imobiliare 

 Online 186 lexues | 8 njoftime ne pritje

*Rezultatet e kerkimit tuaj do te dalin poshte njoftimeve PREMIUM.
*Vendosni celularin tuaj nese doni te merni ofertat me te reja nga agjensite ne lidhje me interesimin tuaj!
 • Opsione
 • Online 186 lexues | 8 njoftime ne pritje
85,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen Me Te Mire Te Tiranes!

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (2.13 Km nga qendra) Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
83.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Ne zonen me te mire te tiranes ne nje pallat te ndertuar ne vitet e fundit ne katin e 3 shitet nje apartament 1+1. apartamenti eshte totalisht investu... (Premium 16.05.2020)

68,000 Euro

Shitet,apartament 2+1,future Home Residence

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (2.87 Km nga qendra) Future Home - Info
2+1 Dhoma | Kuzhine
86.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Disponojme opsione apartamentesh 2+1 ne rezidencen ‘future home residence.e pozicionuar ne perendim te qendres se qytetit te tiranes, ne rrugen “t... (Premium 08.01.2020)

Mobilimi:Bosh

68,000 Euro

55,000 Euro

1+1+ballkon, Me Hipoteke Te Rregullt (fush. E Aviacionit) Pallat I Ri | Ashensor | Mobilim Modern

Zone Periferike | Tirane (2.12 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1+ballkon (59 m2) me hipoteke te rregullt, tek fusha e aviacionit (mundesi parkimi) | pallat i ri me ashensor | mobilim cilesor dh... (Premium 31.12.2019)

78,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Tek Kryqezimi Rruga Mine Peza Okazion !!!

Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane (0.91 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kryqezimi rruga mine peza apartament me nje cmim mjaft te mire per zonen 67 m2 hipotekuar . apartamenti eshte mjaft ... (Premium 05.09.2019)

117,600 Euro SHITET AP 2+1 I MOBILUAR TEK ''KIKA 2'' Shitet Apartamenti 2+1 i MOBILUAR ne nje nga KOMPLEKSET me te kerkuara ne TIRAN

Shitet Ap 2+1 I Mobiluar Tek ''kika 2''

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.06.2019 (13:46): Shitet apartamenti 2+1 i mobiluar ne nje nga komplekset me te kerkuara ne tirane,ne zonen e komunes se parisit tek kika 2. apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne katin e 4. pallati ne te cilin ndodhet apartamenti s...

66,600 Euro OKAZION,SHITET AP 2+1 TEK ''RRUGA 5 MAJ'' OKAZION,Shitet Apartament 2+1 tek Rruga 5 Maj poshte CONCORD CENTER ne nje KOMPL

Okazion,shitet Ap 2+1 Tek ''rruga 5 Maj''

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.88 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.06.2019 (13:46): Okazion,shitet apartament 2+1 tek rruga 5 maj poshte concord center ne nje kompleks qe sapo ka filluar ndertimin buze rruges. kompleksi ne te cilin apartamenti ndodhet do kete punime tejet cilesore dhe po ndertohet nga nje firme prestigjoze. aparta...

Mobilimi:Bosh

66,600 Euro

77,700 Euro OKAIZON,SHITET AP 2+1 TEK '' FIORI DI BOSKO '' OKAZION,Shitet Apartament 2+1 me celesa ne dore ne nje nga komplekset me te kerk

Okaizon,shitet Ap 2+1 Tek '' Fiori Di Bosko ''

Don Bosko | Tirane (1.72 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.06.2019 (13:46): Okazion,shitet apartament 2+1 me celesa ne dore ne nje nga komplekset me te kerkuara ne tirane ne zonen e don boskos. apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhen te kompleksi ''fiori di bosko'' kulla e 3. kompleksi ne te ci...

Mobilimi:Bosh

77,700 Euro

110,000 Euro SHITET APARTAMENT (3+1) NE ZONEN E FRESKUT. SHITET APARTAMENT (3+1) NE ZONEN E FRESKUT.

Shitet apartament 3+1 ne zonen e

Shitet Apartament (3+1) Ne Zonen E Freskut.

Fresku/Linze | Tirane (6.13 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
130.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.06.2019 (13:42): Shitet apartament (3+1) ne zonen e freskut. shitet apartament 3+1 ne zonen e freskut, me pamje nga tirana e dajti. apartamenti eshte i pabanuar me pare, i ndodhur ne katin e katert te nje ndertese 4 kateshe (me ashensor). ai ka gjithashtu nje vera...

Mobilimi:Bosh

110,000 Euro

70,000 Euro Apartament ne shitje 1+1 prane Zogut te Zi Apartament per shitje prane Ring Center.
Apartamenti gjendet ne nje super palla

Apartament Ne Shitje 1+1 Prane Zogut Te Zi

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
73.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

26.06.2019 (13:27): Apartament per shitje prane ring center. apartamenti gjendet ne nje super pallat i sapo perfunduar, prane zogut te zi, i ndertuar me cilesi te larte i rrethuar nga gjelberimi. objekti ka perdorur teknologji te larte, me fasade te ventiluar cka mund...

Mobilimi:Bosh

70,000 Euro

87,500 Euro Apartament luksoz ne shitje 1+1 tek 21 Dhjetori! Apartament luksoz per shitje ne zonen me te mire te Tiranes! 
Apartamenti ka nj

Apartament Luksoz Ne Shitje 1+1 Tek 21 Dhjetori!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.35 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

26.06.2019 (13:27): Apartament luksoz per shitje ne zonen me te mire te tiranes! apartamenti ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe eshte i organizuar ne dhome ndenjeje,1 dhome gjumi te bollshme dhe nje tualet. apartamenti ka orientim perendim gje qe ofron drite e optimizem ...

300,000 Euro SHITET VILE 5 KATSHE TEK KODRA E PRIFTIT Shitet Vile tek kodra e Priftit. Vila ka dy hyrje te ndara per dy familje. Sejc

Shitet Vile 5 Katshe Tek Kodra E Priftit

Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane (3.04 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
780.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.06.2019 (13:25): Shitet vile tek kodra e priftit. vila ka dy hyrje te ndara per dy familje. sejcila hyrje ka 390m2. ne total vila eshte 780m2 ka dhe garazh poshte ne katin perdhe. kati i pare ka nje sallon te madh, guzhinen dhe nje banjo, kati dyte dhe i treti...

77,000 Euro Apartament ne shitje 2+1 ne Astir Apartament ne shitje 2+1 ne zonen e Astirit , tek komplexi Rafaelo , ne nje lagj

Apartament Ne Shitje 2+1 Ne Astir

Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane (3.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m2 Siperfaqa
7 Kati

26.06.2019 (13:25): Apartament ne shitje 2+1 ne zonen e astirit , tek komplexi rafaelo , ne nje lagje te fshehte . apartamenti ka nje organizim shume te mire i cili perbehet nga dy dhoma gjumi , dy tualete , ballkon , si dhe dhomen e ndenjes . me apartamentin perfshihe...

55,000 Euro Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 4, 94 m² 55.000 Euro tek (Fresku).. Shitet apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit.Apartamenti ndodhet

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 94 M² 55.000 Euro Tek (fresku)..

Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
94.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.06.2019 (13:25): Shitet apartament në zonën e freskut në rrugën e dajtit.apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. apartamenti ka një sipërfaqe prej 94.7m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent nd...

Mobilimi:Bosh

55,000 Euro

250,000 Euro

Shitet, Apartament 2+1, Bllok, Tirane.

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.09 Km nga qendra) Future Home Priority Plus
2+1 Dhoma | Kuzhine
145.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen brigada e 8 ne zonen e bllokut • informacion mbi apartamentin: • kati 8 • siperfaqja e apartamentit : 145 m2 • a... (Premium 14.03.2020)

215,000 Euro

Nese ke dashur gjithmone te kesh nje apartament prane liqenit artificial por çmimi ka qene limitues, ky eshte rasti per ta pasur. nobis eshte nje nga... (Premium 16.05.2022)

39,000 Euro

1+1 Tek Spitali Amerikan 2 (rr. E Dibres) Parkim | E Rinovuar | Kondicioner

Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane (1.03 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 1 + 1 i ri (59 m2) afer spitali amerikan 2 , perballe shkolles se bashkuar (rr. e dibres) zona ofron parkim | mobilim i rinovuar | k... (Premium 31.12.2019)

41,500 Euro

1+1 Ne Laprake (rr. Dritan Hoxha) Hipoteke E Rregullt | Pallat I Ri Me Ashensor | I Mobiluar

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Apartament 1 + 1 + ballkon ne laprake (rr. dritan hoxha) me hipoteke te rregullt | pallat i ri - ashensor | mobilim cilesor | ndricim perfekt | shtrua... (Premium 31.12.2019)

155,000 Euro Shitet apartament 3+1 rruga Komuna Parisit Shitet apartament 3+1 dhe 2 tualete i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te

Shitet Apartament 3+1 Rruga Komuna Parisit

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.09 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.06.2019 (13:23): Shitet apartament 3+1 dhe 2 tualete i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes, rruga komuna parisit .apartamenti ndodhet ne katin e 2-te, te nje pallati te ri me punime cilesore kryqezimi i komunes se parisit prane bar atika . zona eshte...

150,000 Euro Apartament 2+1+2 per shitje tek rruga Sami Frasheri Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 135 m2 ne rrugen Sami Frasheri ne afersi me

Apartament 2+1+2 Per Shitje Tek Rruga Sami Frasheri

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.03 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
12 Kati

26.06.2019 (13:23): Shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 135 m2 ne rrugen sami frasheri ne afersi me shkollen petro nini luarasi. apartamenti ndodhet ne katin e 12 dhe organizohet nga nje sallon, 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe verande prej 30 m2. apartamenti eshte i vend...

135,000 Euro Prane Pallatit Me Shigjeta, Shitet Apartament 4+1+2 Teresisht I Mobiluar Dhe Me Cmim Okazion !! Prane Pallatit Me Shigjeta, Shitet Apartament 4+1+2 Teresisht I Mobiluar. Apart

Prane Pallatit Me Shigjeta, Shitet Apartament 4+1+2 Teresisht I Mobiluar Dhe Me Cmim Okazi

Vasil Shanto | Tirane (2.11 Km nga qendra)
4+1 Dhoma | Kuzhine
180.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.06.2019 (13:23): prane pallatit me shigjeta, shitet apartament 4+1+2 teresisht i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati teper te mirembajtur dhe mireadministruar. apartamenti eshte i organzuar ne 5 dhoma ne total, 2 prej te cilave sherbejne si amb...

130,000 Euro Shitet shtepi dhe truall ne Vore!!OKAZION Shitet ne Vore 300/m larg aty ku fillon fshati Marqinet.
toke 1960/m2 dhe trual

Shitet Shtepi Dhe Truall Ne Vore!!okazion

Vore | Tirane (16.74 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
210.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.06.2019 (13:23): Shitet ne vore 300/m larg aty ku fillon fshati marqinet. toke 1960/m2 dhe truall 300/m2 ndodhet nje shtepi e ndertuar mbi kete truall 210 /m2 + magazin kati 0 200m2 shtepia ka nevoj per riparime te lehta rreth e qark shtepis ka plot agrume si hur...

130,000 Euro Shitet apartament 3+1 prane Qendres Tregtare Globe Apartament ne shitje 3+1 plus 2 banjo dhe ballkon ne katin 2-te banim prane Q

Shitet Apartament 3+1 Prane Qendres Tregtare Globe

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
152.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.06.2019 (13:23): Apartament ne shitje 3+1 plus 2 banjo dhe ballkon ne katin 2-te banim prane qendres tregtare globe pozicioni gjeografik-,apartamenti ndodhet ne rrugen e e kavajes prane qendres tregtare globe. apartamenti me 152 m2 i pa kompletuar .cmimi okazi...

Mobilimi:Bosh

130,000 Euro

127,000 Euro Okazion! Apartament 2+1 ne shitje tek "Rruga e Kosovareve" OKAZION! Apartament per shitje 2+1 ne nje nga zonat me "IN" te Tiranes

Okazion! Apartament 2+1 Ne Shitje Tek "rruga E Kosovareve"

Blloku/Liqeni Artificial | Tirane (1.47 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
92.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.06.2019 (13:23): Okazion! apartament per shitje 2+1 ne nje nga zonat me "in" te tiranes tek rruga e kosovareve! ne nje zone me cmim mesatar 1'700 euro/m2, vjen nje super apartament me cmim okazion per 1'390 euro per m2 ! apartamenti ka nje organizim shume te mire te ...

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

125,000 Euro Apartament ne shitje 2+1 tek Rruga e Bogdaneve! Apartamenti gjendet ne nje pallat te sapo perfunduar, prane Rruges se Kavajes i

Apartament Ne Shitje 2+1 Tek Rruga E Bogdaneve!

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.82 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.06.2019 (13:23): Apartamenti gjendet ne nje pallat te sapo perfunduar, prane rruges se kavajes i ndertuar me cilesi te larte. objekti eshte i gjithe i veshur me sistem kapot per mbrojten nga kushtet klimaterike bashke me tullat termike dhe vetratat dopioxham. siperf...

Mobilimi:Bosh

125,000 Euro

122,000 Euro Apartament ne shitje 3+1 prane Zogut te Zi! Apartamenti gjendet ne nje super pallat i sapo perfunduar, prane Zogut te Zi, i

Apartament Ne Shitje 3+1 Prane Zogut Te Zi!

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (2.23 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.06.2019 (13:23): Apartamenti gjendet ne nje super pallat i sapo perfunduar, prane zogut te zi, i ndertuar me cilesi te larte i rrethuar nga gjelberimi. objekti ka perdorur teknologji te larte, me fasade te ventiluar cka mundeson ne arritjen e balances termike ideale...

Mobilimi:Bosh

122,000 Euro

121,500 Euro Shitet apartament 3+1 rruga Dritan Hoxha Shitet apartament 3+1 dhe 2 tualete i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te

Shitet Apartament 3+1 Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane (2.23 Km nga qendra)
3+1 Dhoma | Kuzhine
135.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

26.06.2019 (13:23): Shitet apartament 3+1 dhe 2 tualete i ndodhur ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes, rruga dritan hoxha .apartamenti ndodhet ne katin e 3-te, te nje pallati te ri me punime cilesore prane procredit bank . zona eshte mjaft e qete dhe ka cdo faci...

Mobilimi:Bosh

121,500 Euro

57,000 Euro

Shitet Super 1+1 Me Hipotek Te Rruga Kavajes

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) Ajala Licaj Future Home
1+1 Dhoma | Kuzhine
59.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ka kubature te rregullte shperndarje me korridore dhe hapsira te bollshme tualet me dritare,ndodhet prane kongresit te lushnjes dhe dispon... (Premium 13.07.2019)

60,000 Euro

Shitet apt 2 + 1 (110 m2) ne ysberisht afer astirit - zone qe ofron parkim | pallat i ri me ashensor | mobilim i pjeseshem/cilesor | hapesire e bolles... (Premium 18.12.2019)

73,500 Euro

Shitet apartament 2 + 1 (68 m2 neto - 72 m2 ne total) tek rruga e barrikadave (zone e preferuar me mundesi parkimi) hipotek e rregullt | hapesire e sh... (Premium 08.02.2020)

Mobilimi:Bosh

73,500 Euro

71,000 Euro

Okazion: 2+1+2wc Gjigand (112 M2- Rr. Dritan Hoxha) Tek F. Aviacionit Rr. Kryesore - Pallat I Ri Me

Laprake | Tirane (2.23 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
112.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Shitet apartament 2 + 1 (112 m2) tek fusha aviacionit ( afer zogut te zi)ne laprake (rr. dritan hoxha) pallat i ri | ashensor + survejim kamerash | h... (Premium 31.12.2019)

Mobilimi:Bosh

71,000 Euro

116,000 Euro KIKA 2  Komuna e Parisit  2+1 ne Shitje! Apartament ne shitje 2+1 tek Komuna e Parisi  KIKA 2.
Apartamenti ka nje siper

Kika 2 Komuna E Parisit 2+1 Ne Shitje!

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.43 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
84.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.06.2019 (13:23): Apartament ne shitje 2+1 tek komuna e parisi kika 2. apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 84m2, organizohet ne nje sallon te bollshem dhe ambjent gatimi,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe nje ballkon. apartamenti ka nje planimetri dhe organizim te...

105,000 Euro Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë, Tiranë. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë, te rruga Peti

Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë.

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (2.45 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
99.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.06.2019 (13:23): Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë, te rruga peti.informacion mbi apartamentin: •kati 1 banim • sipërfaqja e apartamentit : 99 m2 • orientimi lindje.apartamenti është i mobiluar në mënyrë bashkëkohore dhe d...

95,000 Euro SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE PALLATI ME SHIGJETA SHITET APARTAMENT 2+1, te Pallati me Shigjeta. Apartamenti ndodhet ne katin e 4

Shitet Apartament 2+1+2 Te Pallati Me Shigjeta

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (0.44 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

26.06.2019 (13:23): Shitet apartament 2+1, te pallati me shigjeta. apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri 10 katesh me ashensor, me siperfaqe 122 m2. eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, 1 sallon, dhome gatimi e vecuar, 2 tualete dhe ballkon. orient...

79,800 Euro SHITET APARTAMENT 1+1 NE BULEVARDIN ZHAN DARK NGJITUR ME ATSH! Shitet apartament 1+1 68 M2 ngjitur me ATSH ne Bulevardin ZHAN DARK Apartamenti

Shitet Apartament 1+1 Ne Bulevardin Zhan Dark Ngjitur Me Atsh!

Lumi Lana/ Bulevard | Tirane (0.99 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m2 Siperfaqa
5 Kati

26.06.2019 (13:23): Shitet apartament 1+1 68 m2 ngjitur me atsh ne bulevardin zhan dark apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 68 . m2, apartamenti eshte ne katin e 5 te nje pallati te mireadministruar, pastrimin dhe sherbime te tjera. apartamenti organizohet nga n...

137,000 Euro

Ne Pallat Cilesor Afer Ring Center, Shitet Apartament 2+1, 100 M2,

Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane (1.40 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m2 Siperfaqa
3 Kati

Tek zogu i zi, pallati afer ring center, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 100 m2. kati 3. perbehet nga sallon ndenje i madh, ambjent gatimi, 2 dhom... (Premium 07.08.2020)

82,000 Euro

Apartament Luksi Ne Shitje 199 M2,82.000 Eur(tirana Golden Park)

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.41 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
199.00 m2 Siperfaqa
8 Kati

Okazion-shitet apartament luksoz tek tirana golden park, tek mjetet mesimore, nje nga komplekset me te bukura edhe me cilesore ne tirane. perbehet ng... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

82,000 Euro

102,000 Euro

Kopeshti Zoologjik, Shitet Apartament Cilesor 2+1, 101 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.34 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
101.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga eduard mano, ne nje bllok pallatesh cilesore, me gjelberim, vend i qete dhe roje sigurie, shitet apartament 2+1, me siperfaqe 101.7 m2 (reale n... (Premium 18.07.2020)

127,000 Euro

Super Apartament Me Hipoteke Ne Shitje 105 M2,127.000 Eur (rolling Hills)

Tjeter zone | Tirane (8.00 Km nga qendra) EURO ESTATE ALBANIA
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament ne nje nga zonat me te preferuara te tiranes, prane teg. perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe 2 ballk... (Premium 26.06.2019)

Mobilimi:Bosh

127,000 Euro

116,000 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Afer Kodres Se Diellit, 106 M2

Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane (2.27 Km nga qendra) Albprona
2+1 Dhoma | Kuzhine
106.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Rruga trendafili i bardhe, 50 m. pa mberritur tek rezidenca kodra e diellit , shitet apartament 2+1, 106 m2, kati 2 me ashensor. perbehet nga sall... (Premium 25.07.2019)

67,000 Euro

1+1 (61 m2) i vecant ne zonen e liqenit, ne fillim te rruges peti (40 m sa ngjitesh)| shume qetesi dhe larg zhurmave| me orientim te mire- perendim... (Premium 31.12.2019)

198,000 Euro

Apartament Cilesor 3+1 Ne Shitje Afer Mondialit, 155 M2

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.69 Km nga qendra) Albprona
3+1 Dhoma | Kuzhine
155.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

Ne zonen e 21 dhjetorit, rruga kongresi i lushnjes shitet apartament 3+1 + studio, + 2 tualete (njera me dritare) + ballkon, ne pallat cilesor me ash... (Premium 20.07.2019)

Mobilimi:Bosh

198,000 Euro

175,000 Euro

Super Ap 3+1+2+garazhd

Kodra e Diellit | Tirane (2.31 Km nga qendra) Prona.one
3+1 Dhoma | Kuzhine
158.00 m2 Siperfaqa
4 Kati

Shitet papafingo super 3+1 me dy banjo dhe dy veranda gjithashtu ka dhe garazhd ap esht super i investuar i sapo bere me te gjitha kushtet cdo gje ... (Premium 27.06.2019)

65,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 108 M² 65000 Euro (fresku)

Tjeter zone | Tirane (3.53 Km nga qendra) Future Home - Opportunity
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament ne zonen e freskut ne rrugen e teleferikut.apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri dhe te mjaft mire administrua... (Premium 07.03.2020)

Mobilimi:Bosh

65,000 Euro

88,000 Euro

Okazion: super apartament 2+1+2wc+2ballkone (100 m2) ne super zone (rr. panorama, hipoteka) pallat i ri | ashensor | parket | kondicioner | super ndri... (Premium 31.12.2019)

79,000 Euro Shitet Apartament 2+1 ne zonen e plazhit te Qerretit ne Kavaje. Shitet apartament 2+1 ne Qerret te Kavajes. Apartamenti ndodhet ne katin e pare

Shitet Apartament 2+1 Ne Zonen E Plazhit Te Qerretit Ne Kavaje.

Zone Periferike | Kavaje
2+1 Dhoma | Kuzhine
105.00 m2 Siperfaqa
1 Kati

26.06.2019 (13:23): Shitet apartament 2+1 ne qerret te kavajes. apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit ne nje pallat 5 katesh te nje zone atraktive rezidenciale. apartamenti ka nje siperfaqe prej 105 m2, zoteron certifikate te rregullt hipotekore dhe shitet tota...

77,500 Euro SHITET APARTAMENT 2+1 - KOMUNA E PARIST Shitet Apartament 2+1 ne Rrugen Medar Shtylla. Lagja ku ndodhet apartamenti esht

Shitet Apartament 2+1 - Komuna E Parist

Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane (1.62 Km nga qendra)
2+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
2 Kati

26.06.2019 (13:23): Shitet apartament 2+1 ne rrugen medar shtylla. lagja ku ndodhet apartamenti eshte e ndare si nje forme rezidence, e cila eshte shume mire e organizuar. apartamenti ka nje organizim shume te mire, eshte i organizuar nga 1 koridor shpernaders, 1 sallon...

73,200 Euro Apartament ne shitje 1+1 Shitet apartamenti 1+1 ndodhet te 21-shi ne nje firme prestigjoze Edil -Al, apar

Apartament Ne Shitje 1+1

21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane (1.96 Km nga qendra)
1+1 Dhoma | Kuzhine
77.00 m2 Siperfaqa
6 Kati

26.06.2019 (13:23): Shitet apartamenti 1+1 ndodhet te 21-shi ne nje firme prestigjoze edil -al, apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor . ka orientim dhe drite gjate gjithe dites perendim . apartamenti shite...

A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim