house for sale  13961 Njoftime

 Online 21 lexues | 0 njoftime ne pritje

*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
110,000 Euro id:114015 - Shitet Super Apartament 2+1+2 tek Vizion+ !

Shitet Super Apartament 2+1+2 Tek Vizion+ !

Don Bosko | Tirane (1.92 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Ne kompleksin me te preferuar ne don bosko, tek vizion+, shitet apartament 2+1+2. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 105.8 m2 dhe ndodhet ne katin... (Premium 16.05.2019)

100,000 Euro id:116224 - Shitet super apartament 1+1 tek Kompleksi Halili

Shitet Super Apartament 1+1 Tek Kompleksi Halili

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra) NjoftimeFalas.com
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Shitet super apartament 1+1 tek kompleksi halili apartament i arreduar me arkitekt. apartamenti eshte i mire organizuar. apartamenti eshte i ... (Premium 22.04.2019)

41,500 Euro id:93500 - Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame

Shitet,apartament 1+1,misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e misto mames. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 2 • siperfaqa e apartamentit : 71.8 m2 • ori... (Premium 08.01.2020)

127,000 Euro id:28549 -  Okazion i Rralle: 2+1 Ne Zemer te Bllokut investuar dhe areduar me arkitekt, Mobiluar,+Parkim/ Pamje panoramike

Super okazion i rralle: 2+1 pallat i ri ne zemer te bllokut vendodhje fantastike, investim dhe aredim me arkitekt, e larte 2.90 m ( e rralle) planimen... (Premium 31.12.2019)

80,000 Euro id:112808 - Shitet apartament 1+1 ne qender te Tiranes tek 9-kateshet pallat i ri  OKAZION !!!

Shitet Apartament 1+1 Ne Qender Te Tiranes Tek 9-kateshet Pallat I Ri Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.38 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 ne qender te tiranes apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 65 m2 neto i hipotekuar . apartamenti eshte mjaft mi... (Premium 05.09.2019)

Mobilimi:Bosh

80,000 Euro

109,000 Euro 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike Shitet Apt 2 + 1 (115 m2) tek Shkolla e Baletit, Pallat i Ri me Ashensor | Mobil

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

22.04.2019 (00:46): Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | dritare dopio xham | shtruar me pllake cilesore | kuzhina eshte e re | dhomat e gjumit jane te komple...

55,000 Euro 2+1 ne shitje ne misto mame shitet apartament me hipotek 110m + 60m verand

2+1 Ne Shitje

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (4.54 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

22.04.2019 (00:16): Ne misto mame shitet apartament me hipotek 110m + 60m verand...

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

38,000 Euro shtepi plazhi shitet nje shtepi plazhi 68 m2. , e hipotekuar, e mobiluar dy dhoma dhe nje kuzh

Shtepi Plazhi

Shengjin | Lezhe
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (22:59): Shitet nje shtepi plazhi 68 m2. , e hipotekuar, e mobiluar dy dhoma dhe nje kuzhine . ne vijen e pare te shetitores ne zonen me te mire te shengjinit....

38,000 Euro Shtepi plazhi ne shitje Shitet shtepi plazhi 2+1 . Shtepia eshte 68 m2. Ndodhet ne vijen e pare te sheti

Shtepi Plazhi Ne Shitje

Shengjin | Lezhe
2+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (22:59): Shitet shtepi plazhi 2+1 . shtepia eshte 68 m2. ndodhet ne vijen e pare te shetitores ne qendren e shengjinit....

38,000 Euro -Shitet Apartament Pushimi , Shengjin 🆕 Listim i Ri

🏠 Shitet apartament pushimi 1+1 sip 54m2 kati 2 vetem 100

-shitet Apartament Pushimi , Shengjin

Shengjin | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
54.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (22:59): 🆕 listim i ri 🏠 shitet apartament pushimi 1+1 sip 54m2 kati 2 vetem 100m nga deti 📍ndodhet ne kune, shengjin 🛏 1 dhome gjumi 🍽 1 kuzhine 🛁 1 wc 🖼 1 ballkon ✅sistem ngrohje ✅ajer te kondicionuar ✅totalisht e...

37,818 Euro SHITET APARTAMENT 1+1, SHËNGJIN, LEZHË Apartamenti ndodhet përballë shetitores Wilson dhe Portit. Pallati është 9 k

Shitet Apartament 1+1, ShËngjin, LezhË

Shengjin | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (22:59): Apartamenti ndodhet përballë shetitores wilson dhe portit. pallati është 9 katesh me punime cilësore. apartamenti është gjysëm i mobiluar, ndodhet në katin e parë siper dyqaneve dhe ka pamje nga deti. për më shumë informacione na kontak...

35,500 Euro Shitet Apartament 1+1 Shengjin Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial ndertuar ne vitin 2018, ne plazh

Shitet Apartament 1+1 Shengjin

Shengjin | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
46.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (22:59): Apartamenti ndodhet ne nje kompleks rezidencial ndertuar ne vitin 2018, ne plazhin e shengjin. ka 1 dhoma gjumi, 1 sallon + kuzhine, 1 tualet, 1 ballkon, me siperfaqe 46 m2. kompleksi ofron qetesi dhe siguri maximale. brenda kompleksit ndodhen bar ka...

35,000 Euro ✅#FOR_SALE #PËR_SHITJE OKAZION✅ 🔻Apartament në Shëngjin - Kune
🔹Sipërfaqe 63 m2 kati i dytë në palla

✅#for_sale #pËr_shitje Okazion✅

Shengjin | Lezhe
1+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (22:59): 🔻apartament në shëngjin - kune 🔹sipërfaqe 63 m2 kati i dytë në pallat të ri. 🔹organizimi 1+1. 🔹sallon pritje 🔹ambient gatimi 🔹dhomë gjumi 1 🔹tualete 1 🔹ballkon 🔸nxitoni ta bëni tuajin kete apartament!!! b...

123,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tirane Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Vasil Shantos. Informacion mbi aparta

Shitet, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tirane

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (22:56): Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e vasil shantos. informacion mbi apartamentin: • ndertim ekzistues • kati i 4 banim • siperfaqa : 130 m2 • me çertifikate pronesie. • orientim: jug -lindje. organizimi: • salloni ndenjes • 2 dho...

120,000 Euro id:113521 - Zogu i Zi, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Zogu I Zi, Shitet Super Apartament 3+1+2!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament tek zogu i zi me planimetri perfekte. apartamenti ka nje siperfaqe neto prej 90.3 m2 dhe bruto 117 m2. eshte i organizuar ne n... (Premium 16.05.2019)

89,000 Euro id:80344 - Okazion: Vile private ( 216 m2 Trull+ 75m2 Vile) Ali dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete

Okazion: Vile Private ( 216 M2 Trull+ 75m2 Vile) Ali Dem | Vendodhje Fantastike | Lagje Qete

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.99 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
216.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Mundesi e vecante: shitet 216 m2 me hipoteke (ali demi - rr. dhimiter kamarda) | mundesi per ndertim vile ose investim | prone me kufinj te rregullt ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

69,500 Euro id:56287 - Mundesi: 2+1+2 ballone+ depo ( QENDER- 7 XHUXHAT Shk. Baletit) | PARKET | PAMJE PANORAMIKE

Mundesi: 2+1+2 Ballone+ Depo ( Qender- 7 Xhuxhat Shk. Baletit) | Parket | Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Mundesi: 2+1+ 2 ballkone+ depo ne qender tek 7 xhuxhat tek lana, pothuajse ngjitur me shkollen e baletit zone e preferuar dhe shume e shtrenjte| hipo... (Premium 31.12.2019)

100,000 Euro muhamet gjollesha-2+1+1wc+1blk, kat5, 93m2-me hipotek apartamenti ndodhet prane ures se vasil shantos, kati 5, palalt egzistuaes. esht

Muhamet Gjollesha-2+1+1wc+1blk, Kat5, 93m2-me Hipotek

Vasil Shanto | Tirane (1.35 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (22:56): Apartamenti ndodhet prane ures se vasil shantos, kati 5, palalt egzistuaes. eshte i rikonstruktuar dhe shitet i mobiluar. 0693929232...

95,000 Euro Shitet, Apartament 3+1, Vasil Shanto, Tiranë Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Vasil Shantos. Informacion mbi ap

Shitet, Apartament 3+1, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
93.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (22:56): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e vasil shantos. informacion mbi apartamentin: • ndërtim ekzistues • kati i 2 banim • sipërfaqa : 93 m2 • me çertifikatë pronësie. organizimi: • salloni ndenjes • 3 dhoma gjumi • tualeti...

Mobilimi:Bosh

95,000 Euro

92,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE DIPLOMAT 1 Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te preferuar per arsye te komoditetit qe t

Shitet Apartament 2+1 Prane Diplomat 1

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (22:56): Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te preferuar per arsye te komoditetit qe te krijon ne aktivitetet e perditeshme pasi eshte e sistemuar nga ana e infrastruktures. apartamenti ndodhet ne nje ndertim te vitit 2000 dhe nuk ka ashensor.orientohet ng...

90,600 Euro Shitet, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Vasil Shanto.Informacion mbi apar

Shitet, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë.

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (22:56): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e vasil shanto.informacion mbi apartamentin: • kati 3 banim • sipërfaqa e apartamentit 90.6 m2 • apartamenti disponon: • salloni ndenjes • ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • tualeti • ba...

Mobilimi:Bosh

90,600 Euro

90,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E VASIL SHANTOS Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira nga ana e infrastruktures rrugor

Shitet Apartament 2+1 Ne Zonen E Vasil Shantos

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (22:56): Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira nga ana e infrastruktures rrugore, arsimore dhe te gjitha sherbimeve te tjera plotesuese. apartamenti orientohet nga lindja dhe organizohet ne nje dhome ndenjeje dhe ngrenie te perbashket,dy dhoma gjumi...

89,000 Euro SHITET SHTEPI BANIMI DHE TOKE TRUALL!! Shtepia ndodhet ne nje blloke vilash, ne Selite, prane Unazes se Re.
Ka siperfa

Shitet Shtepi Banimi Dhe Toke Truall!!

Vasil Shanto | Tirane (3.77 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
290.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (22:56): Shtepia ndodhet ne nje blloke vilash, ne selite, prane unazes se re. ka siperfaqe ndertimi 99 m2, te rikonstrukturuar plotesisht kohet e fundi si dhe siperfaqe trualli 290 m2, te rrethuar te gjithen me mure rrethues si dhe kangjella hekuri si dhe te...

Mobilimi:Bosh

89,000 Euro

82,000 Euro APARTAMENT 2+1 NE ZONEN E VASIL SHANTO Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te preferuar per arsye te komoditetit qe t

Apartament 2+1 Ne Zonen E Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (22:56): Apartamenti ndodhet ne nje zone teper te preferuar per arsye te komoditetit qe te krijon ne aktivitetet e perditeshme pasi eshte e sistemuar nga ana e infrastruktures. apartamenti ndodhet ne nje ndertim te vitit 1995 dhe nuk ka ashensor.orientohet ng...

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

80,000 Euro Apartament 2+1 Vasil Shanto, 103 m2, 80000 Apartamenti ndodhet ne Vasil Shanto. Informacion mbi apartamentin: •Ndertim Ek

Apartament 2+1 Vasil Shanto, 103 M2, 80000

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (22:56): Apartamenti ndodhet ne vasil shanto. informacion mbi apartamentin: •ndertim ekzistues • kati 4 banim • siperfaqa e apartamentit: 103 m2 • dokumentacioni: me hipoteke • i rikonstruktuar apartamenti disponon: • salloni ndenjes • 2 dhoma e...

80,000 Euro APARTAMENT NE SHITJE TEK VASIL SHANTO Apartament ne shitje tek kesh prane shkolles Vasil Shanto.
Ndodhet ne katin e 5

Apartament Ne Shitje Tek Vasil Shanto

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (22:56): Apartament ne shitje tek kesh prane shkolles vasil shanto. ndodhet ne katin e 5 te nje pallati me ashensor. me hipoteke! ...

74,000 Euro id:89951 - shitet SUPER  2+1 111.6m2 me HIPOTEK

Shitet Super 2+1 111.6m2 Me Hipotek

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re ne nje nga zonat me te qeta te zones. pallati ka cilesi te larte ndertimi i pozicionuar ne zonen e fabri... (Premium 13.07.2019)

109,000 Euro id:104558 - 2+1+2wc+ Ballkon Mbas shkolles se baletit (Qender) Pallat i ri, Pamje Panoramike

2+1+2wc+ Ballkon Mbas Shkolles Se Baletit (qender) Pallat I Ri, Pamje Panoramike

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apt 2 + 1 (115 m2) tek shkolla e baletit, pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dhe cdo gje funksionale | ndricim perfekt | kondicioner | d... (Premium 18.12.2019)

77,000 Euro id:86672 - Mundesi: 2+1+2+Kuzhine+Verande 126m2 Astir 25000€ investim- Hipoteke | Parkim

Mundesi: 2+1+2+kuzhine+verande 126m2 Astir 25000€ Investim- Hipoteke | Parkim

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt i ri 2+1+2 wc (126 m2) ne astir i bere me arkitekt, pallat i ri me ashensor | pjeserish i mobiluar | parket i ri dhe cilesor | sistem audio... (Premium 08.02.2020)

67,500 Euro id:29408 - Mundesi: Shitet 2+1+1(89 m2) ne Porcelan | Pallat i Ri | PARKET** | Ashensor

Mundesi: Shitet 2+1+1(89 M2) Ne Porcelan | Pallat I Ri | Parket** | Ashensor

Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane (2.84 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apt 2 + 1 + 1 (89 m2) ne porcelan (rr. hysen gjura) - apartamenti eshte ne pallat te ri me ashensor | pjeserisht i mobiluar | dyshemeja eshte m... (Premium 31.12.2019)

79,200 Euro Shitet, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë Apartamenti ndodhet në zonën eVasil Shantos. Informacion mbi apartamentin: •

Shitet, Apartament 2+1, Vasil Shanto, Tiranë

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

21.04.2019 (22:56): Apartamenti ndodhet në zonën evasil shantos. informacion mbi apartamentin: • ndërtim ekzistues • kati i 1 • sipërfaqa e apartamentit : 66 m2 • me hipotekë • •organizimi: • salloni ndenjes • 2 dhoma gjumi • tualeti • ballkoni ...

Mobilimi:Bosh

79,200 Euro

77,000 Euro Apartament 2+1, shitje  Vasil Shanto. Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe nder me te preferuartat ne Tirane.

Apartament 2+1, Shitje Vasil Shanto.

Vasil Shanto | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
63.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

21.04.2019 (22:56): Zona ku ndodhet apartamenti eshte e qete dhe nder me te preferuartat ne tirane. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim ne nje pallat ekzistues, buze rruge tek kryqezimi i vasil shantos . apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 63 m2 ka organizim mja...

45,000 Euro Vasil Shanto shitet Garsionere  Shitet Garsionere ne Vasil Shanto eshte 45m2 ndodhet ne pallat te ri me punime s

Vasil Shanto Shitet Garsionere

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
45.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

21.04.2019 (22:56): Shitet garsionere ne vasil shanto eshte 45m2 ndodhet ne pallat te ri me punime shume cilesore , me hipoteke, orientim ne jug ...

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

45,000 Euro Super Garsoniere ne shitje ! Shitet garsoniere prane Krqyzimit te Vasil Shantos
Ndodhet ne katin e dyte mbi

Super Garsoniere Ne Shitje !

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.28 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
44.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (22:56): Shitet garsoniere prane krqyzimit te vasil shantos ndodhet ne katin e dyte mbi dyqane , ne nje ndertim te ri ka nje siperfaqe prej 44 m2 me hipoteke cmimi i shitjes i padiskutueshem 45.000 euro...

Mobilimi:Bosh

45,000 Euro

65,000 Euro id:115764 - 2+1 75mq Rr. Ferit Xhajko 65.000 Euro

2+1 75mq Rr. Ferit Xhajko 65.000 Euro

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament i mobiluar, kati i 4°(pallate me 5 kate) -rr ferit xhajko (pallat i kuq) -hyrje -banjo -kuzhine e re e mobiluar dhe me tavoline ngrenje... (Premium 28.04.2019)

75,500 Euro id:35268 - 2+1 High Class (33m lek vetem investimi) Yzberisht Pallat i 2016

2+1 High Class (33m Lek Vetem Investimi) Yzberisht Pallat I 2016

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.98 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
91.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2 + 1 high class (33m lek vetem investimi) yzberisht pallat i 2016 me dokumentacion te rregullt | ashensor me karte | zona ofron par... (Premium 31.12.2019)

60,000 Euro id:77769 - Shitet 1+1

Shitet 1+1

Don Bosko | Tirane (1.27 Km nga qendra) Twist Bar
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 62m katror ,kati i 5me certifikate pronesie. prane hipotekes . 60.000euro... (Premium 30.04.2019)

160,000 Euro id:93158 -  Tirane, shes apartament 3+1+BLK Kati 7, 271 m² 160000 Euro (Fresku)

Tirane, Shes Apartament 3+1+blk Kati 7, 271 M² 160000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (1.35 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
3+1 Dhoma | Kuzhine
271.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, ne rrugen e“teleferikut” perballe restorant deliut. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 7 banim, (p... (Premium 07.03.2020)

79,500 Euro id:30440 - Super 2+1 i madh,Pallat i ri (Rr. Dritan Hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/Me Diell

Super 2+1 I Madh,pallat I Ri (rr. Dritan Hoxha- Afer Zogu Zi)- Planimetri E Rregullt/me Diell

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
104.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Super 2+1 i madh pallat i ri (rr. dritan hoxha- afer zogu zi)- planimetri e rregullt/me diell/ pamje panoramike/dritare dopio xham/kondicioner/cdo gje... (Premium 31.12.2019)

132,600 Euro Shitet aparament 3+1 Bulevardi Bajram Curri  Apartamenti ndodhet ne Bulevardin Bajram Curri ngjitur me Hotel Diplomatin. Sipe

Shitet Aparament 3+1 Bulevardi Bajram Curri

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.44 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
156.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

21.04.2019 (22:36): Apartamenti ndodhet ne bulevardin bajram curri ngjitur me hotel diplomatin. siperfaqe totale 156m2. kati 5 banim. totali i kateve 6. apartamenti eshte i rikonstruktuar me punime cilesore. kontaktoni per me shume shume informacion....

110,000 Euro Super Apartament 2+1 116 m2, prane kompleksit Delijorgji cmim 200euro poshte vleres se zones Apartament i mobiluar ne kat te dyte banim, pamje nga Lana, ngjitur me hotel Hil

Super Apartament 2+1 116 M2, Prane Kompleksit Delijorgji Cmim 200euro Poshte Vleres Se Zon

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (1.28 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (22:36): Apartament i mobiluar ne kat te dyte banim, pamje nga lana, ngjitur me hotel hilton dhe prane delijorgjit, me ndarje dhe hapesire te bollshme, ...

108,000 Euro Shitet super apartament ne rrugen Muhamed Gjollesha! Shitet super apartament ne rrugen Muhamed Gjollesha! Apartamenti ndodhet ne nje

Shitet Super Apartament Ne Rrugen Muhamed Gjollesha!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.39 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

21.04.2019 (22:36): Shitet super apartament ne rrugen muhamed gjollesha! apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te lakmuara te tiranes per banim , ne afersi te hotelit doro city ,i sapo investuar i rrethuar nga facilitete si klinika dentare, lokale, d...

Mobilimi:Bosh

108,000 Euro

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim