www gazeta shtepi me qera 

 Online 186 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 186 lexues | 5 njoftime ne pritje
330 Euro

2+1+2wc I Ri - 120m2 (1/2 Garazhe ) K. Botanik , K Diellit 1

Kodra e Diellit | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

2+1+2 wc i sapo rikontruktuar, kati 2, + 1ose 2 garazhe , 120 m2 tek hyrja e rezidences kodra e diellit 1 ( kopeshti botanik) q1672 te dhenat e... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

330 Euro

Q1763 te dhenat e ndarjes: -2 dhoma gjumi -sallon +kuzhin -1korridor -1tualet -3 ballkon - hipoteke : po - sip totale:105m2 - sip neto ... (Premium 31.12.2020)

285 Euro

Apartament 2+1+2wc+2bllk, ( Pallat Shigjeta- Delijorgj) Ne rruge Kryesore | Mobilim Cilesor | Kond

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2ballkone - te pallati me shigjeta, ne rruge kryesore**akses me tiranen e re ,rrugen e kavajes ,dalje nga tirana | apartament shume i ... (Premium 31.12.2020)

30,000 Leke
Super apartament 1+1 tek fushat e Ali Demit Super Apartament tek fushat e Ali Demit, 1+1 , ALL 30,000

Super Apartament 1+1 Tek Fushat E Ali Demit

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Super apartament tek fushat e ali demit, 1+1 , all 30,000... 24/02/2020 21:07... Lexo detajet..

500 Euro
Qera apartament 1+1 Kati 6, 63 m² 500 Euro 21 Dhjetori(Future Home Property)Pro14816 Apartamenti ndodhet tek 21 Dhjetori, prane Hotel Mondial. Informacion mbi aparta

Qera Apartament 1+1 Kati 6, 63 M² 500 Euro 21 Dhjetori(future Home Property)pro14816

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet tek 21 dhjetori, prane hotel mondial. informacion mbi apartamentin: • kati 6 • sipërfaqja e apartamentit : 63 m2. • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • dhoma e gjumit • tualeti • ballkoni. cilesime... 24/02/2020 21:06... Lexo detajet..

240 Euro
Gazonier me qera myslym shyri Eshte nje dhome 55 metra katrore e mobiluar me te gjitha sapo eshte rikonstruktu

Gazonier Me Qera Myslym Shyri

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Eshte nje dhome 55 metra katrore e mobiluar me te gjitha sapo eshte rikonstruktuar shumica e paisjeve te reja... 24/02/2020 21:05... Lexo detajet..

15,000 Leke Apartament 1+1 Apartament me sip 77 m2, I pamobiluar dhe pa kushine gatimi, I cili ndodhet ne k

Apartament 1+1

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartament me sip 77 m2, i pamobiluar dhe pa kushine gatimi, i cili ndodhet ne katin e 6, ne nje pallat 7- katesh, mbrapa casa italia... 24/02/2020 21:04... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

15,000 Leke

450 Euro Qender jepet me qira apartament 2+1 Jepet me qira super apatament 2+1 ne ne qender, prane Syrit te Tiranes, eshte i

Qender Jepet Me Qira Apartament 2+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira super apatament 2+1 ne ne qender, prane syrit te tiranes, eshte i mobiluar ne menyre bashkohore me te gjitha mobiljet dhe paisjet elektro-shtepiake funksionale, i investuar me parket, gjithcka ne apartament eshte luksoze. ... 24/02/2020 21:04... Lexo detajet..

15,000 Leke shtepi me qera jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private

Shtepi Me Qera

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera shtepi 1+1 e mobiluar ne gjendje te mire kati 1 shtepi private ... 24/02/2020 21:03... Lexo detajet..

15,000 Leke shtepi me qera shtepi me qera

Shtepi Me Qera

Brryli | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shtepi me qera... 24/02/2020 21:02... Lexo detajet..

350 Euro Jepet apartament 2+1 me qera perball kompleksit DELIORGJI Jepet apartament 2+1 me qera perball kompleksit DELIORGJI. Apartamenti ndodhet

Jepet Apartament 2+1 Me Qera Perball Kompleksit Deliorgji

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament 2+1 me qera perball kompleksit deliorgji. apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te mire administruar dhe nuk ka pas demtime nga termeti.ky apartament eshte totalisht i mobiluar dhe nuk ka nevoje per asgje. me kontaktoni ne w... 24/02/2020 21:01... Lexo detajet..

16,000 Leke Garsoniere me qera Tirane prane Qytetit Studet (Rruga Pjeter Budi) Jap garsoniere me qera kati 1 tek Qyteti Studenti Tirane, Rruga Pjeter Budi 200

Garsoniere Me Qera Tirane Prane Qytetit Studet (rruga Pjeter Budi)

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
30.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jap garsoniere me qera kati 1 tek qyteti studenti tirane, rruga pjeter budi 200 metra mbi ambasades amerikane. e mobiluar, e pershtatshem per 2 persona. vend parkimi. cmimi: 160 mije leke te vjetra. klientet qe do te ofrohen duhen te paguajn 1 muaj... 24/02/2020 21:00... Lexo detajet..

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

300 Euro

1+1 Tek Stacioni I Trenit (mundesi Parkimi) Mobilim Cilesore Dhe I Ri | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.92 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek stacioni i trenit (mundesi parkimi ne zone) mobilim cilesor dhe i ri | kondicioner | pajisje te reja | ndricim perfek... (Premium 31.12.2020)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.03.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

40,000 Leke

Prane liqenit artificial dhe prane bllokut jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar dhe i organizuar ne sallon ndenje,ambient gatimi me vete,... (Premium 04.03.2020)

10,000 Leke ndarje qeraje kerkohet 1-2 vajza per ndarje qeraje shtepia eshte 3+1 e kompletuar, 2 dhoma gju

Ndarje Qeraje

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
149.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kerkohet 1-2 vajza per ndarje qeraje shtepia eshte 3+1 e kompletuar, 2 dhoma gjumi 2 ballkone sallon tualet ,n cmimi perfshihen uj drita dhe wifi ..shtepia ndodhet tek market anna 5 min larg fak ekonomikut... 24/02/2020 20:13... Lexo detajet..

24,000 Leke Ndarje qeraje Ndarje qeraje . Max 2 vajza.

Ndarje Qeraje

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
38.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ndarje qeraje . max 2 vajza.... 24/02/2020 20:13... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 1+1 me qira + post parkimi te Globe Apartament 1+1 me qira bashke me post parkimi perballe me Delijorgjin 
Organizo

Apartament 1+1 Me Qira + Post Parkimi Te Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 1+1 me qira bashke me post parkimi perballe me delijorgjin organizohet ne 1 dhome gjumi sallon me ballkon dhe 1 tualet ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri me 2 ashensore... 24/02/2020 20:11... Lexo detajet..

350 Euro Apartament me qera te Komuna e Parisit! Apartament me qera te komuna e Parisit! Apartamenti eshte i organizuar ne nje ko

Apartament Me Qera Te Komuna E Parisit!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament me qera te komuna e parisit! apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ne te cilen ndodht kendi i gatimit dhe ballkoni, dy dhomat e gjumit, dy tualete. apartamenti eshte pjese e nje pallati te ... 24/02/2020 20:11... Lexo detajet..

380 Euro Don Bosko, apartament 2+1 me qera Ne Don Bosko , prane Vizion + , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . Aparta

Don Bosko, Apartament 2+1 Me Qera

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne don bosko , prane vizion + , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti ka mobilim bashkekohor . organizimi i brendshem konsiston ne koridor, sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 dhome garderobe , 1 depo , 1 tualet dhe ballkon i madh . pall... 24/02/2020 19:47... Lexo detajet..

27,000 Leke okazion115m 2 me qera të komuna e parisit okazion 2+1 me qera me siperfaqe 115 me kati 4 në rrugën kryesore bill klinto

Okazion115m 2 Me Qera Të Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion 2+1 me qera me siperfaqe 115 me kati 4 në rrugën kryesore bill klinton komuna e parisit perball kristalit. .organizohet në koridor dhomë ndenje dhe gatimi dy dhoma gjumi dy tualete dhe dy ballkone .pallati nuka probleme nga termeti por n... 24/02/2020 19:26... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

27,000 Leke

210 Euro Apartament 2+1 per qira ne Astir Apartament 2+1 +2 me siperfaqe 115 m2 per qira ne Astir tek “Bar 2 Palmat”.

Apartament 2+1 Per Qira Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1 +2 me siperfaqe 115 m2 per qira ne astir tek “bar 2 palmat”. apartamenti ndodhet ne katin e 3.hyrja eshte e pa mobiluar.apartament i bollshem dhe plot drite.vendosja e ketij apartamenti ne kete zone ju krijon lehtesira te shumta du... 24/02/2020 19:10... Lexo detajet..

350 Euro Apartament 2+1 me qera te zona e Brrylit! Apartament me qera te zona e Brrylit! Apartamenti e eshte I organizuar ne nje ko

Apartament 2+1 Me Qera Te Zona E Brrylit!

Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Apartament me qera te zona e brrylit! apartamenti e eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shperndarjen te dy dhomat e gjumit salloni i ndenjes, tualeti dhe ballkoni! apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri i pozicionuar perba... 24/02/2020 19:03... Lexo detajet..

10,000 Leke Jepet shtepi me qera Jepet dhome me qera per nje person 100 mij lek te vjetra , perballle gjykates ad

Jepet Shtepi Me Qera

Don Bosko | Tirane (3.10 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
15.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet dhome me qera per nje person 100 mij lek te vjetra , perballle gjykates administrative te tiranes , ne kat te pare... 24/02/2020 18:40... Lexo detajet..

500 Euro

Apartament 2+1+2wc (120 m2) perballe stadiumit dinamo, ne rruge kryesore (zone perfekte) pallat i ri me administrim korrekt, ashensor dhe banore te sh... (Premium 31.12.2020)

380 Euro

Q1759 te dhenat e ndarjes: - 3 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 2 tualet - 1 ballkon - hipoteke : po - sip totale:105m2 - sip neto ... (Premium 31.12.2020)

300 Euro 1+1 me qira te Galeria Jepet me qira apartament 1+1,sip.65m2 ne pallat ekzistues,kati 3-te.
Apartament

1+1 Me Qira Te Galeria

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 1+1,sip.65m2 ne pallat ekzistues,kati 3-te. apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore ne nje zone shume afer qendres duke ju ofruar gjithe facilitet e mundshme. kontaktoni ne 0698006001//info@abchome.al... 24/02/2020 18:39... Lexo detajet..

1,200 Euro Okazion, Ne Bllok, Prane Librit Universitar, Jepet me Qira Ambjent 3+1, per zyra ose banim. ◻️150 m2 
⬆️ Kati 9 
🛏 3 dhoma gjumi
💶 1200 euro (Perfshire Tak

Okazion, Ne Bllok, Prane Librit Universitar, Jepet Me Qira Ambjent 3+1, Per Zyra Ose Banim

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

◻️150 m2 ⬆️ kati 9 🛏 3 dhoma gjumi 💶 1200 euro (perfshire taksat) ne bllok, prane librit universitar, jepet me qira ambjent 3+1 me nje siperfaqe 150 m2. ambjenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati te ri me ashensor organizohet... 24/02/2020 18:39... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

1,200 Euro

450 Euro APARTAMENT ME QERA 2+1, ZOGU I ZI Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 85 m2 tek rruga mine peza, zogu i zi.

Apartament Me Qera 2+1, Zogu I Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartament 2+1 me siperfaqe 85 m2 tek rruga mine peza, zogu i zi. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. organizohet ne sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. apartamenti eshte i restauruar totali... 24/02/2020 18:38... Lexo detajet..

700 Euro JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1 TEK SHALLVARET JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT TEK SHALLVARET .
APARTAMENTI ESHTE 3+1 DHE I MIR

Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 Tek Shallvaret

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
150.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira super apartament tek shallvaret . apartamenti eshte 3+1 dhe i mire arreduar + dy banjo. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje ndertimi te ri me ashensor. pallati eshte i mire menaxhuar dhe sip tot 150 m2.... 24/02/2020 18:38... Lexo detajet..

250 Euro

Jepet garsoniere me qira, mbas casa italia. siperfaqja totale prej 58m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 3 krevat tek 1 tav... (Premium 27.02.2020)

330 Euro

Jepet me qera nje super apartament 2+1 tek komuna e parisit, fiks tek lulishtja, ne super pallat me ashensor. apartameni organizohet nga salloni, am... (Premium 07.03.2020)

500 Euro

Apartament 2+1+parking Per Qira Prane Kika 2.

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
121.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet per qira apartament 2+1 prane kompleksit kika 2. hyrje e bollshme e arreduar totalisht ne menyre bashkekohore me te gjithe aksesoret e nevojshem... (Premium 03.03.2020)

400 Euro

2+1+bllk, I Pabauar Me Pare (110 M2) Vasil Shanto* - Pallat I Ri | Ashensor | Kondicioner | Mobilim

Vasil Shanto | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Jepet me qera apt i pabanuar me pare 2+1+ballkon (110 m2) (vasil shanto - rr. jusuf vrioni) pallat i ri me ashensor | ndertime dhe mobilim cilesor | k... (Premium 31.12.2020)

280 Euro

Apartament 1+1 Me Qera , Rruga Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.72 Km nga qendra) Living In Tirana
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Te condor center jepet super apartament 1+1 me qira. apartamenti ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri, me ashensor dhe i mireadministruar. apart... (Premium 14.03.2020)

270 Euro

Jepet Me Qera 1+1 Te Liqeni I Thate

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartamenti te liqeni i thate. apartamenti eshte 62 m2 ne katin e pare ne nje zone te qete dhe relaksuese. jepet e mobiluar. organizohet... (Premium 04.03.2020)

350 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 28.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

35,000 Leke Frosina plaku jepet me qira apartament 1+1 Jepet me qira super apartament 1+1 te kompleksi Kontakt, eshte pjeserisht i mobi

Frosina Plaku Jepet Me Qira Apartament 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
61.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira super apartament 1+1 te kompleksi kontakt, eshte pjeserisht i mobiluar ne menyre bashkohore , apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me ashensor. ... 24/02/2020 18:38... Lexo detajet..

350 Euro Tirane jap me qera Apartament 2+1 (Don Bosko, Afer Vizion Plus) Don Bosko, afer Vizion Plus 
jepet me qera Apartament 2+1,
pallat i ri me ashe

Tirane Jap Me Qera Apartament 2+1 (don Bosko, Afer Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Don bosko, afer vizion plus jepet me qera apartament 2+1, pallat i ri me ashensor, siperfaqe 85 m2, i mobiluar ne menyre bashkohore, parke, tualet, kondicioner, ballkon. cmimi 350 euro, i diskutueshem...... 24/02/2020 18:38... Lexo detajet..

35,000 Leke Apartament 2+1 Me Qira Jepet me qira apartament 2+1, 100m2 , tek "21 Dhjetori". Apartamenti o

Apartament 2+1 Me Qira

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 2+1, 100m2 , tek "21 dhjetori". apartamenti organizohet nga një sallon i bollshëm, kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe tualet.apartamenti pozicionohet në katin e 4 të një ndërtimi privat.për më shumë informacion ... 24/02/2020 18:37... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim