1 1 blloku tirane  12958 Njoftime

 Online 173 lexues | 14 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
60,000 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 2+1,Casa Italia

Shitet,apartament 2+1,casa Italia

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, perballe casa italias . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 banim, me siperfaqe totale 97.7 m2. apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon • ambjent n...

129,500 Euro id:28549 -  Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Okazion I Rralle: 2+1 Ne Zemer Te Bllokut Investuar Dhe Areduar Me Arkitekt, Mobiluar,+parkim/ Pamj

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (0.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimenti fantastike, super ndricim, dhe super qetesi, ambiente te ...

116,000 Euro id:45453 - Shitet Apartament 2+1, Okazion per vetem 860 Euro/M2,Tek Rezidenca Alba!

Shitet Apartament 2+1, Okazion Per Vetem 860 Euro/m2,tek Rezidenca Alba!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Te rezidenca alba ndertim ky i firmes prestigjioze edilal shitet apartamente me cmime 860 euro m2. apartamenti, ka siperfaqe prej 135 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon bashke me ambjentin e gatimit, 2 dho...

Mobilimi:Bosh

116,000 Euro

5,000,000 Leke id:91543 - Shiten apartamete 1+1 mbrapa cassa italias (te hipotekuar)

Shiten Apartamete 1+1 Mbrapa Cassa Italias (te Hipotekuar)

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.93 Km nga qendra) Royal Property Albania
1+1 Dhoma | Kuzhine
64.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shiten apartamente te shumllojshme pas cassa italias garsoniere 1+1,2+1(te modifikuar, 2+1 , 3+1 te hapsirave te ndryshme duke filluar nga 49 m2 - 120 m2 apartamentet ndodhen ne nje kompleks mjaft mire t...

Mobilimi:Bosh

5,000,000 Leke

105,000 Euro Ne zonen e gardes shitet 2+1 i bollshem me cmim Okazion! Ne zonen e gardes shitet 2+1 i bollshem me cmim Okazion. Apartamenti ka siperfaq

Ne Zonen E Gardes Shitet 2+1 I Bollshem Me Cmim Okazion!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.03.2019 (11:24): Ne zonen e gardes shitet 2+1 i bollshem me cmim okazion. apartamenti ka siperfaqe te brendshme te hipotekuar 91m². apartamentin ndodhet ne katin e peste te nje pallati ekzistues dhe eshte i investuar mire, i shtruar me parket. apartamenti eshte i or...

112,000 Euro Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, shitet Super Apartament 2+1, me Pamje Fantastike ! Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne Rezidencen me te mire ne qy

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike !

Kodra e Diellit | Tirane (2.22 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (11:23): Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne rezidencen me te mire ne qytetin e tiranes, me ne fund e gjete. eshte aq i kompletuar sa nuk ka mundesi reale te gjesh nje gje qe nuk te pelqen. apartamenti ndodhet brenda rezidences kodra e dielli...

182,000 Euro Prane Nobis Shitet Super Apartament 2+1+2 Shitet super apartament 2+1+2 ne zonen me te preferuar ne Tirane ne rrugen e Kos

Prane Nobis Shitet Super Apartament 2+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:13): Shitet super apartament 2+1+2 ne zonen me te preferuar ne tirane ne rrugen e kosovareve prane liqenit. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te vitit te fundit me investim cilesore, i pajisur me kamera sigurie dhe nje administrim mjaf...

45,000 Euro Ne Durres, shitet Apartament 2+1, me Pamje Fantastike nga Deti ! Ne Durres, buze detit, ne rrugen e plazhit, shitet Apartament 1+1, ne katin 2 te

Ne Durres, Shitet Apartament 2+1, Me Pamje Fantastike Nga Deti !

Plepa | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (11:13): Ne durres, buze detit, ne rrugen e plazhit, shitet apartament 1+1, ne katin 2 te nje pallati te ri. apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome cif...

75,000 Euro Shitet Apartament 1+1 Tek ATSH Pamje Fantastike Shitet apartmaent Tek ATSH ne krah te Ministrise se Mjedisit. Pallati tek i cili

Shitet Apartament 1+1 Tek Atsh Pamje Fantastike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.03.2019 (11:12): Shitet apartmaent tek atsh ne krah te ministrise se mjedisit. pallati tek i cili ndodhet ky apartament eshte goxha i mirembajtur dhe i shtuar me pllaka mermeri. ndertimi eshte bere ne vitin 1988. ambjenti nga brenda eshte i restauruar ne menyre shume...

103,000 Euro Shitet Apartament 2+1 Prane Stacionit Te Trenit Apartamenti 2+1 me siperfaqe 92,2 m2 i ndare ne 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe nje s

Shitet Apartament 2+1 Prane Stacionit Te Trenit

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.29 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
9 Kati

26.03.2019 (11:12): Apartamenti 2+1 me siperfaqe 92,2 m2 i ndare ne 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe nje sallon pritje dhe kushine e vecuar. ambjenti ka pamje fantastike nga tirana pasi ndodhet ne katin e 9 te nje kompleksi te ri te mireadministruar. ambjenti disponon dokumen...

176,000 Euro Prane Liqenit Shitet Super Apartament 3+1! Ne nje zone shume te mire te Tiranes prane liqenit shitet apartament 3+1 me plan

Prane Liqenit Shitet Super Apartament 3+1!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.07 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (11:12): Ne nje zone shume te mire te tiranes prane liqenit shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullt. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri dhe mire administruar. apartamenti organizohet ne 1 dhome ndjenje + 1 kuzhine me te gjitha paisj...

Mobilimi:Bosh

176,000 Euro

68,000 Euro Ne Misto Mame, Shitet Apartament 2+1. Ne zonen e Misto Mames, Shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe 106m2. Apartament

Ne Misto Mame, Shitet Apartament 2+1.

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.03.2019 (11:10): Ne zonen e misto mames, shitet nje apartament 2+1 me siperfaqe 106m2. apartamenti ndodhet ne katin e 1 banimi te nje kompleksi pallatesh ne nje zone te qete edhe me infrastrukture te rregullt. organizohet ne: sallon ndenje se bashku me ambjentin e ga...

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

79,900 Euro Te Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 1+1 i Mobiluar! Te Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 1+1 i Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne kat

Te Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 1+1 I Mobiluar!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

26.03.2019 (11:09): Te zogu i zi, shitet super apartament 1+1 i mobiluar! apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te ndertuar ne vitin 2008 i cili ka dhe termoizolim, i pajisur me ashensor dhe organizohet ne sallon te bollshem me kend kuzhine, dhome gjumi,...

115,000 Euro id:100904 - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Kika 2, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra) Future Home - Priority
2+1 Dhoma | Kuzhine
96.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e komunes se parisit, tek kompleksi kika 2. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 6 banim • siperfaqa e apartamentit: 96 m2 • orientim jug-perend...

Mobilimi:Bosh

115,000 Euro

163,000 Euro id:109425 - Tek Rruga Dibres Ne Kompleksin Halili Shitet Super Apartament 3+1

Tek Rruga Dibres Ne Kompleksin Halili Shitet Super Apartament 3+1

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
164.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Tek rruga dibres ne kompleksin halili shitet super apartament 3+1 ne katin e 6 te nje pallati te ri shume cilesor me 2 ashensor. apartamenti esht i organizuar si me poshte : 1 sallon ndenje + kuzhine,1dhom matr...

59,500 Euro id:80344 - Okazion 1+1 (63m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (63m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 63m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ parket cilesor/ vetr...

90,000 Euro id:56287 - Super okazion per investim: 2+1 (Ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat i ri, Gjith diten Diell, Rr. Kryesore, Parket

Super Okazion Per Investim: 2+1 (ish Eksp. Perball Bllokut) Pallat I Ri, Gjith Diten Diell, Rr. Krye

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi fantastike investimi: shitet apt 2 + 1 (83 m2) midis myslym shyrit dhe bllokut (ish ekspozita) lokacion perfekt, me te gjithe dokumentacionin e rregullt | dysheme me parket super cilesor + kondicioner |...

Mobilimi:Bosh

90,000 Euro

54,000 Euro Shitet Apartament 1+1, Në Zonën Më Qendrore Të Astirit!! Shitet Apartament 1+1, Në Zonën Më Qendrore Të Astirit. Apartamenti ndodhet

Shitet Apartament 1+1, Në Zonën Më Qendrore Të Astirit!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.86 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.03.2019 (11:09): Shitet apartament 1+1, në zonën më qendrore të astirit. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. ai organizohet ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. hapesirat e brendshme jane ...

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

96,000 Euro Ne Don Bosko shitet super Apartament 2+1!! Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te mire ne Don Bosko. Kompleksi ndodhet p

Ne Don Bosko Shitet Super Apartament 2+1!!

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (11:08): Shitet apartament 2+1 ne kompleksin me te mire ne don bosko. kompleksi ndodhet perball kishes se don boskos ne rrugen kryesore. apartamenti ka siperfaqe prej 98 m2 dhe organizohet ne : sallon ndenje plus ambjent gatimi,2 dhoma te bollshme gjumi, 1 tu...

314,000 Euro Prane Qendres Se Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1+2 + 2 Garazhde, Me Pamje Te Mrekullueshme Nwww.youtube.com Ne Rrugen e Kavajes pak minuta larg qendres se Tiranes, shitet

Prane Qendres Se Tiranes, Shitet Super Apartament 3+1+2 + 2 Garazhde, Me Pamje Te Mrekullu

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
195.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

26.03.2019 (11:08): Nwww.youtube.com ne rrugen e kavajes pak minuta larg qendres se tiranes, shitet super apartament 3+1+2, si dhe 2 garazhde private me sistem sigurie. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me dy ashensor dhe punime super cilesore, shkal...

173,000 Euro Shitet Duplex 3+1+2 i mobiluar, tek Komuna e Parisit! Tek Komuna e Parisit shitet duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me

Shitet Duplex 3+1+2 I Mobiluar, Tek Komuna E Parisit!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
165.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:07): Tek komuna e parisit shitet duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. kati i pare ,i cili ka siperfaqe 75 m2 eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kondicioner dhe ballkon, 1 kuzhine vecuar dhe 1 tualet. kati i ...

63,000 Euro Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1 me strukture shumë te rregullt, Ne bllokun Vasil Shanto, prane ''KESH'', Shitet Apartament 1

Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1 Me Strukture Shumë Te Rregullt,

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.03.2019 (11:07): Ne bllokun vasil shanto, prane ''kesh'', shitet apartament 1+1, ne katin e 5 banimi të një pallati të ri (2008), i mirëadministruar dhe i pajisur me ashensor. apartamenti ka strukture shumë të rregullt dhe është i organizuar në një sallon t...

103,000 Leke Bulevardi Zhan D'Ark, Shitet Apartament 1+1 Shitet apartamant 1+1, tek Bulevardi Zhan D'Ark, prane ministrise se jashtm

Bulevardi Zhan D'ark, Shitet Apartament 1+1

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (11:07): Shitet apartamant 1+1, tek bulevardi zhan d'ark, prane ministrise se jashtme, pallat i ri, me ashensor dhe me punime shume cilesore. apartamenti ndodhet ne katin e 2, dhe eshte i organizuar me nje soxhorno te perbashket me ambientin e gatimit, 1 dhom...

60,000 Euro Tek Orion Construksion Shitet Apartament 1+1+ Garazhd me cmim Okazion!!   Ne Kompleksin Rezidencial Orion Construksion, zona e Spitaleve, vetem pak minuta

Tek Orion Construksion Shitet Apartament 1+1+ Garazhd Me Cmim Okazion!!

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (1.67 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:05): Ne kompleksin rezidencial orion construksion, zona e spitaleve, vetem pak minuta larg qendres se tiranes shitet nje super apartament 1+1 ne katin e 4 me ashensor funksional. kompleksi ju ofron cilesi ne jetesen individuale, duke qene se brenda ne kom...

63,000 Euro Tek Pallati me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1 ! Tek pallati me shigjeta shitet Apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri i

Tek Pallati Me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1 !

Vasil Shanto | Tirane (2.48 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
70.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:05): Tek pallati me shigjeta shitet apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje + ambjent gatimi, dy dhoma gjumi nje tualet i cili eshte...

110,000 Euro Mundesi Shume e Mire Investimi ne Qender te Tiranes Ne Qender te Tiranes ne fillim te blv “Zogu I” shitet apartament 2+1, mundes

Mundesi Shume E Mire Investimi Ne Qender Te Tiranes

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.70 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
88.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.03.2019 (11:05): Ne qender te tiranes ne fillim te blv “zogu i” shitet apartament 2+1, mundesi e mire per investitor ne pasuri te paluajtshme. apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati 6 katesh dhe eshte totalisht i rikonstruktuar dhe mobiluar. organizo...

75,000 Euro id:89951 - shitet SUPER 2+1 104 m2 kompleksi turdiu

Shitet Super 2+1 104 M2 Kompleksi Turdiu

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga komplekseve me cilesore te qytetit eprojektuar me standarte te larta ndertimi i pajirsur me sisteme bashkohore,ashensore schindler...

117,000 Euro id:87927 - Okazion apartamente 87m tek ambasada USA

Okazion Apartamente 87m Tek Ambasada Usa

Qyteti Studenti/Ambasada USA/Vilat Gjermane | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 87m2 apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe te mira te tiranes dhe eshte ne nje gjendje shume te mire,me nje pamje fantastike per nga qendra e qytetit dhe ...

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio cilesor dhe ai i ndricimit i avancuar | dritare dopio xham ...

109,000 Euro id:29408 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | dritare dopio xham | shtruar me pllake cilesore | kuzhina esh...

118,000 Euro Ne Ali Dem, Prane Fushes, Shitet Super Apartament 3+1+2 me mobilim Modern!! Ne Zonen e Ali Demit, ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes, prane fushes,

Ne Ali Dem, Prane Fushes, Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Mobilim Modern!!

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.50 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.03.2019 (11:04): Ne zonen e ali demit, ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes, prane fushes, shitet nje super apartament 3+1+2 ne katin e 4-t te nje pallat te ri te mbaruar vitin e fundit te mireadministruar me 2 ashensore funksional. apartamenti eshte totalisht ...

155,000 Euro Tek Kopeshti Zoologjik, Shitet Super Apartament i Investuar 2+1+2 Ne zonen me te preferuar te Tiranes, tek Kopeshti Zoologjik , vetem 5 minute lar

Tek Kopeshti Zoologjik, Shitet Super Apartament I Investuar 2+1+2

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.46 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:04): Ne zonen me te preferuar te tiranes, tek kopeshti zoologjik , vetem 5 minute larg nga liqeni artificial , shitet super apartament 2+1+2 me mobilim modern dhe cilesor. pallat i ri, shume i mireadministruar. apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i...

55,000 Euro Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 1+1! Ne Myslym Shyr, shitet Apartament 1+1, ne katin 6 te nje pallati ekzistues. Apar

Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 1+1!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.47 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.03.2019 (11:04): Ne myslym shyr, shitet apartament 1+1, ne katin 6 te nje pallati ekzistues. apartamenti ka strukture shume te rregullt dhe eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi, dhome gjumi, dhe 1 tualet. apartamenti ka hapesire te ...

196,000 Euro Shitet Apartament 3+1 i Mobiluar, ne zonen me te preferuar te Tiranes! Perballe Stadiumit Dinamo shitet aparatment me siperfaqe 126.70 m2 i mobiluar. A

Shitet Apartament 3+1 I Mobiluar, Ne Zonen Me Te Preferuar Te Tiranes!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.03.2019 (11:04): Perballe stadiumit dinamo shitet aparatment me siperfaqe 126.70 m2 i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti eshte i organizuar ne 1 ambjent ndjenje, 1 kuzhine me vete, 2 dhoma gjiumi, 2 tualete d...

43,500 Euro id:35268 - Okazion 1+1 (48m2)- 100% i ri tek Kristali(Big market)- pallat i ri/mobilim Nga BRUNES

Okazion 1+1 (48m2)- 100% I Ri Tek Kristali(big Market)- Pallat I Ri/mobilim Nga Brunes

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (2.05 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
48.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Okazion 1+1 per investim 48m2 100% i rikonstruktuar ( perball kristalit, tek big marketi) dhe i mobiluar nga brunes luksi, me veshje dhe izolime kapot te brendshme, pallat i ri me ashensor/ orientimi lindje- ju...

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro...

54,000 Euro id:93158 - Tirane, shes Apartament 2+1+BLK Kati 2, 107.1 m² 54000 Euro Fresku)

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 107.1 M² 54000 Euro Fresku)

Fresku/Linze | Tirane (6.13 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e freskut. apartamenti ndodhet ne katin 1 banim, i 2 teknik, ne nje pallat te ri me ashensor, me siperfaqe apartamenti neto/bruto 96.4/107.1 m2, me siperfaqe verande 11....

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje funksionale/kuzhine e re/dhoma gjjumi te kompletuara/tualet...

60,000 Euro Shitet 1+1 Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie.
Prane hipote

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.03.2019 (11:03): Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro...

75,000 Euro SHITET Apartament 2+1  SHITET Apartament 2+1 
Zona: "Yzberisht"
Me një sipërfaqe totale p

Shitet Apartament 2+1

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
123.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (10:53): Shitet apartament 2+1 zona: "yzberisht" me një sipërfaqe totale prej 123 m². sipërfaqe e brendshme prej 112 m². apartamenti ndodhet në katin e ii-të banim . përbëhet nga një sallon i madh ndjenje/gatimi së bashku,2 dhoma gjumi, bal...

54,000 Euro Tirane, shes Apartament 2+1+BLK Kati 2, 107.1 m² 54000 Euro Fresku) Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne katin

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 107.1 M² 54000 Euro Fresku)

Fresku/Linze | Tirane (6.13 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.03.2019 (10:42): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e freskut. apartamenti ndodhet ne katin 1 banim, i 2 teknik, ne nje pallat te ri me ashensor, me siperfaqe apartamenti neto/bruto 96.4/107.1 m2, me siperfaqe verande 11.2 m2, me dokumentacion te rregullt hipot...

Mobilimi:Bosh

54,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim