sinan hoxha kenga e fundit 

 Online 28 lexues | 14 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 28 lexues | 14 njoftime ne pritje
285 Euro

Apartament 2+1+2wc+2bllk, ( Pallat Shigjeta- Delijorgj) Ne rruge Kryesore | Mobilim Cilesor | Kond

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2ballkone - te pallati me shigjeta, ne rruge kryesore**akses me tiranen e re ,rrugen e kavajes ,dalje nga tirana | apartament shume i ... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

2+1+2wc I Ri - 120m2 (1/2 Garazhe ) K. Botanik , K Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2 wc i sapo rikontruktuar, kati 2, + 1ose 2 garazhe , 120 m2 tek hyrja e rezidences kodra e diellit 1 ( kopeshti botanik) q1672 te dhenat e... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

245 Euro

2+1+verande (165m2) (xhamllik- Brryl) Mobilim Cilesor | Parket | Kondicioner & Kaldaja

Brryli | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1 tek vorri i bomit (brryl) me shume hapesire | i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicioner dhe kaldaja + oxhak ne dhomen e ndenje... (Premium 31.12.2020)

26,000 Leke
Ndarje qeraje  Kërkohet një vajzë për të ndarë qeranë e një apartamenti 2+1. Vajza të

Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Kërkohet një vajzë për të ndarë qeranë e një apartamenti 2+1. vajza të jetë korrekte me pagesat dhe e përgjegjëshme në mardhënien me vajzat e tjera në shtëpi.... 22/02/2020 04:14... Lexo detajet..

15,000 Leke
ME shigjeta perballe jepet me qera gazonjere mobiluar buze rruges  mbrapa karburant veliaj petrol

Me Shigjeta Perballe Jepet Me Qera Gazonjere Mobiluar

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Buze rruges mbrapa karburant veliaj petrol... 22/02/2020 04:06... Lexo detajet..

20,000 Leke
Ndarje qeraje-Tirane Jemi dy goca, kerkojme nje te trete. Qeraja 20,000 mije lek te vjetra perballe r

Ndarje Qeraje-tirane

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jemi dy goca, kerkojme nje te trete. qeraja 20,000 mije lek te vjetra perballe rruges se myslym shyrit afer vasil shantos. numri i telefonit: 0692231709... 22/02/2020 04:04... Lexo detajet..

7,000 Leke 21-Dhjetori /rruga e kavajes Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje , te jete ne marredhenie pune , shtepia e m

21-dhjetori /rruga E Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkojme nje vajze per ndarje qeraje , te jete ne marredhenie pune , shtepia e mobiluar , 3 minuta me kryqezimin e 21 dhjetorit , aktualisht jetojne 3 vajza ne shtepi. nje muaj paradhenie kontaktoni vetem ne wp... 22/02/2020 04:02... Lexo detajet..

16,000 Leke Garsoniere me qera Tirane prane Qytetit Studet (Rruga Pjeter Budi) Jap garsoniere me qera kati 1 tek Qyteti Studenti Tirane, Rruga Pjeter Budi 200

Garsoniere Me Qera Tirane Prane Qytetit Studet (rruga Pjeter Budi)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jap garsoniere me qera kati 1 tek qyteti studenti tirane, rruga pjeter budi 200 metra mbi ambasades amerikane. e mobiluar, e pershtatshem per 2 persona. vend parkimi. cmimi: 160 mije leke te vjetra. klientet qe do te ofrohen duhen te paguajn 1 muaj... 22/02/2020 04:01... Lexo detajet..

15,000 Leke shtepi me qera  jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private

Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private ... 22/02/2020 04:00... Lexo detajet..

20,000 Leke 1+1 me qera fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1+1

1+1 Me Qera Fresku

Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit jepet me qera apartament 1+1 totalisht i mobiluar super lukzoz. uji dhe drita 24 ore mundesi parkimi falas para pallatit.... 22/02/2020 03:53... Lexo detajet..

200 Euro Apartament me Qera Rr. Ali Demi Apartament me qera, stacioni i fundit i Ruges Ali Demi. Me ashensor, parking, ap

Apartament Me Qera Rr. Ali Demi

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament me qera, stacioni i fundit i ruges ali demi. me ashensor, parking, apartamenti ndodhet ne katin e 3. Çmimi 200€ ... 22/02/2020 01:24... Lexo detajet..

265 Euro Tek Rruga Fortuzi - 1+1 me Mobilim te Ri | Kondicioner |  Pajisje Elektroshtepiake Cilesore Apt 1+1 tek Rruga Fortuzi, Afer Qendres - Mobilim i Ri | Kondicioner | Hapesire

Tek Rruga Fortuzi - 1+1 Me Mobilim Te Ri | Kondicioner | Pajisje Elektroshtepiake Cilesor

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apt 1+1 tek rruga fortuzi, afer qendres - mobilim i ri | kondicioner | hapesire e bolleshem | ndricim shume i mire | dhome gjumi e kompletuar | tualet me hidrosanitare cilesore | instalimet te gjitha funksionale q1724 te dhenat e ndarjes: -1... 22/02/2020 01:23... Lexo detajet..

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.03.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

350 Euro

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Don Bosko(pas Kompleksit Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane (2.25 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne don bosko pas kompleksit vizion plus,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve . jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne... (Premium 04.03.2020)

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

245 Euro

Jepet me qera apartament i sapo perfunduar 1+1 tek stacioni i trenit (ish rest. durresi) pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor | hapesire e bolles... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke Apartament 1+1 me qera ne Don Bosko, Tirane Don Bosko, jepet me qera Apartament 1+1, siperfaqe 55 m2, kati 5 me ashensor, ap

Apartament 1+1 Me Qera Ne Don Bosko, Tirane

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Don bosko, jepet me qera apartament 1+1, siperfaqe 55 m2, kati 5 me ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashekohore, orientim me diell. jepet me qera 30 000 leke... 21/02/2020 23:14... Lexo detajet..

40,000 Leke Jepet me qera apartament 2+1 Apartament 2+1 me qera  ne rrugen Margarita Tutolani si vendodhje

Te gjitha p

Jepet Me Qera Apartament 2+1

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 me qera ne rrugen margarita tutolani si vendodhje te gjitha pajisjet elektro - shtepiake jane ne gjendje shume te mire • siperfaqe 97m2 • kati 4 • 2 dhome gjumi • sallon + ambient gatimi • tualet dhe ballkon • ... 21/02/2020 23:13... Lexo detajet..

300 Euro 1+1 apartament me qira tek komuna e parisit Jepet apartament me qira 1+1 tek komuna e parisit
Apartamenti eshte i organizua

1+1 Apartament Me Qira Tek Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet apartament me qira 1+1 tek komuna e parisit apartamenti eshte i organizuar ne menyre te tille qe te krijon goxha hapesire. ndodhet ne nje zone shume te mire qe te ofron nje jetese komode ... 21/02/2020 23:12... Lexo detajet..

35,000 Leke Super aparta,ent modern 2+1 me qera tek rruga e Kavajes, afer 21-shit Jepet me qera apartament ultra modern, i mobiluar bukur dhe me te gjitha elektro

Super Aparta,ent Modern 2+1 Me Qera Tek Rruga E Kavajes, Afer 21-shit

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera apartament ultra modern, i mobiluar bukur dhe me te gjitha elektroshtepiaket, i pajisur me kondicioner, kuzhine e re dhe funksionale, sallon me vetrate te madhe xhami qe e mbush apartamentin plot drite. apartamenti ndahet ne sallon, ... 21/02/2020 23:08... Lexo detajet..

300 Euro Aprtament me qera jepet apartament me qera 1+1 ne zonen e Astirit tek Bar Artisti totalisht i mobi

Aprtament Me Qera

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament me qera 1+1 ne zonen e astirit tek bar artisti totalisht i mobiluar luks,ne nje pallat te ri me ashensore,buze rruge kryesore,kontaktoni tani pasi apartamenti sapo eshte liruar.... 21/02/2020 22:55... Lexo detajet..

210 Euro Qera,Apartament 1+1,Unaza e Re(Future Home Real Estate) Apartamenti ndodhet në zonën e Unazës së Re,pranë Bar "2 Palmat".

Qera,apartament 1+1,unaza E Re(future Home Real Estate)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.64 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet në zonën e unazës së re,pranë bar "2 palmat". informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 66.3m2 • kati 2 • organizimi: • salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • dhoma e gjumit • tualeti • ba... 21/02/2020 22:55... Lexo detajet..

22,000 Leke Jepet me qera gazinjere Jepet me qera garsoniere tek 21 Dhjetori, perballe Delijorgjit tek Globe. Siperf

Jepet Me Qera Gazinjere

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
37.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera garsoniere tek 21 dhjetori, perballe delijorgjit tek globe. siperfaqja eshte 37m2. ndodhet ne katin e dyte te nje pallati tre katesh. mundesi parkingu . eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepijaket e nevojshme dhe mobilim cmimi e... 21/02/2020 22:54... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet garsoniere me qera, komuna e Parisit, 200 ne muaj Ne rrugen Robert Shvarc, Komuna e Parisit, pas kompleksit Kika 2, jepet garsonie

Jepet Garsoniere Me Qera, Komuna E Parisit, 200 Ne Muaj

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
20.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne rrugen robert shvarc, komuna e parisit, pas kompleksit kika 2, jepet garsoniere me qera, plotesisht e mobiluar, e pershtatshme per 2-3 persona, 20 mije leke ne muaj 0698658884... 21/02/2020 22:52... Lexo detajet..

250 Euro jepet me qera zyre tek Rruga Muahamet Gjollesha, tek Neranxi Rruga Muhamet Gjollesha tek Neranxi jepet me qera ambient 60m2 e pershtatshme pe

Jepet Me Qera Zyre Tek Rruga Muahamet Gjollesha, Tek Neranxi

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga muhamet gjollesha tek neranxi jepet me qera ambient 60m2 e pershtatshme per aktivitete te ndryshme, ... 21/02/2020 22:46... Lexo detajet..

380 Euro

Q1759 te dhenat e ndarjes: - 3 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 2 tualet - 1 ballkon - hipoteke : po - sip totale:105m2 - sip neto ... (Premium 31.12.2020)

500 Euro

Apartament 2+1+2wc (120 m2) perballe stadiumit dinamo, ne rruge kryesore (zone perfekte) pallat i ri me administrim korrekt, ashensor dhe banore te sh... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Bllok

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor , i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon i madh , kuzhine , tualet , ballkon i m... (Premium 24.02.2020)

400 Euro Super apartamente 1+1/2+1/3+1 me qera... Japim apartamente me qera me siperfaqe te ndryshme, mobilim bashkekohore, dhe cm

Super Apartamente 1+1/2+1/3+1 Me Qera...

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Japim apartamente me qera me siperfaqe te ndryshme, mobilim bashkekohore, dhe cmime te volitshme. super apartamente ne varesi te nevojave tuaja dhe te perditshmerise suaj. ne zona si: -komuna e parisit -myslym shyri -21 dhjetori -globi -do... 21/02/2020 22:42... Lexo detajet..

300 Euro Myslym Shyri apartament 300 Euro Jepet me qira apartament 1+1 ne Rrugen Myslym Shyri  .i arreduar totalsiht me te

Myslym Shyri Apartament 300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 ne rrugen myslym shyri .i arreduar totalsiht me te gjith kushtet bashkohore pallat i ri me ashencore parapagim 6 muaj.... 21/02/2020 22:30... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartamentin papafingo + parkim liqeni i that.400€ muaj  Jepet me qera PAPAFINGO(apartament) 1+1 i sapo mobiluar dhe i pa banuar me pare.

Jepet Me Qera Apartamentin Papafingo + Parkim Liqeni I That.400€ Muaj

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet me qera papafingo(apartament) 1+1 i sapo mobiluar dhe i pa banuar me pare. siperfaqja eshte 140m2. ai ka pamje te hapur nga liqeni artificial i tiranes. zona eshte e qete,e paster dhe shume relaksuese. apartamenti ka nje post parking ose gar... 21/02/2020 22:27... Lexo detajet..

20,000 Leke Jepet apartament me qira tek Grandi Tregu Elektrik Jepet apartment 1+1 me qira tek Grandi, Tregu Elektrik. 
Apartament ndodhet ne

Jepet Apartament Me Qira Tek Grandi Tregu Elektrik

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
69.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartment 1+1 me qira tek grandi, tregu elektrik. apartament ndodhet ne katin e 2 banim, ne pallat te ri me ashensor. cmimi 200 mije lek te vjetra. ... 21/02/2020 22:25... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

20,000 Leke

330 Euro

Jepet me qera nje super apartament 2+1 tek komuna e parisit, fiks tek lulishtja, ne super pallat me ashensor. apartameni organizohet nga salloni, am... (Premium 07.03.2020)

300 Euro

Jepet Me Qira 1+1 Te Kika 2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira super apartament te kika 2. apartamenti eshte i pershtatshem per zyre dhe per banim me nje siperfaqe ne katin e 1. apartamenti eshte i s... (Premium 04.03.2020)

400 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi te sapoperfunduar, i cili te ofron te gjitha facilitetet. apartamenti ka nje siperfaqe rreth 85 m2 d... (Premium 24.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

350 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 28.02.2020)

450 Euro

Prane Stadiumit Dinamo ,ambjent Per Zyre ,2+1 Me Qera

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.72 Km nga qendra) Living In Tirana
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Prane stadiumit dinamo ,jepet me qera per ambjent zyrash ,apartament 2+1 . apartamenti eshte i organizuar ne koridor ,3 dhoma ,aneks dhe tualet . ndod... (Premium 14.03.2020)

250 Euro

Jepet garsoniere me qira, mbas casa italia. siperfaqja totale prej 58m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 3 krevat tek 1 tav... (Premium 27.02.2020)

28,000 Leke

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit, te ish rozafa. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 60 m2. apa... (Premium 22.02.2020)

400 Euro

2+1+bllk, I Pabauar Me Pare (110 M2) Vasil Shanto* - Pallat I Ri | Ashensor | Kondicioner | Mobilim

Vasil Shanto | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 2+1+ballkon (110 m2) (vasil shanto - rr. jusuf vrioni) pallat i ri me ashensor | ndertime dhe mobilim cilesor | k... (Premium 31.12.2020)

360 Euro Apartament 2+1 me qera ne Vasil Shanto Apartament 2+1 me qera mbrapa Drejtorise se Kesh 360 euro. Ne nje pallat te ri m

Apartament 2+1 Me Qera Ne Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 me qera mbrapa drejtorise se kesh 360 euro. ne nje pallat te ri me ashensor. i mobiluar shume mire. joana remax ... 21/02/2020 22:24... Lexo detajet..

300 Euro Jepet me qera aparament sp 78 m2 KUBESI real estate jep me qera apartament sp 78 m2
Adresa: Don Bosco. Tirane.

Jepet Me Qera Aparament Sp 78 M2

Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Kubesi real estate jep me qera apartament sp 78 m2 adresa: don bosco. tirane. cmimi 300 euro kontakt: kubesirealestate@gmail.com tel: 0682801479 ... 21/02/2020 21:52... Lexo detajet..

330 Euro JAP ME QERA APARTAMENT MODERN TEK KOMUNA E PARISIT, TEK LULISHTJA Jepet me qera nje super apartament 2+1 tek Komuna e Parisit, fiks tek lulishtja,

Jap Me Qera Apartament Modern Tek Komuna E Parisit, Tek Lulishtja

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qera nje super apartament 2+1 tek komuna e parisit, fiks tek lulishtja, ne super pallat me ashensor. apartameni organizohet nga salloni, ambienti i gatimit dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 2 ballkone me pamje te rruges kry... 21/02/2020 21:51... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim