gazoniere ne shitje tirane al 

 Online 175 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
108,000 Euro

Tek kompleksi kontakt, shitet super apartament 2+1+2 me orientim fantastik jug-perendim dhe planimetri perfekte. ndodhet ne nje nga godinat me te mira... (Premium 16.05.2021)

70,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,unaza E Re,future Home Real Estate

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.37 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 13.01.2021)

48,800 Euro

Okazion!! Shitet Apartament 1+1 Tek Porcelani ( Pran Tv Klan)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.25 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Shitet apartament 1+1 tek porcelani prane tv klan apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar. apartament ndodhet ne katin e 10 dhe ... (Premium 17.11.2020)

Mobilimi:Bosh

48,800 Euro

107,000 Euro

2+1+2wc +ballkon, 90 m2 te kompleksi home planet - kontakt- 21 dhjetori pallat i ri, me 2 ashensore q2051 - me sistem kapot - kati i 4 banim, ... (Premium 31.12.2020)

54,000 Euro

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) -... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

72,000 Euro
SHITET AP 2+1 NE FRESK SHITET APARATAMENT 2+1 ME HIPOTEK NE FRESK!! APARTAMENTI KA NJE SIPERFAQE 98 m2

Shitet Ap 2+1 Ne Fresk

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet aparatament 2+1 me hipotek ne fresk!! apartamenti ka nje siperfaqe 98 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor!! apartamenti eshte teresisht i mobiluar dhe ka nje planimetri dhe nje orjentim lindje!! apartamenti eshte i per... 07/06/2020 08:47... Lexo detajet..

44,900 Euro
2+1 me hipotek per shitje fresku Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifi

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore parkim falas. kati 8 me ashensor. pallati eshte me termoizolim, dhe eshte i mireadministruar. shit... 07/06/2020 08:46... Lexo detajet..

84,000 Euro
OKAZION te kompleksi Turdiu Shitet apartament 2+1+2 109 m2 te kompleksi Tusiu te Fusha Aviacionit, apartamen

Okazion Te Kompleksi Turdiu

Laprake | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1+2 109 m2 te kompleksi tusiu te fusha aviacionit, apartamenti eshte bosh dhe e orientuar nga lindja, pallat i ri me ashensor kati i 2. cmimi 84.000€... 07/06/2020 08:46... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

84,000 Euro

39,550 Euro Rast Ideal per Investim: Amb per Duplex ose Garsoniere (Rr. e Durresit-Qender) Pallat i Ri, Shume Cilesor Dyqan i konvertueshem ne Dupleks GArsonjer

SIP. E dyqanit 29 m2 total ( 24m2

Rast Ideal Per Investim: Amb Per Duplex Ose Garsoniere (rr. E Durresit-qender) Pallat I Ri

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (0.84 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Dyqan i konvertueshem ne dupleks garsonjer sip. e dyqanit 29 m2 total ( 24m2 neto + 5 m2 te perbahsketa , lulishtja para hyrjes) siperfaqja kur te konvertohet ne dupleks 40- 48 m2 neto + 5 m2 te perbashke ( lulishtja para hyrjes) total... 07/06/2020 08:46... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

39,550 Euro

50,500 Euro Shitet Apartament 1+1 Bosh (Rruga Bardhyl - Brryl) Zone Shume e Mire | Hapesire me Ndricim Shitet Apartament Bosh 1+1 tek Rruga Bardhyl (Zone e Mire) Planimetri e Rregullt

Shitet Apartament 1+1 Bosh (rruga Bardhyl - Brryl) Zone Shume E Mire | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (2.61 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi - 1 korridor - 1 ballkone - 1 t... 07/06/2020 08:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

44,900 Euro OKAZION (670 €/m2) 1+1+Bllk (67 m2) Rr. 5 MAJI (Concord Center) ASHENSOR - Kondicioner Apartament 1+1+Ballkon (66 m2) - Rr. 5 Maji (Comcord Center) Pjeserisht i Mobilu

Okazion (670 €/m2) 1+1+bllk (67 M2) Rr. 5 Maji (concord Center) Ashensor - Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartament 1+1+ballkon (66 m2) - rr. 5 maji (comcord center) pjeserisht i mobiluar | kondicioner | pallat i ri me ashensor | hapesire e shfrytezuar shume mire me planimetri te rregullt | dritare dopio xham | izolim akustik | termoiozlim | hidroizolim... 07/06/2020 08:45... Lexo detajet..

38,500 Euro 1+1 (2 Luanet - FRESK) Super Cilesor (Pallat i Sapo Ndertuar) Dokumentacion i Rregullt | Sistem Hidroizolimi & Termoizolimi | Pamje Fantastike Kati : 4 Banim 
Katet e godines: 5
Orientimi: Jug - Veri

Q1584

Sip. Tota

1+1 (2 Luanet - Fresk) Super Cilesor (pallat I Sapo Ndertuar) Dokumentacion I Rregullt | S

Fresku/Linze | Tirane (3.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug - veri q1584 sip. totale: 73.77m2 sip. e brendshme: 64.68 sip. e perbashket: 9.09 - shitet apartament ne pallat te ri i vitit 2019. - ndertimi eshte 95% ne perfundim! - me dokumenta ... 07/06/2020 08:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

38,500 Euro

239,000 Euro Okazion: Penthouse 184 m2 ( Papafingo ne Zemer te Tiranes - Rr Kavajes 250m2 nga Sh. Skenderbej) SHITET PETHOUSE 184 m2 ( Papafingo- ne Zemer te Tiranes - 250 m nga Sheshi Skend

Okazion: Penthouse 184 M2 ( Papafingo Ne Zemer Te Tiranes - Rr Kavajes 250m2 Nga Sh. Skend

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
181.00 m2 Siperfaqa
10 Kati

Shitet pethouse 184 m2 ( papafingo- ne zemer te tiranes - 250 m nga sheshi skenderbej - rr. e kavajes) , apartament i vecant i ndertuar 2014, me punime super cilesore, verande me pamje panoramike - me cmim fantastik, ndoshta ne nje nga vendodhjet me ... 07/06/2020 08:45... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

239,000 Euro

87,000 Euro 2+1+Garderobe+Kuzhine Vec +90m2 Tarace/Verande Ne Shfrytezim - (Pallati me Shigjeta - Perball Deliorgjit) Shitet Ap. I Rikontruktuar Komplet (100m2) Ne Super Cmim -> 2+1+Garderobe +Ku

2+1+garderobe+kuzhine Vec +90m2 Tarace/verande Ne Shfrytezim - (pallati Me Shigjeta - Per

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (3.31 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

Shitet ap. i rikontruktuar komplet (100m2) ne super cmim -> 2+1+garderobe +kuzhine vec +90m2 tarace si mundesi shrytezimi verande personale ne vendodhje fantastike - perballe delijorgjit, tek pallati me shigjeta | shitet i kompletuar dhe mobiluar - ... 07/06/2020 08:45... Lexo detajet..

108,000 Euro

Shitet Me Cmim Okazion Apartament Gjigande, 2+1+2wc+2ballkone (142 M2) Ne Vasil Shanto - Pallat I Ri

Vasil Shanto | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
142.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet me cmim okazion apartament 2+1+ballkon ne vasil shanto - pallat i ri me ashensor | hapesire gjigande me strukture super te rregullt dhe ndricim... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

108,000 Euro

128,000 Euro

Shitet apartament 2+1 tek komuna e parisit tek niku construction me pamje dhe me shume diell. apartamenti ka orientime jug-perendim dhe ka nje planime... (Premium 28.03.2022)

105,000 Euro

... (Premium 14.03.2021)

Mobilimi:Bosh

105,000 Euro

64,900 Euro

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi... (Premium 31.12.2020)

64,900 Euro Mundesi Perfekte: (Cmim Okazion) Shitet Apt 1+1 (Kopshti Botanik) Pallat te Ri me Ashensor | Parket Shitet Apartament 1+1 tek Kopshti Botanik ne Pallat te Ri me Cmim Okazion 

Q1

Mundesi Perfekte: (cmim Okazion) Shitet Apt 1+1 (kopshti Botanik) Pallat Te Ri Me Ashensor

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (1.11 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kopshti botanik ne pallat te ri me cmim okazion q1930 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi - 1 korridor - 1 ballkone - 1 tualet - sip totale:81 m2 - sip neto : 70 m2 - sip ne hipot... 07/06/2020 08:44... Lexo detajet..

58,700 Euro Penthouse Unik - 114 m2 ( Fresk ) Pallat i Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 k € Investim) i Pabanuar me Pare* Super Okazion: Apartament 1+1+Verande (114 m2) (FRESKU) i Pabanuar me Pare me Mb

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pa

Fresku/Linze | Tirane (0.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe ndertime me standarte q1843 te dhenat e ndarjes: - 1 soxhorno + kuzhine - 1 dhoma gjumi - 1k... 07/06/2020 08:43... Lexo detajet..

54,000 Euro 2+1+Kuzhine Vec + Ballkon (Afer Shkolles se Baletit- Tek Telekomi) Planimetri Perfekte Shitet 2+1+Kuzhine Vec+ Ballkon Ne Vendodhje Perfekte ( Afer Shkolles Se Baletit

2+1+kuzhine Vec + Ballkon (afer Shkolles Se Baletit- Tek Telekomi) Planimetri Perfekte

Rruga e Elbasanit/Stadiumi Qemal Stafa | Tirane (0.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet 2+1+kuzhine vec+ ballkon ne vendodhje perfekte ( afer shkolles se baletit -te tregu fruta perime, tek telekom/ 5 min me kembe tek 7 xhuzhat ) - 66 m2 neto - me hipoteke mundesi ideale per investim per te banuar vete dhe per qera afatgjate) - ... 07/06/2020 08:43... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

105,500 Euro Mundesi Perfekte: Shitet Apartament 2+1 ne Bllok ( Petro Nini ) Vendodhje Fantastik ( Bosh ) Pallat i Ri me Ashensor Mundesi Perfekte Investimi: Shitet Apartament 2+1 Ne Bllok (Petro Nini) Bosh - M

Mundesi Perfekte: Shitet Apartament 2+1 Ne Bllok ( Petro Nini ) Vendodhje Fantastik ( Bosh

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.60 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Mundesi perfekte investimi: shitet apartament 2+1 ne bllok (petro nini) bosh - me hapesire te bolleshme dhe strukture te rregullt | e investuar | spote ndricuese q2022 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet ... 07/06/2020 08:43... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

105,500 Euro

69,000 Euro 2+1 Tek Oxhaku( Pallat i Ri me Ashensor) Orientim i Mire * SHITET Apart. 2+1+ballon KATI 4, ne Pallat te Ri me Ashensor +PARKIM 100 %Posht

2+1 Tek Oxhaku( Pallat I Ri Me Ashensor) Orientim I Mire *

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apart. 2+1+ballon kati 4, ne pallat te ri me ashensor +parkim 100 %poshte pallatit te oxhaku ( fiks te xhamia) shume e aksesueshme me makine dhe afer qendes(15 min), cmim fantastik q1618 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 s... 07/06/2020 08:43... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

119,000 Euro Okazion: Penthouse 4+1+3wc (280 M2) Ne Fresk Porcelan ( Pa Arritur Tek Rest. Fresku) - Pamje Panoramike - Rr. Kryesore Shitet Penthouse Gjigand 4+1+3 (~280 M2) - Me Pamje Panoramike Dhe Orienitm Lind

Okazion: Penthouse 4+1+3wc (280 M2) Ne Fresk Porcelan ( Pa Arritur Tek Rest. Fresku) - Pam

Fresku/Linze | Tirane (0.76 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
278.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet penthouse gjigand 4+1+3 (~280 m2) - me pamje panoramike dhe orienitm lindje perrndim . 4 dhoma gjumi - 1 sallon kuzhine - 3 tualete - 2 ballkone dhe 1 verande gjigande 87 m2 ( ku gjysjma e saj mund te bashkohet shume lehte me sallonin dhe apar... 07/06/2020 08:43... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

119,000 Euro

67,000 Euro Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 m2 Tarrace e rrethuar (DON BOSKO-10 min nga Qendra) Pallat i Ri- I Investuar, Me Pamje + Diell (me Hipoteke) 2+1+ Kuzhine (3+1) Rast OKAZION, per arsye familjare - Pallat i Ri, Apartamenti

Okazion: 2+1+kuzhine (3+1) + 80 M2 Tarrace E Rrethuar (don Bosko-10 Min Nga Qendra) Pallat

Don Bosko | Tirane (1.15 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

2+1+ kuzhine (3+1) rast okazion, per arsye familjare - pallat i ri, apartamenti i sapo investuar ( + mundesi per te shfrytezuar taracen personale 80 m2, pasi eshte e rrethuar dhe personale) - 2.9 m2 e larte, vetrata gjermane veka plastike dopjo xh... 07/06/2020 08:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

67,000 Euro 2+1+Kuzhine+Ballkon, Me super rikonstruktim + PARKIM ( Oxhaku - Xhamia Xhura) Shitet Apartament 2+1+kuzhin+ballkon - SUPER i INVESTUAR , KATI 3 , 100% e re e

2+1+kuzhine+ballkon, Me Super Rikonstruktim + Parkim ( Oxhaku - Xhamia Xhura)

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.61 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 2+1+kuzhin+ballkon - super i investuar , kati 3 , 100% e re e sapo bere me arkitekt, +parkim 100 % poshte pallatit -tek xhamia xhura tek oxhaku | cmim shume i mire, lagje familjare, me gjelberim, parqe, shume e aksesueshme me makin ... 07/06/2020 08:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

67,000 Euro

107,500 Euro Apartament Gjigand 3+1+2WC (Super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. e Kosovareve) i Kompletuar Shitet Apartament Gjigand 3+1+2wc Ne Shitje (130m2 Neto Te Brendshme) Ne Kat Te

Apartament Gjigand 3+1+2wc (super Vendodhje, St. Dinamo - Rr. E Kosovareve) I Kompletuar

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.87 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament gjigand 3+1+2wc ne shitje (130m2 neto te brendshme) ne kat te 6 (pa ashensor*) ne nje nga vendodhjet me fantastike ne tirane ( midis st. dinamo dhe rruges se kosovareve) - ndodhet ++++ ka dhe tarace 130 m2 siper te perdorshme dhe me... 07/06/2020 08:42... Lexo detajet..

45,000 Euro

2+1 ne shitje (shkolla e bashkuar - spitalet) cmim shume i favoreshem | cilesi dhe hapesire e bolleshme teresisht investimi pllakat etj nga brunes - ... (Premium 31.12.2020)

50,500 Euro

1+1 Bosh (rr.bardhyl - Fiks Tek Kry Oslo) Ne Rr. Kryesore| Zone Super | Hapesire Me Ndricim

Brryli | Tirane (1.45 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
56.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament bosh 1+1 tek rruga bardhyl (zone e mire) planimetri e rregullt cmimi shum i arsyeshem | instalimet te gjitha funksionale q1931 ... (Premium 18.12.2020)

Mobilimi:Bosh

50,500 Euro

70,000 Euro

Apartamenti eshte ne rrugen sokrat miho prane pallatit vila l .apartamenti ka mobilim shume te mire pothuaj te paperdorur me pare dhe ka kubature ka... (Premium 14.08.2020)

87,000 Euro

Shitet ap. i rikontruktuar komplet (100m2) ne super cmim -> 2+1+garderobe +kuzhine vec +90m2 tarace si mundesi shrytezimi verande personale ne vendodh... (Premium 31.12.2020)

200,000 Euro Shitet Shtepi Banimi me 2 Kate + Oborr (225 m2) tek Pazari i Ri (me Dokumentacion te Rregullt) Shitet Shtepi Banimi me 2 Kate + Oborr (225 m2) tek Pazari i Ri (Nder Zonat me T

Shitet Shtepi Banimi Me 2 Kate + Oborr (225 M2) Tek Pazari I Ri (me Dokumentacion Te Rregu

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (2.26 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
225.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepi banimi me 2 kate + oborr (225 m2) tek pazari i ri (nder zonat me te preferuara te tiranes - vije e dyte e rruges qe ofron qetesi) me dokumentacion te rregullt pronesie | jepet per arsyje emigrimi - perfekte per banim, shume e aksesueshm... 07/06/2020 08:42... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

200,000 Euro

69,000 Euro Shitet apt 3+1 ne Pallat te Ri (2019) - Me dokumenta te Rregullta - Afer 2 LUANET ne Fresku - Linze, SUPER PAMJE | VESHJE KAPOT Kati : 4 Banim 
Katet e godines: 5
Orientimi: Jug 
Sip. Totale: 131.24 m2

Shitet Apt 3+1 Ne Pallat Te Ri (2019) - Me Dokumenta Te Rregullta - Afer 2 Luanet Ne Fres

Fresku/Linze | Tirane (5.01 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
131.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Kati : 4 banim katet e godines: 5 orientimi: jug sip. totale: 131.24 m2 q1582 sip. e brendshme: 115.07 m2 sip. e perbashket: 16.17 m2 - shitet apartament ne pallat te ri i vitit 2019. - ndertimi eshte 95% ne perfundim! - me dokument... 07/06/2020 08:41... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

69,000 Euro

77,500 Euro Super 2+1 i madh, Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell Super 2+1 i madh Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rreg

Super 2+1 I Madh, Pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me D

Laprake | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje funksionale/kuzhine e re/dhoma gjjumi te kompletuara/tualet me hidrosanitare te mirembajtura/instal... 07/06/2020 08:35... Lexo detajet..

153,000 Euro Ultra Luksoz, 3+1+2WC+2Bllk (Stacioni i Trenit)Super Investuar **50,000€ me Mobilim, Parket nga Italia Apartament Luksoz 3+1+2WC+2Ballkone (Stacioni i Trenit) i Super Investuar me Mob

Ultra Luksoz, 3+1+2wc+2bllk (stacioni I Trenit)super Investuar **50,000€ Me Mobilim, Par

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.57 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament luksoz 3+1+2wc+2ballkone (stacioni i trenit) i super investuar me mobilim, parket dhe hidrosanitare nga italia *50,000 euro investim ** | pallati eshte i sapo perfunduar me ashensor dhe ndertime me standarte | sistem sigurie i larte me kam... 07/06/2020 08:35... Lexo detajet..

67,000 Euro

Shitet Apartament Me Prespektiv Investimi

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
118.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartamenti me hipotek ne zonen e yzberishtit pran kmy ne rrugen loni ligori ne nje zone te qete ne zhvillim e siper.apartamenti ju mundeson qa... (Premium 20.07.2020)

91,700 Euro

Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘fiori di bosco’, ne don bosko kulla e edil al. apartamenti disponon siperfaqe totale: 104.... (Premium 09.06.2020)

Mobilimi:Bosh

91,700 Euro

58,700 Euro

Penthouse Unik - 114 M2 ( Fresk ) Pallat I Vitit 2019 Me Hipotek ( 20 K € Investim) I Pabanuar Me

Fresku/Linze | Tirane (1.57 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
114.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion: apartament 1+1+verande (114 m2) (fresku) i pabanuar me pare me mbi 20,000 euro investim, ne pallat te vitit 2019 - me ashensor dhe nder... (Premium 31.12.2020)

68,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Kinostudio, Tiranë.

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.03 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
1+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

... (Premium 07.03.2021)

92,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Tek Kodra E Diellit 101 M2

Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament me siperfaqe 101 m2 perballe misionit eleonor tek kodra e diellit. apartamenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 92 m2 dhe 9 m2 si... (Premium 10.06.2020)

57,951 Euro

Shitet apartament 1+1 ne himare - ndertim bashkohore | cdo komoditet per nje jetese perfekte buze detit ose nje investim perfekt per tregun e qerave s... (Premium 31.12.2020)

Mobilimi:Bosh

57,951 Euro

95,500 Euro

Shitet apartament 2+1 tek rezidenca turdiu tek ish fusha e aviacionit me siperfaqe totale 119.6 m2, kati i 6 pamje fantastike kulla c. organizimi: sa... (Premium 08.06.2020)

Mobilimi:Bosh

95,500 Euro

92,000 Euro

Shitet Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 82 m2 bruto ne nje nga zonat me te mira dhe te kerkuara te tiranes, te kompleksi kika 2. apartamenti ndodhet ne kat... (Premium 13.08.2020)

Mobilimi:Bosh

92,000 Euro

77,000 Euro

☑️super okazion shitet apartament 1+1 ne nje nga komplekset me te mira te tiranes ne don bosko kompleksi vizion+ ☑️ apartamenti eshte ... (Premium 03.12.2020)

44,900 Euro

2+1 Me Hipotek Per Shitje Fresku

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Tek fresku prane stacionit te fundit te porcelanit shitet apartament me çertifikate pronesie totalisht i mobiluar super luksoz . uji dhe drita 24 ore... (Premium 10.06.2020)

42,700 Euro Apartament 1+1 ne Ali Dem (Super Cmim) Dokumentacion i Rregullt | i Mobiluar | Kondicioner Apartament 1+1 Ne Ali Dem (Super Cmim) Dokumentacion I Rregullt | I Mobiluar | K

Apartament 1+1 Ne Ali Dem (super Cmim) Dokumentacion I Rregullt | I Mobiluar | Kondicioner

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.72 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
52.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartament 1+1 ne ali dem (super cmim) dokumentacion i rregullt | i mobiluar | kondicioner | strukture e rregullt q2023 te dhenat e ndarjes: - 1 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine - 1 tualet - 1 korridor - hipoteke : po - si... 07/06/2020 08:35... Lexo detajet..

227,300 Euro SUPER APART I RRALLE: 2+1 Pallat i ri ne Zemer te BLLOKUT, ( TRIBECA ) INVESTIM Marramendes SUPER APARTAMENT I RRALLE: 2+1 Pallat i ri ne Zemer te BLLOKUT vendodhje fantast

Super Apart I Rralle: 2+1 Pallat I Ri Ne Zemer Te Bllokut, ( Tribeca ) Investim Marramende

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super apartament i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim marramendesdhe arredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimenti fantastike, super ndricim, dhe super qetesi, ambiente te perbashketa shume te mire... 07/06/2020 08:35... Lexo detajet..

108,000 Euro Shitet me Cmim Okazion Apartament Gjigande, 2+1+2WC+2Ballkone (142 m2) ne Vasil Shanto - Pallat i Ri me Ashensor Shitet Me Cmim Okazion Apartament 2+1+Ballkon Ne Vasil Shanto - Pallat I Ri Me A

Shitet Me Cmim Okazion Apartament Gjigande, 2+1+2wc+2ballkone (142 M2) Ne Vasil Shanto - P

Vasil Shanto | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
142.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet me cmim okazion apartament 2+1+ballkon ne vasil shanto - pallat i ri me ashensor | hapesire gjigande me strukture super te rregullt dhe ndricim perfekt q2021 te dhenat e ndarjes: - 2 dhoma gjumi - 1 sallon - 1 kuzhine - 2 tualet ... 07/06/2020 08:34... Lexo detajet..

Mobilimi:Bosh

108,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim