house for sale 

 Online 214 lexues | 5 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 214 lexues | 5 njoftime ne pritje
109,000 Euro

Apartament 3+1 Te Kompleksi Vision Plus Vetem 845 Euro/m2

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra) Real Deal Properties
3+1 Dhoma | Kuzhine
129.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Okazion! ne nje nga komplekset e banimit me te kerkuara dhe me cilesore, ne don bosko te kompleksi vision plus shitet nje apartament 3+1. apartamenti ... (Premium 16.05.2020)

63,000 Euro

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

114,000 Euro

Ultra cmim okazion per investim 100% i rikonstruktuar, 2 kondicionera | pallat i ri, orientimi jug (me diell) - ( myslym shyr- perballe grepi i arte ... (Premium 31.12.2019)

74,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko Pran Kompleksit Vizion Plus Okazion!!!

Don Bosko | Tirane (0.53 Km nga qendra) Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 ne don bosko prane kompleksit vizion plus apartament totalisht i mobiluar me te gjitha elektroshtepiaket perkatese dhe shitet... (Premium 05.09.2019)

74,000 Euro
2+1+2WC+Ballkon (136 m2) me Hipoteke te Rregullt ne Astir (Vila L) Pallat i Ri | me Diell | i Mobiluar Shitet Apartament 2 + 1 + 2 WC + Ballkon i Madh (136 m2) me Hipoteke te Rregullt

2+1+2wc+ballkon (136 M2) Me Hipoteke Te Rregullt Ne Astir (vila L) Pallat I Ri | Me Diell

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.53 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2 + 1 + 2 wc + ballkon i madh (136 m2) me hipoteke te rregullt ne astir (vila l - rr. stefan shundi) munedsi parkimi | pallat i ri me punime cilesore | i mobiluar | me ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare dopio xha... 24/08/2019 17:24

160,000 Euro
Apartament Fusha e aviacionit Shitet Apartament prane ish Fushes se Aviacionit ne katin e 7 te nje pallati te

Apartament Fusha E Aviacionit

Tjeter zone | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
177.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament prane ish fushes se aviacionit ne katin e 7 te nje pallati te ri 9 katesh i mire administruar dhe me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi te vecuar, 3 dhoma gjumi 2 tualete ku te dyj... 24/08/2019 17:09

120,000 Euro
Shitet super Apartament 2+1 (okazjon) kodra e diellit Shite super apartment okazjon 2+1 + 1 banjo me dritare + 2 ballkon 
Parshkerimi

Shitet Super Apartament 2+1 (okazjon) Kodra E Diellit

Kodra e Diellit | Tirane (2.17 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
113.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shite super apartment okazjon 2+1 + 1 banjo me dritare + 2 ballkon parshkerimi: parket druri origjnal guzhin me pllak plastike origjinale instalimet elektrike dhe hidraulike te sjellura nga gjermania tavane gipsi cilsore dhe dopejo mure me polister... 24/08/2019 17:06

105,000 Euro Shitet super Apartament 2+1 rruga e Kavajës Shitet super apartment 2+1 (okazion)
Apartment eshte luks i pa banuar me pare p

Shitet Super Apartament 2+1 Rruga E Kavajës

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet super apartment 2+1 (okazion) apartment eshte luks i pa banuar me pare pallat i ri me ashensor kati 8 jo i fundit vendndodhja qender tiran rruga e kavajës siperfaqja total : 83 m2 shitet i mobiluar shitet.1350€ m2 vlera investin... 24/08/2019 17:05

90,000 Euro Shitet super Apartament 1+1 rruga e Kavajës Shitet super apartment 1+1 (okazion)
Apartment eshte luks i pa banuar me pare p

Shitet Super Apartament 1+1 Rruga E Kavajës

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet super apartment 1+1 (okazion) apartment eshte luks i pa banuar me pare pallat i ri me ashensor kati 8 jo i fundit vendndodhja qender tiran rruga e kavajës siperfaqe:64 m2 shitet .1350€ per m2 investira: 400 € per m2 cmimin tot... 24/08/2019 17:04

85,000 Euro Green City, vjen serish me super apartament!!! Apartament 2+1 per shitje tek komleksi "Green City", Unaza e Re.
Ka n

Green City, Vjen Serish Me Super Apartament!!!

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
107.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartament 2+1 per shitje tek komleksi "green city", unaza e re. ka nje siperfaqje neto 95 m2 me orientim lindje-perendim. siperfaqja totale shkon 107 m2, kati i 4 banimi. apartamenti ka nje organizim mjaft te mire, dhe ka 2 dhoma gjumi, 1 sallon... 24/08/2019 16:59

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

50,000 Euro SHITET Apart 1+1 dhe 2+1 Apartamente te reja 2+1 ose 1+1 73 dhe 108 m2

Shitet Apart 1+1 Dhe 2+1

Qender | Vlore
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Apartamente te reja 2+1 ose 1+1 73 dhe 108 m2 ... 24/08/2019 16:59

Mobilimi:Bosh

50,000 Euro

48,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 82 m² 48.000 Euro (Fresku) Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën Muhamet Deliu. Apartamenti nd

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 82 M² 48.000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën muhamet deliu. apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 82m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjen... 24/08/2019 16:59

Mobilimi:Bosh

48,000 Euro

40,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 NË KOLONJË, LUSHNJE Shitet apartament 2+1 në Kolonjë, Lushnje. Ndodhet afër qëndrës së qytetit

Shitet Apartament 2+1 NË KolonjË, Lushnje

Zone Periferike | Lushnje
2+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 në kolonjë, lushnje. ndodhet afër qëndrës së qytetit, në një lagje të qetë dhe të favorshme për jetesë. apartamenti me sipëfaqe 65 m² ndodhet në katin e 2-të në një pallat të ri me punime tepër cilësore. or... 24/08/2019 16:59

81,000 Euro

Shitet, Apartament 1+1, Rruga E Kosovareve, Tirane

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (0.86 Km nga qendra) Future Home - Priority
1+1 Dhoma | Kuzhine
72.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen e kosovareve. informacion mbi apartamentin: • ndertim i ri • kati i 1 banim • siperfaqa e apartamentit: 72 m2 • ... (Premium 14.03.2020)

103,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Prane Hotel Hilton Garden

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.47 Km nga qendra) Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
98.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek bulevardi gjergj fishta prane hotel hilton garden, shitet apartament 2+1 ne katin 3 te nje pallati te ri 9 katesh i ndertuar ne vitin 2018, i paji... (Premium 16.05.2022)

Mobilimi:Bosh

103,000 Euro

98,000 Euro

Mundesi perfekte: 2+1 me ballkon me tende ( 93m2 totale) investim 100% i rikonstruktuar, me pamje fantastike, pallat i ri- kati 7- orientimi jug ( t... (Premium 31.12.2019)

56,000 Euro

Okazion: 1+1 I Rikonstruktuar 55m2 - (rruga E Myslym Shyrit) - Neranxi

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (1.07 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
55.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me ballkon (55 m2)|rr. myslym shyri, -neranxi| teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | tarraca e izoluar | 1 kondiconer ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

56,000 Euro

10,000 Euro SHITET APARTAMENT NË LAGJEN SKËNDER LIBOHOVA, LUSHNJE Shitet apartament në lagjen Skënder Libohova, Lushnje.
Apartamenti ndodhet n

Shitet Apartament NË Lagjen SkËnder Libohova, Lushnje

Qender | Lushnje
1+1 Dhoma | Kuzhine
23.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament në lagjen skënder libohova, lushnje. apartamenti ndodhet në qëndër të qytetit me sipërfaqe 23m², dhe është i organizuar në dhomë pritje, kuzhinë, tualet dhe oborr. shitet me cmimin prej 350 €/m² për më shumë in... 24/08/2019 16:59

75,000 Euro Shitet,Apartament 2+1,Kompleksi 'Golden Park' Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te preferuar, tek Kompleksi Golden P

Shitet,apartament 2+1,kompleksi 'golden Park'

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (2.87 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Apartamenti ndodhet ne nje zone te qete dhe te preferuar, tek kompleksi golden park, perballe me spitalin amerikan 3.pallati perbehet nga dy ashensor.shkallet e perditshme jane me ajrim natyral dhe do jene 6 familje per seksion.hapsirat e perbashketa... 24/08/2019 16:43

Mobilimi:Bosh

75,000 Euro

63,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Future Home Residence Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘Future Home Residence.E po

Shitet,apartament 1+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “teodor keko”, kompleksi ka nje distance shume te shkurter nga pikat kryesore te qytetit. informacio... 24/08/2019 16:43

Mobilimi:Bosh

63,000 Euro

128,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1 Kati 4, 128 m² 128.000 Euro (SELVIA) Shitet apartament 2+1 te Selvia. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, ne nje

Tirane, Shes Apartament 2+1 Kati 4, 128 M² 128.000 Euro (selvia)

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (27.25 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
128.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament 2+1 te selvia. apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim, ne nje pallat te ri me ashensor dhe me dokumentacion te rregullt hipotekor. apartamenti ka nje siperfaqe prej 128 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje, kuzhina, 2 dhom... 24/08/2019 16:10

55,000 Euro Shitet 2+1 ne Allias i sapo rikostruktuar totalisht! 🏡 Shitet Apartament 2+1 bosh!
📍 Vendondodhja- Allias
📐Siperfqja 80m2

Shitet 2+1 Ne Allias I Sapo Rikostruktuar Totalisht!

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

🏡 shitet apartament 2+1 bosh! 📍 vendondodhja- allias 📐siperfqja 80m2 💵 cmimi 55000 euro. shitet apartamenti 2+1 ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh.apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,sallon ndenje dhe tualet dhe ballkon.per me s... 24/08/2019 15:53

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

43,000 Euro Okazion!!!!Tek Ali Demi shitet 2+1 ne katin e 4 egsistues.Ulet cmimi 43000 Euro, Ali Demi, Prane ish burgut te Grave, Shitet Ap 2+1 i vitit 1992 me tulle, kati i

Okazion!!!!tek Ali Demi Shitet 2+1 Ne Katin E 4 Egsistues.ulet Cmimi 43000 Euro,

Ali Demi/Tregu Elektrik | Tirane (1.34 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Ali demi, prane ish burgut te grave, shitet ap 2+1 i vitit 1992 me tulle, kati i 4 i nje pallati egsistues, sip 90 m2 pasi e kane bere shtese dhe eshte konvertuar ne 2+1 por ne certifikate pronesie eshte 59 m2, dy dhoma, guzhine me aneks, tualet i m... 24/08/2019 15:52

Mobilimi:Bosh

43,000 Euro

68,000 Euro Okazion: Mundesi Investimi 1+1+Ballkon (74 m2) Komuna (Kika 1) - I rikonstruktuar | PARKET Okazion, Mundesi Investimi: 1+1+Ballkon (perballe Kika 1, Kom. e Parisit) i Riko

Okazion: Mundesi Investimi 1+1+ballkon (74 M2) Komuna (kika 1) - I Rikonstruktuar | Parke

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.85 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
11 Kati

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (perballe kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | i paperdorur | me kondicioner | tavane te varura me spote | punimet e brendshme te reja: elektrike, ly... 24/08/2019 15:52

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

68,000 Euro Shitet Apartament tek rruga e Freskut i Mobiluar Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te Tiran

Shitet Apartament Tek Rruga E Freskut I Mobiluar

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Nese ke qene ne kerkim te nje apartamenti cilesor ne zonen me te paster te tiranes ja ku e gjete .apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati te ri ,ne buze te rruges ,me ndertim cilesor dhe i pajisur me ashensor dhe kondicioner ne cdo dhome .ka nje s... 24/08/2019 15:52

68,000 Euro Shitet Apartament 2+1, tek Fizika Berthamore ( Fresk) Shitet apartament tek Fizika Berthamore( Fresk) .
Apartamenti ndodhet ne katin

Shitet Apartament 2+1, Tek Fizika Berthamore ( Fresk)

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament tek fizika berthamore( fresk) . apartamenti ndodhet ne katin e pare banimi te nje pallati te mire administruar. eshte i organizuar ne 2+1,101 m2 neto, nje ballkon dhe dy banjo. ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar dhe te qete. ap... 24/08/2019 15:51

55,000 Euro

Shitet Super 2+1 E Mobiluar 55000

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ka kubature shume te mire katror pa kollona ose cepa pjes e nje nga ndertimeve me te mira te zones pallat i ndertuar prej 4 vitesh me pun... (Premium 15.10.2019)

57,000 Euro

Shitet apt 2+1+ballkon, i madh (95 m2) ne yzberisht (eco market) pallat i ri me ashensor, ndertime cilesor dhe kamera | mobilim cilesor | hapesire e m... (Premium 18.12.2019)

85,000 Euro

Mundesi: 3+1+bllk, Gjigand (110 M2)ne Vasil Shanto (mnd. Parkimi) Ndertime Cilesore | Pllake & Parke

Vasil Shanto | Tirane (0.63 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Mundesi: shitet apt gjigand 3+1+ballkon (110 m2) ne vasil shanto (rr. irfan tomini - st. i fundit i tiranes se re) zone me mundesi parkimi | ndertime ... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

85,000 Euro

68,000 Euro

Okazion, mundesi investimi: 1+1+ballkon (perballe kika 1, kom. e parisit) i rikonstruktuar, i pabanuar me pare | pallat i ri me ashensor | parket | i ... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

87,000 Euro Okazion!Prane Qendres shitet Apartament 2+1investim i Sigurt! Mundesi per Investim.
Rruga Kavajes, afer qendres apartament 2e+1 per shitje 92

Okazion!prane Qendres Shitet Apartament 2+1investim I Sigurt!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Mundesi per investim. rruga kavajes, afer qendres apartament 2e+1 per shitje 92 m2, me cmim okazion 87000 euro. apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh. organizohet ne korridor qe ben shperndarjen neper dhoma, sallon, kuzhine, dhome... 24/08/2019 15:51

2,200,000 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 LAGJA GAFURR MUCO, LUSHNJE Shitet apartament në lagjen Gafurr Muco, Lushnje.
Apartamenti ka sipërfaqe pr

Shitet Apartament 1+1 Lagja Gafurr Muco, Lushnje

Qender | Lushnje
1+1 Dhoma | Kuzhine
60.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament në lagjen gafurr muco, lushnje. apartamenti ka sipërfaqe prej 60 m² dhe ndodhet ne katin e 1 të pallatit. me punime tepër cilësore apartamenti shitet me çmimin 22.000.000 lekë/total. zotëron dokumentacion të rregullt hipo... 24/08/2019 15:49

Mobilimi:E Mobiluar

2,200,000 Euro

56,850 Euro Apartament 1+1 Sima-Com Shitet apartament 1+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet

Apartament 1+1 Sima-com

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 1+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek unaza e re. informacion mbi apartamentin: kati 7, sipërfaqe ndërtimi : 75.8 m2 apartamenti disponon: salloni ndenjes , ambienti i gatimit, dhoma e gjumit, tualeti... 24/08/2019 15:45

Mobilimi:Bosh

56,850 Euro

215,000 Euro Vile 2 kateshe Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozi

Vile 2 Kateshe

Gjiri i Lalzit | Durres (18.37 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
175.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet vile 2 kateshe ne rezidencen vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit. kompleksi “vala mar residence” po ndertohet ne nje zone elitare te detit adriatik, prane gjirit te lalzit, i paprekur nga turizmi... 24/08/2019 15:43

Mobilimi:Bosh

215,000 Euro

75,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Vasil Shanto 75.000 Euro

Vasil Shanto | Tirane (1.85 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Zona vasil shanto, afer kesh, ne rr. ibrahim dervishi shitet apartament 2+1, ne katin e 7, ne pallat me ashensor, me siperfaqe 80 m2 reale. perb... (Premium 07.08.2020)

65,000 Euro

Apartament 1+1 Prane Pazarit Te Ri

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (0.83 Km nga qendra) ©RE/MAX - Julian Kasapi
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Ne nje ndertim ekzistues shitet apartament me siperfaqe totale 67 m2. eshte ne vije te pare te rruges tefta tashko, vetem 5 min ne kembe nga pazari i ... (Premium 02.09.2019)

300,000 Euro

Tek stadiumi dinamo, afer lokal ujvara. rr. gjin bue shpata, prone totalisht e ristrukturuar me materiale cilesore dhe te shtrenjta. kati i 3 dhe i... (Premium 18.07.2020)

270,000 Euro

Super okazion. shitet apartamenti nen cmimin e references ne zonen me te mire te tiranes me 1100euro m2 apartamenti eshte 3+1 por eshte kthyer ne 4+... (Premium 26.08.2019)

Mobilimi:Bosh

270,000 Euro

170,000 Euro

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e bllokut, prane piceri "juvenilja". informacion mbi apartamentin: • kati 8 banim • siperfaqja e apartame... (Premium 03.09.2019)

48,000 Euro

2+1 (82 M2) Ne Fresk (bosh) Pallat I Ri Me Ashensor | Mobilim Cilesor

Fresku/Linze | Tirane (2.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet 2+1+ballkon (82 m2) tek restorant fresku (parkim) pallat i ri me ashensor | shitet bosh | shtruar me pllake cilesor | ndricim perfekt | dritare... (Premium 31.12.2019)

60,000 Euro

Standart Tirane, Shes Apartament 2+1, Kati 3, 103.1 M2 60000 Euro (fresku)

Fresku/Linze | Tirane (4.36 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen e teleferikut. apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administru... (Premium 07.03.2020)

107,000 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (145m2) tek medreseja (rr. e dibres) ne pallat te ri me ashensor dhe survejim kamerash | hapesire gjigande dhe e shfrytezueshm... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

107,000 Euro

114,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Rruga 'myslym Shyri'

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.86 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne rrugen myslym hyri prane gjykates. apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje objekti te ri 10 katesh i pajisur me 2 ashensore f... (Premium 25.08.2019)

170,000 Euro SUPER OKAZION !!!! Vile 2 Kateshe Gjiri Lalzit Vala Mar Shitet Vile 2 kateshe ne rezidencen Vala-Mar ne Hamallaj, Gjiri i Lalzit, e pozi

Super Okazion !!!! Vile 2 Kateshe Gjiri Lalzit Vala Mar

Gjiri i Lalzit | Durres (18.37 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
423.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet vile 2 kateshe ne rezidencen vala-mar ne hamallaj, gjiri i lalzit, e pozicionuar midis pishave te kompleksit me orientim perballe detit. kompleksi “vala mar residence” po ndertohet ne nje zone elitare te detit adriatik, prane gjirit te lal... 24/08/2019 15:42

Mobilimi:Bosh

170,000 Euro

43,700 Euro Shitet,Apartament 1+1 Unaza E Re Disponojme apartament 1+1 ne nje zone shume te qete dhe te sigurt,ne zonen e Una

Shitet,apartament 1+1 Unaza E Re

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

Disponojme apartament 1+1 ne nje zone shume te qete dhe te sigurt,ne zonen e unazes se re,prane swiss bar .garsonierja eshte e organizuar nga salloni,tualeti dhe ballkoni.objekti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati me punime mjaft cilesore dhe ... 24/08/2019 15:26

Mobilimi:Bosh

43,700 Euro

57,000 Euro Shitet,Apartament 1+1,Misto Mame Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Misto Mames. Informacion mbi apar

Shitet,apartament 1+1,misto Mame

Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane (3.09 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e misto mames. informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim •sipërfaqja e apartamentit : 77.2 m2 . apartamenti disponon hipoteke dhe eshte i organizuar nga : • salloni ndenjes • kuzhina • 1 dhom... 24/08/2019 15:26

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim