 8-katesh. orga... (Premium 05.05.2021)

330 Euro

Jepet me qera apt gjigand 2+1+2wc+2ballkone (105 m2) tek tregu elektrik (rr. petro n. luarasi) zone e preferuar | pallat i ri, ashensor | mobilim cile... (Premium 31.12.2020)

34,000 Leke
Jepet Apartament 2+1 me qera Apartamenti perbehet nga:Sallon,2 dhoma gjumi,2ballkone ,2 tualete.Eshte i mobil

34,000 Leke Jepet Apartament 2+1 Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
112 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti perbehet nga:sallon,2 dhoma gjumi,2ballkone ,2 tualete.eshte i mobiluar.ndodhet ne kat te trete,ne pallat cilesor me ashensor .ne zone te mire.... 05/07/2020 20:30... Lexo detajet..

320 Euro
2+1 me qera myslym shyri Rruga myslym shyri prane karburant kastrati jepet me qera apartament 2+1 totalis

320 Euro 2+1 Me Qera Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Rruga myslym shyri prane karburant kastrati jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar super lukzoz. ka 3 kondicionere. mobilim i ri dhe modern. uji dhe drita 24 ore. ... 05/07/2020 19:55... Lexo detajet..

400 Euro
JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 TE KOMUNA E PARISIT Apartamenti eshte 2+1 i mobiluar totalisht, ka parket dhe kondicionere ndodhet n

400 Euro Jepet Me Qera Apartament 2+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
93 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Apartamenti eshte 2+1 i mobiluar totalisht, ka parket dhe kondicionere ndodhet ne pallat me ashensor.... 05/07/2020 19:53... Lexo detajet..

35,000 Leke JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TE SHALLVARET Apartamenti eshte i mobiluar ndodhet buze rruge.

35,000 Leke Jepet Me Qira Apartament 1+1 Te Shallvaret

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
82 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti eshte i mobiluar ndodhet buze rruge.... 05/07/2020 19:53... Lexo detajet..

300 Euro JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1! Apartamenti eshte me vendodhje te Sevia, Pazari i ri ne pallat me ashensor.
Esh

300 Euro Jepet Me Qera Apartament 1+1!

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
74 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Apartamenti eshte me vendodhje te sevia, pazari i ri ne pallat me ashensor. eshte totalisht i mobiluar... 05/07/2020 19:53... Lexo detajet..

300 Euro Qera, ID 4219031, Apartament 1+1, Ruga Elbasanit Property ID : 4219031

Qender, Rruga e Elbasanit, perballe 7 xhuxhave, prane D

300 Euro Qera, Id 4219031, Apartament 1+1, Ruga Elbasanit

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
64 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4219031 qender, rruga e elbasanit, perballe 7 xhuxhave, prane deges se thesarit, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 65 m2, kati i 3, apartamenti eshte totalish i rikonstrukturuar, i mobiluar ne menyre shume te mire, apartamenti ... 05/07/2020 19:48... Lexo detajet..

500 Euro Apartamente 2+1 me qera ne Bllok, rruga Brigada VIII ne Tirane (ID 4229169) Property ID : 4229169

Ne Bllok, rruga Brigada VIII, jepet me qera Apartament
2+1
Dhoma|Sallon
90 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4229169 ne bllok, rruga brigada viii, jepet me qera apartament 2+1, siperfaqe 90 m², kati 2, i mobiluar ne menyre moderne, te gjitha pajisjet e nevojshme per banim, kondicioner ne cdo dhome, i gjithi me parket, punime gipsi, tualet,... 05/07/2020 19:48... Lexo detajet..

400 Euro Apartamente 1+1 me qera ne zonen e Bllokut prane Farmaci Daja ne Tirane (ID 4219159) Property ID :4219159

Bllok, prane Farmaci Daja, jepet me qera Apartament 1+1
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Property id :4219159 bllok, prane farmaci daja, jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 70 m², kati 4 i banimit, 2 kondicionere, tualet me dritare, 2 ballkone, orientim me diell, apartamenti eshte i rikonstruktuar dhe i sh... 05/07/2020 19:47... Lexo detajet..

310 Euro Apartament 1+1 me qera Komuna e Parisit prane Kompleksit Kika Property ID : 4211485

Komuna e Parisit, prane kompleksit Kika, jepet me qera

310 Euro Apartament 1+1 Me Qera Komuna E Parisit Prane Kompleksit Kika

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4211485 komuna e parisit, prane kompleksit kika, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, teresisht i mobiluar, siperfaqe 60 m², kati 4 me ashensor, tualet, ballkon i madh, mundesi parkimi nentoke, orientim me diell. jepet m... 05/07/2020 19:47... Lexo detajet..

300 Euro

Jepet me qera apt 1 + 1 (70 m2) ne myslym shyr (rr. him kolli) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bolleshme me ndricim shume te mi... (Premium 31.12.2020)

600 Euro

tek komuna e parisit jepet me qira super apartament 2+1+verande. apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara momentalisht ne tirane, ku mun... (Premium 06.05.2022)

320 Euro

Jepet Super Ap 1+1 Ne Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

☑️jepet apartament 1+1 ne nje nga zonat me te mira te tiranes ne myslym shyri i mobiluar shume mire dhe me pozicion strategjik ☑️apart... (Premium 08.01.2021)

30,000 Leke

Tek zogu i zi,jepet me qera apartamemt 1+1 i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambjent gatimi,dhome gjumi,banjo,ballkon,ngrohje/ftohje. apar... (Premium 17.11.2020)

500 Euro Apartamente 3+1 me qera ne zonen e Bllokut prane Sheshit Willson  (ID 4231157 ) Property ID : 4231157

Bllok, prane Sheshit Willson, jepet me qera apartament

500 Euro Apartamente 3+1 Me Qera Ne Zonen E Bllokut Prane Sheshit Willson (id 4231157 )

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

Property id : 4231157 bllok, prane sheshit willson, jepet me qera apartament 3+1 ne pallat te ri, i mobiluar ne menyre bashkekohore, siperfaqe 130 m², kati i 10 me ashensore, kendi ne sallon do vendoset i ri, njera dhome aktualisht perdoret si st... 05/07/2020 19:47... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit prane Kafe Flores Property ID : 4219160

Rruga Durresit, prane Kafe Flores, jepet me qera Aparta

30,000 Leke Apartament 1+1 Me Qera Ne Rrugen E Durresit Prane Kafe Flores

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4219160 rruga durresit, prane kafe flores, jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar me te gjitha, siperfaqe 70 m², kati 2, kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell, jepet me qera 30000 leke... 05/07/2020 19:47... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 1+1 me qera ne rrugen e Durresit prane Mullirit te Vjeter ne Tirane (ID 4211484) Property ID : 4211484


Rruga e Durresit, prane rruges se Bogdaneve , jepet m
1+1
Dhoma|Sallon
91 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Property id : 4211484 rruga e durresit, prane rruges se bogdaneve , jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, siperfaqe 90 m², i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, kati 3 me ashensor, 2 kondicioner, tualet, ballkon, orientim me diell,... 05/07/2020 19:45... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 2+1 me qera ne Unaze tek Dispenceria ne Tirane (ID 4229170) Property ID : 4229170

Tek Dispenceria ne Unaze, jepet me qera apartament 2+1,

35,000 Leke Apartament 2+1 Me Qera Ne Unaze Tek Dispenceria Ne Tirane (id 4229170)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Property id : 4229170 tek dispenceria ne unaze, jepet me qera apartament 2+1, kati 4, i mobiluar, siperfaqe 80 m², tualet, kondicioner, ballkon, orientim lindje dhe perendim. jepet me qera 35,000 leke ne muaj.... 05/07/2020 19:44... Lexo detajet..

250 Euro Apartamente 1+1 me qera ne Don Bosko prane Kishes Katolike ne Tirane (ID 4211293 ) Property ID :4211293

Don Bosko, prane Vizion + dhe Kishes Katolike, jepet me
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Property id :4211293 don bosko, prane vizion + dhe kishes katolike, jepet me qera apartament 1+1 ne pallat te ri, i mobiluar shume mire, siperfaqe 65 m², kati i 4 me ashensor, tualet, kondicioner, ballkon, orientim me diell. apartamenti sapo esht... 05/07/2020 19:44... Lexo detajet..

550 Euro Apartament me qera 3+1 mes Rr. Kavajes dhe Rr. Durresit tek Rruga Bogdaneve Property ID :4231035

Qender, mes Rr. Kavajes dhe Rr. Durresit tek Rruga Bogda
3+1
Dhoma|Sallon
160 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Property id :4231035 qender, mes rr. kavajes dhe rr. durresit tek rruga bogdaneve, jepet me qera ap. 3+1+guzhina ne vehte ne pallat i ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, guzhina ne vehte, kati 4 me ashensor, siperfaqe 160 m², kondicion... 05/07/2020 19:44... Lexo detajet..

250 Euro Apartament 1+1 me qera te Rruga Kavajes prane Kishes Katolike ne Tirane (ID 4211486) Property ID : 4211486

Jepet me qera apartament 1+1 te Rruga Kavajes prane Kis

250 Euro Apartament 1+1 Me Qera Te Rruga Kavajes Prane Kishes Katolike Ne Tirane (id 4211486)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Property id : 4211486 jepet me qera apartament 1+1 te rruga kavajes prane kishes katolike, kati 2, 60 m², kuzhine me vete, teresisht i mobiluar, kondicioner, tualet, orientim me diell. jepet me qera 250 euro... 05/07/2020 19:44... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 2+1 me qera, Rruga Elbasanit prane Ambasades Amerikane ( ID 4221807 ) Property ID : 4221807

Rruga Elbasanit prane Ambasades Amerikane, jepet me qer

450 Euro Apartament 2+1 Me Qera, Rruga Elbasanit Prane Ambasades Amerikane ( Id 4221807 )

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
105 m2
Siperfaqa
Bosh
Mobilimi
6
Kati

Property id : 4221807 rruga elbasanit prane ambasades amerikane, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri ,te mire administruar me ashensor, kati 6 (jo i fundit), siperfaqe totale 105m², me garazh 25 m² (perdoret edhe si magazine), 2 tualete... 05/07/2020 19:43... Lexo detajet..

25,000 Leke Qendra Kristal apartament me qira (qera), 1+1 Jepet apartament me qira 1+1 mbi Qendren Kristal, pasi kalon mbikalimin.
Me sip

25,000 Leke Qendra Kristal Apartament Me Qira (qera), 1+1

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
58 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament me qira 1+1 mbi qendren kristal, pasi kalon mbikalimin. me siperfaqe 56m2, kati i (1). organizohet: •sallon ndenje dhe gatimi bashk •1 dhome gjumi •1 tualet ofrohet: •i mobiluar •sistem ngrohje ftohje • ... 05/07/2020 18:12... Lexo detajet..

265 Euro

Jepet me qera apt 1+1 (blv. i ri - rr. jordan misja) mobilim i ri ne qese, me porosi - pallat i ri me ashensor - administrim perfekt | kondicioner dhe... (Premium 31.12.2020)

200 Euro

Apartament 2+1+bllk Ne Fresk | Pallat I Ri Me Ashensor | Hapesire Shume E Mire E Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane (3.56 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
90.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera apartament 2+1+bllk ne fresk | pallat i ri me ashensor | hapesire shume e mire me ndricim dhe mobilim te kompletuar | pamje shume relak... (Premium 31.12.2020)

320 Euro

2+1 Me Qera Myslym Shyri

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Rruga myslym shyri prane karburant kastrati jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar super lukzoz. ka 3 kondicionere. mobilim i ri dhe modern... (Premium 26.07.2020)

240 Euro 1+1 Tek Rruga E Dibres - Shume I Mirembajtur, Me Mobilim Te Kompletuar | Kondicione Dhe Cdo Pajisje  Apartament 1+1 Tek Rruga E Dibres - Shume I Mirembajtur, Me Mobilim Te Kompletua

240 Euro 1+1 Tek Rruga E Dibres - Shume I Mirembajtur, Me Mobilim Te Kompletuar | Kondicione Dhe Cd

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
55 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartament 1+1 tek rruga e dibres - shume i mirembajtur, me mobilim te kompletuar | kondicione dhe cdo pajisje funksionale | kuzhine | dhome gjumi me dysheke cilesor dhe dollap te madh + tv plazma | ndricim perfekt | dritare dopio xham | tualet me hi... 05/07/2020 18:12... Lexo detajet..

250 Euro 1+1 Shume Cilesor tek Materniteti i Ri *Brryli - Zone e Mire | Mobilim i Mirembajtur Jepet me Qera Apartament 1+1 Shume Cilesor tek Materniteti i Ri *Brryli - Zone e
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 shume cilesor tek materniteti i ri *brryli - zone e mire | mobilim shume i mirembajtur | stukture e rregullt me ndricim shume te mire | dhome gjumi e kompletuar | dritare dopio xham izolim akustik | tualet me hidrosanita... 05/07/2020 18:12... Lexo detajet..

20,000 Leke Jap me qira shtëpi 3+1 Jap nje shtepi ne qera 3+1 ,me 2banja dhe nje ballkon,ne nje vile 2kateshe e sap

20,000 Leke Jap Me Qira Shtëpi 3+1

Fresku/Linze | Tirane
3+1
Dhoma|Sallon
140 m2
Siperfaqa
Pjeserisht
Mobilimi
2
Kati

Jap nje shtepi ne qera 3+1 ,me 2banja dhe nje ballkon,ne nje vile 2kateshe e sapo lyer,kati i dyte. gjendemi tek kodra e priftit tiranë . cmimi 200.000 leke ne muaj (te vjetra).(cmimi eshte i diskutueshëm).shtepia eshte gjysem e kompletuar. 0675... 05/07/2020 18:11... Lexo detajet..

25,000 Leke Shtëpi me qera 3+1 dhe garazhd në Sanatoirum Ofrohet shtëpi me qera 3+1 dhe garazhd. Përbëhet nga 3 dhoma gjumi 2 prej të

25,000 Leke Shtëpi Me Qera 3+1 Dhe Garazhd Në Sanatoirum

Sauk | Tirane (2.65 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
94 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Ofrohet shtëpi me qera 3+1 dhe garazhd. përbëhet nga 3 dhoma gjumi 2 prej të cilave të mobiluara, kuzhine dhe sallon ndenje dhe garazhd. e përshtatshme për familje me fëmije ashtu edhe për studentë. adresa: rruga shefqet ndroqi bisedime... 05/07/2020 18:11... Lexo detajet..

250 Euro

1+1 Fantastik, Tek Materniteti I Ri *brryli - Zone E Mire | Mobilim I Mirembajtur | Hapesire Me Shum

Brryli | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 shume cilesor tek materniteti i ri *brryli - zone e mire | mobilim shume i mirembajtur | stukture e rregullt me ndricim s... (Premium 31.12.2020)

26,000 Leke

1+1 Tek Ish Hotel Roland

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (0.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
66.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti per momentin nuk diaponon ashensor pasi esht pallat i sapoperfunduar.esht i kompletuar me te fjtiha elektroshtepiaket dhe hidrosanitaret t... (Premium 14.07.2020)

32,000 Leke

2+1+2 Tualete Astir Pran Par Oslo

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
2+1 Dhoma|Sallon
115.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

2+1+2 tualete ne astir. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri buze rruge ne unaze. organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ... (Premium 13.07.2020)

650 Euro Apartamente 2+1 me qera ne Rrugen “Asim Vokshi” (ID 4221618 ) Property ID :4221618

Mes Don Boskos dhe Stacionit te Trenit,ne rrugen “Asim

650 Euro Apartamente 2+1 Me Qera Ne Rrugen “asim Vokshi” (id 4221618 )

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
126 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
11
Kati

Property id :4221618 mes don boskos dhe stacionit te trenit,ne rrugen “asim vokshi”, prane harri fultzit, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, e mobiluar me te gjitha menyre luksoze, mobilim i ri i pa perdorur, siperfaqe 126 m², kati... 05/07/2020 18:11... Lexo detajet..

250 Euro Jepet apartament me qira 1+1, Tek pallatet Agimi  Jepet apartament me qira 1+1 tek pallatet Agimi, midia tuneleve, afer Ami Event.

250 Euro Jepet Apartament Me Qira 1+1, Tek Pallatet Agimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
50 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet apartament me qira 1+1 tek pallatet agimi, midia tuneleve, afer ami event. me siperfaqe 50m2, kati i (3). organizohet: •sallon ndenje dhe gatimi bashk •1 dhome gjumi •1 tualet ofrohet: •i mobiluar •sistem ngrohje ftohj... 05/07/2020 17:43... Lexo detajet..

800 Euro Tiranë jepet me Qira 2+1 në Bllok Tiranë jepet me qira dhe shitet 2+1+2Ballkone+2Tualete në Bllok.
Pranë Kulla

800 Euro Tiranë Jepet Me Qira 2+1 Në Bllok

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.51 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
109 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Tiranë jepet me qira dhe shitet 2+1+2ballkone+2tualete në bllok. pranë kullave binjake, apartamenti me sipërfaqe 109m2, e mobiluar në mënyrë bashkohore, kati 9 ( jo i fundit), me hipotek. apartamenti ndodhet në ndërtim me ashensor me standa... 05/07/2020 17:37... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim