xhemi shehu origjina vendlindja wikipedia  

 Online 267 lexues | 21 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
  • Opsione
  • Online 267 lexues | 21 njoftime ne pritje
285 Euro

Apartament 2+1+2wc+2bllk, ( Pallat Shigjeta- Delijorgj) Ne rruge Kryesore | Mobilim Cilesor | Kond

Vasil Shanto | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament 2+1+2ballkone - te pallati me shigjeta, ne rruge kryesore**akses me tiranen e re ,rrugen e kavajes ,dalje nga tirana | apartament shume i ... (Premium 31.12.2020)

245 Euro

Perballe Fiore Di Bosko - 1+1 I Mobiluar ( Pallat Me Ashensorr Viti 2016) Dhoma E Gjumit E Re ( Tual

Don Bosko | Tirane (2.17 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apt 1+1 ne don bosko ( perballe fiore di bosko) | pallat i ri i vitit 2016 | pajisur me ashensor| shtepi komode| dyer dhe dritare me dopio xham i tem... (Premium 31.12.2020)

245 Euro

2+1 tek xhamlliku ( varri bamit) me shume hapesire | me nje verande gjigande me gjelberim| i mobiluar i gjithi | dyshemeja me parket druri | kondicion... (Premium 31.12.2020)

550 Euro

Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.33 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

- ne zemer te tiranes, tek shallvaret, jepet me qira apartament shume i vecante. apartamenti eshte i organizuar ne koridor i cili ben shperndarjen e a... (Premium 23.04.2020)

1,200 Euro
Jepet apartament 2+1+2 me qira tek Ambasador 3 ! Apartament 2+1 per qira ne nje nga rezidencat me te mira, Ambasador 3. Ndertimi

Jepet Apartament 2+1+2 Me Qira Tek Ambasador 3 !

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
19 Kati

Apartament 2+1 per qira ne nje nga rezidencat me te mira, ambasador 3. ndertimi ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte nga ndertimet e fundit, me cilesine me te larte dhe me nje vendodhje perfekte. pallati eshte i survejuar me kamera 24h. organizohe... 18/02/2020 16:12... Lexo detajet..

700 Euro
Qera, Apartament 3+1, Komuna e Parisit, Tiranë Cmimi: 700 € / muaj ID: PRI14823 Apartamenti është i pozicionuar në zonën Komuna e Parisit. Informacion mbi a

Qera, Apartament 3+1, Komuna E Parisit, Tiranë Cmimi: 700 € / Muaj Id: Pri14823

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
190.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën komuna e parisit. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 8 banim • sipërfaqja e apartamentit : 190 m2 . • dokumentacioni: me certifiktë pronësie . organizimi : • salloni i ndenjes... 18/02/2020 16:12... Lexo detajet..

550 Euro
Tirane, jap me qera apartament 3+1+BLK Kati 8, 140 m² 550 Euro (Bulevardi Zhan D’Ark) Apartamenti është i pozicionuar te Bulevardi Zhan D'Ark, te Ministria e J

Tirane, Jap Me Qera Apartament 3+1+blk Kati 8, 140 M² 550 Euro (bulevardi Zhan D’ark)

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

... 18/02/2020 16:12... Lexo detajet..

350 Euro Jepet me qera apartament 2+1 ne Don Bosko(pas Kompleksit Vizion Plus) Ne Don Bosko,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve,jepet me qer

Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Don Bosko(pas Kompleksit Vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Ne don bosko,prane te gjitha llojeve te sherbimeve dhe faciliteteve,jepet me qera apartament 2+1 totalisht i mobiluar ne menyre cilesore dhe i organizuar ne sallon ndenje me ambient gatimi,2 dhoma gjumi,banjo,ballkon. cdo ambient eshte me kondicione... 18/02/2020 16:12... Lexo detajet..

300 Euro Qera,Apartament 2+1, Liqeni i Thtë, Tiranë, PRI14712 Apartamenti është i pozicionuar tek Liqeni i Thate. Informacion mbi apartament

Qera,apartament 2+1, Liqeni I Thtë, Tiranë, Pri14712

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti është i pozicionuar tek liqeni i thate. informacion mbi apartamentin: •ndërtim i ri • kati 2 banim • sipërfaqja e apartamentit : 120 m2 • orientim:jug - lindje • dokumentacioni: me certifiktë pronësie organizimi : • sall... 18/02/2020 16:12... Lexo detajet..

35,000 Leke APARTAMENT 2+1 PER QIRA NE ASTIR Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 140m2 ne Rrugen "Teodor Keko&quo

Apartament 2+1 Per Qira Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
140.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet me qira apartamenti 2+1 me siperfaqe 140m2 ne rrugen "teodor keko" ne astir prane bar el sahras. ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. organizohet me sallon te perbashket me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. ofrohet... 18/02/2020 16:00... Lexo detajet..

450 Euro Apartament 3+1 me qera Rruga e Kavajes afer Kishes ne Tirane Rruga e Kavajes, prane Kishes Katolike, jepet me qira Apartament 3+1, me siperfa

Apartament 3+1 Me Qera Rruga E Kavajes Afer Kishes Ne Tirane

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Rruga e kavajes, prane kishes katolike, jepet me qira apartament 3+1, me siperfaqe 130 m2, kati i 7 me ashensor. apartamenti organizohet nga soxhorno, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore, me kondicioner, orientim me d... 18/02/2020 16:00... Lexo detajet..

400 Euro 2+1 tek SIRI KODRA Apartamenti jepet totalisht i mobiluar

2+1 Tek Siri Kodra

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
137.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti jepet totalisht i mobiluar ... 18/02/2020 16:00... Lexo detajet..

350 Euro JEPET ME QIRA 2+1 TEK SELVIA Jepet me qira apartament 2+1, organizohet ne soxhorno dhe dy dhoma gjumi ka dhe

Jepet Me Qira 2+1 Tek Selvia

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Jepet me qira apartament 2+1, organizohet ne soxhorno dhe dy dhoma gjumi ka dhe dy ballkone, ndodhet prane shkolles parizani! ... 18/02/2020 16:00... Lexo detajet..

400 Euro

Apartament 2+1+2wc i pabanuar me pare (rruga e kosovareve - bllok - liq. artificial) zone perfekte - pallat i ri me ashensor - mobilim ne qese (i pape... (Premium 31.12.2020)

1,800 Euro

Ambjent mjaft mire i organizuar ne nje nga zonat me te mira te tiranes ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh. ambjenti eshte open space me nje... (Premium 15.03.2020)

Mobilimi:Bosh

1,800 Euro

800 Euro

Ne Rrugen Sami Frasheri, Jepet Apartament 3+1 Me Qira!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.62 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen me strategjike ne tirane, prane drejtorise se policise, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pall... (Premium 06.05.2022)

40,000 Leke Apartament me qera afer hotel doro Hyrje e kompletuar me cdo gje, mobilim shume i mire plot hapsire dhe pozicione d

Apartament Me Qera Afer Hotel Doro

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Hyrje e kompletuar me cdo gje, mobilim shume i mire plot hapsire dhe pozicione diell.... 18/02/2020 15:59... Lexo detajet..

35,000 Leke Jepet apartament me qera 2+1te pallati me shigjeta i mobiluar  Jepet apartament me qera i mobiluar ne menyre shumë te mire tek pallati me shig

Jepet Apartament Me Qera 2+1te Pallati Me Shigjeta I Mobiluar

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet apartament me qera i mobiluar ne menyre shumë te mire tek pallati me shigjeta 2+1... 18/02/2020 15:59... Lexo detajet..

35,000 Leke Qera, Apartament, 1+1 Rruga " 4 Deshmorët", Tiranë. Qera, Apartament, 1+1 Rruga " 4 Deshmorët", Tiranë.
Apartamenti ndo

Qera, Apartament, 1+1 Rruga " 4 Deshmorët", Tiranë.

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
50.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Qera, apartament, 1+1 rruga " 4 deshmorët", tiranë. apartamenti ndodhet pranë gjimnazit partizani. apartamenti disponon: ambjent gatimi, ambjent ndenje, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, i investuar, i mobiluar, ssistem kondicionimi, apartame... 18/02/2020 15:59... Lexo detajet..

900 Euro Ambasador 3, Jepet me Qira Apartament 1+1 +Garazh !  Jepet me qira apartament 1+1 +Garazh , prane Stadiumit Air Albania, tek Ambasad

Ambasador 3, Jepet Me Qira Apartament 1+1 +garazh !

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
18 Kati

jepet me qira apartament 1+1 +garazh , prane stadiumit air albania, tek ambasador 3. apartamenti organizohet nga nje dhome gjumi, sallon ndenje, depo ambient gatimi dhe 2 ballkone. eshte apartament i investuar, me mobilim bashkekohor dhe me elektro-... 18/02/2020 15:59... Lexo detajet..

749 Euro jepet me qira  vile 2 kateshe  prane shkolles Nikel Dardani , tek rruga Qemal Stafa. Jepet me qira  vile 2 kateshe  prane shkolles Nikel Dardani , tek rruga Qemal St

Jepet Me Qira Vile 2 Kateshe Prane Shkolles Nikel Dardani , Tek Rruga Qemal Stafa.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
4+1 Dhoma | Kuzhine
185.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Jepet me qira vile 2 kateshe prane shkolles nikel dardani , tek rruga qemal stafa.vila ka nje sip trualli prej 226.5m2 sip ndertimi 184m2 ne total.vila eshte e perbere nga 2 kate ku secili kat ka 92m2.vila eshte e projektuar ne kati e pare kuzhina ... 18/02/2020 15:59... Lexo detajet..

700 Euro Apartament 2+1 me qira ne Bllok! Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje objekti te ri te mireadministruar ne

Apartament 2+1 Me Qira Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje objekti te ri te mireadministruar ne zonen e bllokut. ka organizim shume te mire ne nje dhome ndenje me ambjent gatimi, dy dhoma gjumi, tualet me ajrim natyral dhe ballkon. apartamenti eshte totalisht i ri... 18/02/2020 15:59... Lexo detajet..

600 Euro Apartament me qera ne Bllok! Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e ish bllokut . Apartamenti ka nje siperfa

Apartament Me Qera Ne Bllok!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet me qera apartament 2+1 ne zonen e ish bllokut . apartamenti ka nje siperfaqe prej 160 m2 . apartamenti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi , 2 ballkone , 1 sonxhorno ,2 tualete dhe studio, i arreduar ne menyre bashkekohore .apartamenti ndodhet... 18/02/2020 15:59... Lexo detajet..

550 Euro Jepet me qera nje apartament 1+1 tek 21 Dhjetori ! Jepet me qira apartament 1+1 te 21 Dhjetori, prapa Mondialit.
Apartamenti organ

Jepet Me Qera Nje Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 te 21 dhjetori, prapa mondialit. apartamenti organizohet ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenjeje me kuzhine dhe nje tualet. ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti jepet i mobiluar totalisht n... 18/02/2020 15:59... Lexo detajet..

500 Euro Qera apartament 1+1 Kati 6, 63 m² 500 Euro 21 Dhjetori(Future Home Property)Pro14816 Apartamenti ndodhet tek 21 Dhjetori, prane Hotel Mondial. Informacion mbi aparta

Qera Apartament 1+1 Kati 6, 63 M² 500 Euro 21 Dhjetori(future Home Property)pro14816

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet tek 21 dhjetori, prane hotel mondial. informacion mbi apartamentin: • kati 6 • sipërfaqja e apartamentit : 63 m2. • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • dhoma e gjumit • tualeti • ballkoni. cilesime... 18/02/2020 15:59... Lexo detajet..

285 Euro

Apartament ne super vendodhje (selvia-unv. aldent) 2+1+2 ballkone - mobilim cilesor, komod dhe estetik | pallat i ri me ashensor | kondicioner dhe paj... (Premium 31.12.2020)

330 Euro

Jepet me qera 2+1+3bllk + 1 vend parkimi garant (21 dhjetor - inxhinieria) zone e preferuar | mobilim cilesor | i gjithi me parket | kondicioner dhe c... (Premium 31.12.2020)

400 Euro

Jepet Ap 1+1 Bllok

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Jepet apartament 1+1 i mobiluar shume mire ne pallat te ri me ashensor , i perbere nga 1 dhome gjumi , sallon i madh , kuzhine , tualet , ballkon i m... (Premium 24.02.2020)

300 Euro

Jap Me Qera Apartaent Modern 2+1+2 Tek Kopeshti Botanik

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.15 Km nga qendra) ZIVARO.AL
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jap me qera super apartament tek kopeshti botanik, ne katin e kater me ashensor te nje pallati te ri. apartamenti organizohet nga salloni, ambienti i ... (Premium 04.03.2020)

500 Euro Jepet me qira ambient 95 m2 bosh per zyre . Tek Sheshi Skenderbej . Jepet me qira super ambient me pamje nga sheshi skenderbej . 
Cmimi 500 euro +

Jepet Me Qira Ambient 95 M2 Bosh Per Zyre . Tek Sheshi Skenderbej .

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira super ambient me pamje nga sheshi skenderbej . cmimi 500 euro + taksen e paguan pronari . kati 7 me pamje te hapur . 95 m2 .... 18/02/2020 15:59... Lexo detajet..

450 Euro Jepet 2+1ne qendër te Tiranës i mobiluar Jepet apartament me qera ne nje nga zonat me te aksesushem te Tiranës 2+1i mobi

Jepet 2+1ne Qendër Te Tiranës I Mobiluar

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Jepet apartament me qera ne nje nga zonat me te aksesushem te tiranës 2+1i mobiluar ne menyre komode ... 18/02/2020 15:59... Lexo detajet..

450 Euro JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK BLLOKU, TIRANË Jepet me qira  apartament 1+1 tek rruga Ismail Qemali, përball Vilës së Enver

Jepet Me Qira Apartament 1+1 Tek Blloku, TiranË

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga ismail qemali, përball vilës së enverit. apartamenti ndodhet në katin e 4-të në pallat të ri me sistem administrimi dhe syrvejimi. organizohet në sallon + kuzhinë dhe ambient ngrënie, dhomë gjumi e m... 18/02/2020 15:59... Lexo detajet..

300 Euro Kopshti botanik jepet 2+1me qera +1 post parkimi Jepet tek xhamia kopshtit botanik apartament me qera i mobiluar ne menyre shumë

Kopshti Botanik Jepet 2+1me Qera +1 Post Parkimi

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Jepet tek xhamia kopshtit botanik apartament me qera i mobiluar ne menyre shumë te mire 2+1+1post parkimi ... 18/02/2020 15:59... Lexo detajet..

330 Euro

2+1+3bllk+verande(brryli- Materniteti) Ne Mes Te Gjelberimit Dhe Qetesi - Parkim 1 Vend

Brryli | Tirane (2.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Apartament shume komod 2+1+3bllk+verande ne katin e trete( brryli.- bulevardi zhandark) ne mes te gjelberimit dhe qetesi - ka oborr dhe parkim 1 vend ... (Premium 31.12.2020)

600 Euro

Jepet Me Qira 2+1 Te Komuna E Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Jepet me qira super apartament 2+1te kompleksit kika 2. ndertim i ri, i perfunduar para 2 vitesh. ndodhet ne katin e 7 banim ( jo i fundit). ne hyrj... (Premium 04.03.2020)

350 Euro

2+1 Me Qera Ne Don Bosko (vizion Plus)

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Jepet me qera apartamenti 2+1 totalisht i sapo mobiluar pervec njeres dhome e cila mobilohet sipas kerkeses se qeramarrsit... apartamenti ndodhet ne n... (Premium 28.02.2020)

500 Euro

Tirane, Afer Bllokut - Apartament 2+1 Me Qera, 500 Euro

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

Rruga zef jubani - afer sheshit wilson dhe bllokut, ne lagje te qete, japim me qera apartament - penthouse, 2+1, kati 12, pallat me ashensor, i mobil... (Premium 07.08.2020)

250 Euro

Jepet garsoniere me qira, mbas casa italia. siperfaqja totale prej 58m² eshte e organizuar ne 1 dhome e cila ka te perfshire : 3 krevat tek 1 tav... (Premium 27.02.2020)

28,000 Leke

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e brrylit, te ish rozafa. informacion mbi apartamentin: • kati 4 • siperfaqja e apartamentit : 60 m2. apa... (Premium 22.02.2020)

400 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri banimi te sapoperfunduar, i cili te ofron te gjitha facilitetet. apartamenti ka nje siperfaqe rreth 85 m2 d... (Premium 24.02.2020)

330 Euro

Jepet me qera nje super apartament 2+1 tek komuna e parisit, fiks tek lulishtja, ne super pallat me ashensor. apartameni organizohet nga salloni, am... (Premium 07.03.2020)

400 Euro

Apartament Me Qera ,mobilim I Ri ,2+1/ Vizion +

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Prane vizion + , jepet me qera apartament 2+1 i mobiluar . apartamenti jepet per here te pare me qera . ka mobilim bashkekohore dhe te mirembajtur . d... (Premium 14.03.2020)

300 Euro Ne Don Bosko Jepet Apartament Me Qira 2+1. Ne Don Bosko jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet si me poshte:

Ne Don Bosko Jepet Apartament Me Qira 2+1.

Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Ne don bosko jepet me qira apartament 2+1. apartamenti organizohet si me poshte: sallon, 2 dhoma gjumi dhe tualet. ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te pajisur me ashensor. per me shume informacion kontaktoni xhoanen ne numrin e tel +355676088900... 18/02/2020 15:59... Lexo detajet..

300 Euro Qera apartament 1+1 Kati 8, 63 m² 300 Euro Zogu i Zi(Future Home Property)Pro14818 Apartamenti ndodhet tek Zogu i Zi. Informacion mbi apartamentin: • Kati 8 •

Qera Apartament 1+1 Kati 8, 63 M² 300 Euro Zogu I Zi(future Home Property)pro14818

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet tek zogu i zi. informacion mbi apartamentin: • kati 8 • sipërfaqja e apartamentit : 63 m2. • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • kuzhina • dhoma e gjumit • tualeti. cilesime te tjera: • i mobiluar • sistem... 18/02/2020 15:59... Lexo detajet..

300 Euro Apartament 1+1 me qera Stacioni Treni, Rruga Karl Gega ne Tirane Stacioni i Trenit, Rruga Karl Gega, jepet  me qera Apartament 1+1, siperfaqe 60

Apartament 1+1 Me Qera Stacioni Treni, Rruga Karl Gega Ne Tirane

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Stacioni i trenit, rruga karl gega, jepet  me qera apartament 1+1, siperfaqe 60 m2, kati 1, apartamenti organizohet nga soxhorno, dhome gjumi, tualet, ballkon, i mobiluar ne menyre bashkekohore. orientim me diell jepet me qera 300 euro... 18/02/2020 15:59... Lexo detajet..

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim