xhamlliku

 Online 362 lexues | 12 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
35,000 Leke
 Jepet me qera aprt 1+1 + garazhd me pult tek xhamlliku,i mobiluar kati 3 me ashe
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera aprt 1+1 + garazhd me pult tek xhamlliku,i mobiluar kati 3 me ashensor.preferohen cifte ose familjare ... 26/10/2020 23:30... Lexo detajet..

35,000 Leke
 Jepet me qera aprt 1+1 + garazhd me pult tek xhamlliku,i mobiluar kati 3 me ashe
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera aprt 1+1 + garazhd me pult tek xhamlliku,i mobiluar kati 3 me ashensor.cifte ose familjare (jo studente).kerkohen 2 muaj garanci. cmimi 350 mije leke ne muaj. ... 26/10/2020 13:04... Lexo detajet..

30,000 Leke
 Qera, Apartament 1+1 tek "Xhamlliku" .
Sip: 70 m2
🛏 Dhomë gjumi
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Qera, apartament 1+1 tek "xhamlliku" . sip: 70 m2 🛏 dhomë gjumi 🛋ambjent ndenjie 🛎ambjent gatimi 🛁 tualet ballkon 📌totalisht i investuar dhe i mobiluar. 🔺me sistem kondicionimi . 🔺disponon dhe një post parkimi me vle... 26/10/2020 12:22... Lexo detajet..

35,000 Leke
 jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 75m2 ne Xhamllik prane kompleksit Ros
1+1
Dhoma|Sallon
75 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartamenti 1+1 me siperfaqe 75m2 ne xhamllik prane kompleksit rosman lales ne nje zone shum te mir te tiranes. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tua... 26/10/2020 07:26... Lexo detajet..

35,000 Leke
 🏡Jepet një apartament 1+1 me qira
📐Sipërfaqia 60 m2 
🏗Kati 3
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

🏡jepet një apartament 1+1 me qira 📐sipërfaqia 60 m2 🏗kati 3 🚗gjithashtu jepet me gjithë garazhd. 🛋e mobiluar. 💶çmimi 350 lekë. 📍zona xhamllikut ngjitur me rosman dhe lala . 📌jepet vetëm për familjar.... 26/10/2020 07:23... Lexo detajet..

35,000 Leke
 Jepet me qera apartament 1+1 Tek Xhamlliku.Apartamenti eshte i perbere nga 1 dho
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 26/10/2020 07:06... Lexo detajet..

25,000 Leke
 jepet garsoniere me qira ne zonen e xhamllikut, me siperfaqe 40 m2 dhe kuzhine t
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet garsoniere me qira ne zonen e xhamllikut, me siperfaqe 40 m2 dhe kuzhine te vecuar.... 22/10/2020 12:52... Lexo detajet..

36,000 Leke
 Jepet me qira apartament 2+1 te Sheshi Shtraus (Xhamlliku)
Apartamenti ndodhet
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 te sheshi shtraus (xhamlliku) apartamenti ndodhet prane sheshit shtraus, ne katin e trete te nje godine 3 kateshe. eshte i organizuar ne nje ambjent te perbashket ndenje dhe ngrenie 2 dhoma gjumi dhe nje tualet . ... 20/10/2020 15:47... Lexo detajet..

300 Euro
 Apartament me qera te Xhamlliku! Apartamenti este I organizuar ne nje korridor t
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartament me qera te xhamlliku! apartamenti este i organizuar ne nje korridor te vogel i cili ben shperndarjen te dhoma e dites ku ndodhet kendi i gatimit dhe ballkoni. me pas kalohet te dhoma e gjumit dhe tualeti! apartmenti eshte i mobiluar! per m... 20/10/2020 09:21... Lexo detajet..

30,000 Leke
 Jepet me qera apartament 1+1 tek Xhamlliku afer Rossman Lala.
Apartamenti ndodh
1+1
Dhoma|Sallon
60 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku afer rossman lala. apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor. eshte i mobiluar. ne cmim ka te perfshire edhe garazhin. duhet paguar 1 muaj qera edhe 2 muaj garanci. per me ... 19/10/2020 10:37... Lexo detajet..

E Mobiluar

400 Euro

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (2.10 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
130 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

2+1+2wc* totalisht 100% i ri i investuar ( ne qese) afer ekonomikut/ liqenit dhe universiteteve - per disa dite do te mobiliohet e tera mobilimi me shume shije nga bestseller | ka 2 vende parkimi | orientimi ideal: plot drite | ka panel diellor dhe p... 27/10/2020 06:53... Lexo detajet..

E Mobiluar
1+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
8
Kati

1+1+ballkon 94m2 super i madh, tek sheshi willson ( ka vendndodhjen me premium- fiks fiks te sheshi wilson me super pamje) | ka mundesi qe te shfrytezohet tarraca****- perfshire interneti ne cmim +++ dhe shume lehtesira te tjera - i kompletuar, pje... 26/10/2020 22:39... Lexo detajet..

E Mobiluar

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Apartament 1+1 me ballkon dhe verande ++++ oborr , qe leshohet per here te pare me qera (kristali - komuna e parisit) pallat i ri | banesa e shtruar me parket | kondicioner dhe cdo pajisje elektroshtepiake | mobiluar me shume shije dhe cilesi | dhome... 27/10/2020 10:01... Lexo detajet..

E Mobiluar

35,000 Leke

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.72 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 tek xhamlliku.apartamenti eshte i perbere nga 1 dhome gjumi,salle ngrenie ,salle gatimi,banjo ,post parking.ndodhet ne nje zone shumente mire dhe me plot facilitete.per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni n... 26/10/2020 07:06... Lexo detajet..

400 Euro
Qera, Apartament 2+1, Rruga Kavajes, Tirane. (Pro +18249)Apartamenti eshte tek Rruga Kavajes
Informacion mbi apartamentin :

400 Euro

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
102 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

(pro +18249)apartamenti eshte tek rruga kavajes informacion mbi apartamentin : • sipërfaqe 102 m2 • kati 7 • organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • korridor • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • detaje të tjera: • sis... 27/10/2020 16:31... Lexo detajet..

1,300 Euro
Qera, Apartament 3+1, Stadiumi Dinamo,Tirane. (Pro +18008)Apartamenti ndodhet tek Stadiumi Dinamo.
Informacion mbi apartament

1,300 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.17 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
150 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

(pro +18008)apartamenti ndodhet tek stadiumi dinamo. informacion mbi apartamentin : • sipërfaqe 150 m2 • kati 5. • organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • korridor • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • ballkon • detaje ... 27/10/2020 16:29... Lexo detajet..

450 Euro
Qera, Apartament 2+1, Bllok, Tirane. (Pro +17984Qera, Apartament 2+1, Blloku, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin:

450 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

(pro +17984qera, apartament 2+1, blloku, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja totale: 100 m2. • kati i 2. organizimi: • ambjent ndenjie. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualet. cilësime të tjera: • i m... 27/10/2020 16:27... Lexo detajet..

550 Euro Qera, Apartament 2+1, Myslym Shyri, Tirane. (Pro +18211)Apartamenti ndodhet në Myslym.Shyri
Informacion mbi apartamentin :

550 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
150 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

(pro +18211)apartamenti ndodhet në myslym.shyri informacion mbi apartamentin : • sipërfaqe 150 m2 • kati 5 • organizimi: • sallon ndenje • ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • detaje të tjera: • i mobiluar për... 27/10/2020 16:27... Lexo detajet..

450 Euro Qera, Apartament 2+1, Bllok, Tirane. (Pro+ 17981)Qera, Apartament 2+1, Blloku, Tiranë.
Informacion mbi apartamentin

450 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

(pro+ 17981)qera, apartament 2+1, blloku, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja totale: 100 m2. • kati i 1. organizimi: • ambjent ndenjie. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. • 1 tualet. cilësime të tjera: • i ... 27/10/2020 16:27... Lexo detajet..

300 Euro Qera, Apartament 1+1, Myslym Shyri, Tirane. (Pro+18064)Apartamenti ndodhet në Myslym Shyr.
Informacion mbi Apartamentin

300 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

(pro+18064)apartamenti ndodhet në myslym shyr. informacion mbi apartamentin • kati 1 • sipërfaqja: 70 m2 organizimi • salloni i ndënjes • ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • 1 tualet cilësime të tjera • i investuar •... 27/10/2020 16:27... Lexo detajet..

450 Euro Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë PRI18246 Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Sheshit Willson .
Informacion mb

450 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.06 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
110 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e sheshit willson . informacion mbi apartamentin • sipërfaqja e apartamentit 110 m2 •ndërtim i ri • kati 3 banim • orientim: jug-lindje • dokumentacioni: me certifikatë pronësie organizim... 27/10/2020 16:14... Lexo detajet..

35,000 Leke Rruga e Durresit,Mbrapa Ambasades kineze Jepet Apartament me qera.2+1+Ballkon + tarrac per rrobat e mbuluar. e kompletuar

35,000 Leke

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.99 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
1
Kati

Jepet apartament me qera.2+1+ballkon + tarrac per rrobat e mbuluar. e kompletuare ne gjendje shume te mire. ujedhedrita 24 ore.preferohen familjare.lagja eshte shume e qete sepse nuk kalojn makina.(nuk jam agjensi imobiliare edhe nuk bashkpunoj me t... 27/10/2020 16:11... Lexo detajet..

550 Euro Qera,Apartament 3+1, Kopshti Botanik, Tiranë. 550 € /Muaj ID: PRI+17925 Apartamenti është i pozicionuar në Zonën e Kopshtit Botanik.
• Informacio

550 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
185 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e kopshtit botanik. • informacion mbi apartament : •ndërtim i ri • kati 2• sipërfaqja e apartamentit : 185 m2 • dokumentacioni: me certifiktë pronësie •organizimi : • 3 dhoma gjumi ... 27/10/2020 16:03... Lexo detajet..

450 Euro

Ultra apartament 3+1+2wc+2ballkone me shume shije ne mobilim bashkekohor tek liqeni - zologjiku | cdo gje e re dhe cilesore | pallat i ri me ashensor ... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Me Qera Apartament 3+1+2 Tek Ish Ekspozita (prane Gjykates) Okazion

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma|Sallon
155.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qera 3+1+2 tek ish ekspozita prane gjykates. apartament shum mire i organizuar me hapsira te bollshme dhe mjaft mire i organizuar. ka 3 dho... (Premium 17.11.2020)

400 Euro

Apartament 1+1 Me Qira, Rezidenca Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra) Property Invest Albania
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 me qira ne zonen koda diellit ,brenda ne rezidences 1 ,nje nga rezidencat me luksoze ne tirane. apartamenti ka nje sip... (Premium 28.10.2020)

400 Euro   Jepet apartament  me qira . 🏡Jepet një apartament me qira.
Apartamenti është i përshtatshëm pe

400 Euro

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

🏡jepet një apartament me qira. apartamenti është i përshtatshëm për një çift të ri. apartmenti është i mobiluar ka dhe koridorë. 🔴 organizimi : ▪️1 dhomë gjumi ▪️ dhomë ndenje ▪️ kuzhin( kondicioner... 27/10/2020 16:00... Lexo detajet..

400 Euro Apartament 2+1 me qira tek Rruga e Kosovareve Ka nje organizim shume te mire dhe hapsira te bollshme, i ndare ne sallon ndenje

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Ka nje organizim shume te mire dhe hapsira te bollshme, i ndare ne sallon ndenje, kuzhone e vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon i madh apartamenti jepet i mobiluar... 27/10/2020 15:59... Lexo detajet..

50,000 Leke Qera, Apartament 2+1, Rruga E Kavajës, Tiranë • Sipërfaqja e apartamentit : 100 m2
• Kati i 2
• I investuar
• I mo

50,000 Leke

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
100 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

• sipërfaqja e apartamentit : 100 m2 • kati i 2 • i investuar • i mobiluar... 27/10/2020 15:59... Lexo detajet..

30,000 Leke Jepet me qera Jepet me qera 2+1 ne astir te mensa Fredi. 
Papafingo kati 9, i mobiluar 120 m2

30,000 Leke

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
9
Kati

Jepet me qera 2+1 ne astir te mensa fredi. papafingo kati 9, i mobiluar 120 m2. 1 dhom ndenje, kushzhina dhe 2 dhoma gjumi, 4 ballkone me orientim nga te gjitha anet. ndodhet ne nje nga zonat me te mira ne astir.... 27/10/2020 15:59... Lexo detajet..

300 Euro Qera, Apartament 3+1, Laprake, Tirane 300 € • Siperfaqja e apartamentit : 154 m2
• Kati i 10 banim
• I investuar

300 Euro

Laprake | Tirane (2.11 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
156 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
10
Kati

• siperfaqja e apartamentit : 154 m2 • kati i 10 banim • i investuar • i mobiluar... 27/10/2020 15:58... Lexo detajet..

600 Euro Qera, Apartament 3+1, Don Bosco, Tirane • Salloni Ndenjes
• Kuzhina
• 3 Dhoma gjumi
• 2 Tualete
• Me parke

600 Euro

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
3+1
Dhoma|Sallon
124 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

• salloni ndenjes • kuzhina • 3 dhoma gjumi • 2 tualete • me parket • i investuar • kubaturë e rregullt • zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim... 27/10/2020 15:58... Lexo detajet..

240 Euro ambjent me kondicioner te ri inverter,i kompletuar me te ghitha+wifi,prane qendres tregtare concord. pallat i ri,ambjenti kompletuar me te gjitha+ kondicioner inverter+ wifi.prane q

240 Euro

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
40 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Pallat i ri,ambjenti kompletuar me te gjitha+ kondicioner inverter+ wifi.prane qendres tregtare concord.etj.... 27/10/2020 15:58... Lexo detajet..

370 Euro Apartament me Qera 2+1 tek Vasil Shanto 370 Euro Jepet me qera apartament 2+1 85m2 ne rrugen Muhamet Gjollesha , tek Vasil Shanto

370 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
85 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 85m2 ne rrugen muhamet gjollesha , tek vasil shanto 370€ apartamenti ndodhet ne katin e dyte , ne nje nga zonat me te mireadministruara ne tirane, ku ofrohet akses per te gjitha sherbimet. ka ndricim dhe drite te mire ... 27/10/2020 15:57... Lexo detajet..

300 Euro Apartament me Qera 1+1 Rr. Barrikadave 300 Euro Jepet me qera apartament 1+1, 70 m2, tek rruga e Barrikadave, tek Galeria, 17 Ne

300 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (0.63 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1, 70 m2, tek rruga e barrikadave, tek galeria, 17 nentori 300 euro apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor, ne nje zone te mireadministruar ku ofrohet akses per te gjitha sherbimet. ka ndrici... 27/10/2020 15:57... Lexo detajet..

420 Euro

Jepet me qera kati iii i nje vile me hapsire 140m2 me strukture 3+1 me kuzhine me vete +1 studio + 1 tualet dhe me 2 ballkone te medha| nje mundesi e ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet me qera apartament 1+1+ballkon **totalisht i investuar | vendndodhje perfekte midis pazarit te ri dhe selvise| mobilim bashkekohor | pallat ultr... (Premium 31.12.2020)

240 Euro Apartament me Qera 1+1 tek Materniteti i Ri 240 Euro Jepet me qera apartament 1+1, 70 m2, tek Materniteti i Ri,240 Euro
Apartamenti

240 Euro

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
70 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
5
Kati

Jepet me qera apartament 1+1, 70 m2, tek materniteti i ri,240 euro apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri me ashensor, ne nje zone te mireadministruar ku ofrohet akses per te gjitha sherbimet. ka ndricim dhe drite te mire natyrale... 27/10/2020 15:57... Lexo detajet..

400 Euro Jepet me qera apartament 2+1, Komuna e Parisit! Jepet me qera apartament 2+1 te Komuna e Parisit. Ndodhet ne katin e 4-t. Aparta

400 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.11 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
104 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qera apartament 2+1 te komuna e parisit. ndodhet ne katin e 4-t. apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. ambjentet i ka shume te mirorganizuara me 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon, kuzhine. per me shume informacion ose nje vizit... 27/10/2020 15:56... Lexo detajet..

30,000 Leke Apartament me Qera2+1 tek Komuna e Parisit, 30.000 leke Jepet me qera apartament 2+1, 115 m2, tek Komuna e Parisit, Rruga e Eleonores, t

30,000 Leke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
115 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 2+1, 115 m2, tek komuna e parisit, rruga e eleonores, tek mbikalimi i big marketit apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor, ne nje zone te mireadministruar ku ofrohet akses per te gjitha sherbim... 27/10/2020 15:56... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera super apartament 2+1 prane Kristal Center Jepet me qera apartament totalisht i mobiluar prane Kristal Center . Apartamenti

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
120 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
7
Kati

Jepet me qera apartament totalisht i mobiluar prane kristal center . apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor dhe me nje administrim perfekt . apartamenti ka nje siperfaqe prej 120 m2 me 2 dhoma gjumi , 2 banjo dhe ballko... 27/10/2020 15:56... Lexo detajet..

255 Euro

Jepet me qera apartament 2+1+ballkon ne astir (ozoni) pallat i ri me ashensor | mobilim i kompletuar | kondicioner inverter | hapesire e bolleshme me ... (Premium 31.12.2020)

350 Euro

Jepet Apartament 1+1 Midis Myslym Shyrit Dhe Rruges Kavajes

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma|Sallon
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartamenta 1+1 totalisht i mobiluar mbrapa karburant kastrati tek rr myskyn shyri. ambjenti eshte i ndare ne nje korridor qe te con tek dhoma e... (Premium 04.11.2020)

240 Euro Apartament me Qera 1+1  tek Bulevardi i Ri 240 Euro Jepet me qera apartament 1+1 65m2 tek Bulevardi I Ri 240€
Apartamenti ndodhet

240 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.67 Km nga qendra)
1+1
Dhoma|Sallon
65 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
3
Kati

Jepet me qera apartament 1+1 65m2 tek bulevardi i ri 240€ apartamenti ndodhet ne katin e trete, ne nje zone te mireadministruar ku ofrohet akses per te gjitha sherbimet e nevojshme. ka ndricim dhe drite te mire natyrale i organizuar ne nje salon, ... 27/10/2020 15:56... Lexo detajet..

300 Euro apartament 1+1 per qira te botaniku Jepet me qira apartament 1+1 tek Kopshti Botanik.
Apartamenti ndohet ne nje pal

300 Euro

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
1+1
Dhoma|Sallon
67 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
4
Kati

Jepet me qira apartament 1+1 tek kopshti botanik. apartamenti ndohet ne nje pallat te ri ne katin e pare banim me nje siperfaqe 65 m2 totalisht i mobiluar. organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, nje dhome dhumi, tualet dhe nje ballko... 27/10/2020 15:55... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE KOMUNA E PARISIT JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TE KOMUNA E PARISIT

350 Euro

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1
Dhoma|Sallon
80 m2
Siperfaqa
E Mobiluar
Mobilimi
2
Kati

Jepet me qira apartament 2+1 te komuna e parisit... 27/10/2020 15:48... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim