| Shitet Apartament 2+1, 86m2, 53000 ne yzberisht,rr 3 Deshmoret Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 01:08

54,000 Euro

  • | Shitet Apartament 2+1, 86m2, 53000 ne yzberisht,rr 3 Deshmoret
  • | Shitet Apartament 2+1, 86m2, 53000 ne yzberisht,rr 3 Deshmoret
  • | Shitet Apartament 2+1, 86m2, 53000 ne yzberisht,rr 3 Deshmoret
  • | Shitet Apartament 2+1, 86m2, 53000 ne yzberisht,rr 3 Deshmoret
  • | Shitet Apartament 2+1, 86m2, 53000 ne yzberisht,rr 3 Deshmoret

| Sell Apartment 2 + 1, 86m2, 54000 euro in Yzberisht |

| Sell Apartment 2 + 1, 86m2, 54000 euro in Yzberisht! The apartment is located on the 4th floor of a newly built new building, very good quality work, south-west orientation. It is organized in: 1 big bathroom, 2 bedrooms, 1 toilet and 1 balcony. The apartment is new and uninhabited in the front. The palace is near the main street and with many services nearby. With Mortgages


Pagesa 54,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 86.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 3309

| Shitet Apartament 2+1, 86m2, 53000 euro ne Yzberisht ! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te sapoperfunduar , punime shume cilesore, orientim jug-perendim . Eshte i organizuar ne: 1soxhorno e madhe, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon . Apartamenti eshte i ri dhe i pabanuar me perpara . Pallati eshte buze rruges kryesore dhe me shume sherbime prane . Me Hipoteke