Real Estate 1000+ Shtepi ne Shitje

 Online 91 lexues | 19 njoftime ne pritje

Shenim: Ju lutemi vendosni sakte te dhenat ne kriteret e kerkimit!
67,000 Euro

Tek Astir Shitet Apartament 2+1 Per Vetem 550 M2

Rruga Spiro Floqi, Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m Siperfaqa
7 Kati

Tek astir shitet super apartament 2+1+2 ne katin e 7 te nje pallati te ri shume cilesor me ashensor. apartamenti esht i organizuar si me poshte : 1 sallon ndenje +1 kuzhine , 2dhoma gjumi , 2 tualet me dritare,... Lexo detajet..

67,000 Euro

Pjeserisht


140,000 Euro

Shitet Papafingo 2+1, Liqeni I Thate!

Hamdi Garunja, Liqeni I Thate , Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane Droni Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
143.00 m Siperfaqa
5 Kati

Papafingo ndodhet ne katin e peste te banimit, ne nje zone shume te qete dhe me pamje qetesuese nga liqeni.. apartamenti eshte super i mireorganizuar, nepermjet nje korridori lidhen te gjitha dhomat, me nje ... Lexo detajet..

140,000 Euro

E Mobiluar


107,000 Euro

2+1 100% I Investuar (pamje Panoramike) - Kristali

Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m Siperfaqa
6 Kati

Shitet super apartament 2+1 | pajisje dhe mobilim modern| 115 m2 |rruga rrapo hekali, prane big market - kodra e diellit | kati 6 |ashensor te dhenat: - siperfaqja: 115m2 (105 m2 neto+ 10 te perbashketa) -... Lexo detajet..

107,000 Euro

E Mobiluar


49,500 Euro

Apartament 2+1 Ne Shitje Ysberisht I Hipotekuar

Rruga 3 Deshmoret, Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane Royal Property Albania
2+1 Dhoma | Kuzhine
87.00 m Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 87 m2 i hipotekuar apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar, i organizuar ne menyre perfekte me 2 dhoma gjumi 1 banjo dhe nje depo ku mund te mbahet lavatricja dhe orendi shtepiake... Lexo detajet..

49,500 Euro

Pjeserisht


74,000 Euro

Shitet Apartament

Komplexi Dinamo ,Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m Siperfaqa
3 Kati

Shife apartment 85metra later 2+1te komplexi dinamo... Lexo detajet..

74,000 Euro

Bosh
22/07/2018 16:01


49,400 Euro

Ne Don Bosko Tek Kullat E Arabit Shitet Apartament 1+1

Don Bosko,Don Bosko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
65.00 m Siperfaqa
7 Kati

Ne don bosko tek kullat e arabit shitet apartament 1+1 ne katin e 7 te nje pallati te ri te paisur me ashensor, apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sollon ndenje dhe ambjenti gatimit i modifikuar ne ba... Lexo detajet..

49,400 Euro

Pjeserisht
22/07/2018 10:36


75,500 Euro

Ne Don Bosko Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion

Rruga Don Bosko, Tirana, Albania,Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m Siperfaqa
2 Kati

Ne don bosko shitet apartament 2+1+2 me cmim okazion me 650euro m2 .ne pallat te ri i paisur me ashensor edhe me punime mjaft cilesore . apartamenti eshte i organizuar si me poshte,sallon,kuzhine ,dhome cifti ,... Lexo detajet..

75,500 Euro

Pjeserisht
22/07/2018 09:49


31,000 Euro

Apartament 1+1

Ysberisht, Tirana, Albanie,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m Siperfaqa
4 Kati

Shitet apartament ne perfundim 1+1 66m2 kati 4 me ashensor prane pallateve cabej ysberisht . per me shume info contaktoni ne nr e tel. ... Lexo detajet..

31,000 Euro

Bosh
22/07/2018 07:16


9,500,000 Leke

Okazion- Shtepi 100m2- Kap Mundesine Tende

Rruga Bardhyl, Tirana, Albania,Brryli | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
6 Kati

Apartament 100m2, e mobiluar, e hipotekuar dhe me dokumenta te rregullta. e pozicionuar ne nje pike kyce te tiranes. pallat me punime cilesore. shtepi e mirendricuar nga drita natyrale. dhoma me hapesire te mad... Lexo detajet..

9,500,000 Leke

E Mobiluar
22/07/2018 00:55


70,000 Euro

Shitet Shtepi 2+1

3 Deshmoret,Ysberisht/Kombinat/Selite | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m Siperfaqa
2 Kati

Shitet nje shtepi 2 dhoma dhe nje kuzhin ne fushen e yzberishtit prane big market,110 meter katror ,me varande 30 metra e mobiluar ne gjendje shume te mire.... Lexo detajet..

70,000 Euro

E Mobiluar
22/07/2018 00:55


84,000 Euro

Apartament 1+1 Ne Kompleksin Delijorgji!

Rruga E Kavajes, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 1+1 tek kompleksi delijorgji me nje siperfaqe 78m2. apartamenti shitet i pa mobiluar dhe me cmim zone. ndodhet ne katin e gjashte dhe ka orjentim jug-lindje me nje ndricim natyral gjate dites.... Lexo detajet..

84,000 Euro

Pjeserisht
22/07/2018 00:47


69,000 Euro

Okazion Shitet 2+1 Tek Rruga Kavajes

Rruga Ndre Mjeda, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
95.00 m Siperfaqa
3 Kati

Shitete apartament 2+1 ne nje kompleks te ri , kompleksi star. organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine te perbashket,dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. kompleksi star ndodhet prane rruges se kavaj... Lexo detajet..

69,000 Euro

Bosh
22/07/2018 00:47


320,000 Leke

Shtepi Dhe Toke Ne Shitje.

Spiro Xega,Laprake | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
340.00 m Siperfaqa
1 Kati

Shes shtepi banimi, dy kateshe. me dy pale shkalle , ne kontakt me rrugen ne tre faqe. siperfaqe ndertimi 680 m2 , nga 340 m2 per secilin kate. me kushte teknike per 5 + 1 kate. gjithashtu magazine nje kateshe ... Lexo detajet..

320,000 Leke

E Mobiluar
21/07/2018 23:58


125,000 Euro

Okazion 3+1 Ultra (+ Garazh) 100% I Investuar - K. Zoologjik

Rruga Eduard Mano, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 3+1 ultra cilesor, i mobiluar ( apartamenti i vete ndertuesit te pallatit) ne cmim okazion + garazhd; apartamenti eshte ultra me sistem kapot, me izolim akustik me lesh guri tavani dhe dysheme... Lexo detajet..

125,000 Euro

E Mobiluar


65,000 Euro

Tek Ish Ekspozita Shitet Apartament 1+1 Per Investim, Okazi

Ish Ekspozita, Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri | Tirane Real Deal Properties
1+1 Dhoma | Kuzhine
51.00 m Siperfaqa
8 Kati

Tek ish ekspozita , shitet apartament 1+1, ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje bashke me ambjent gatimi dhe dalje ne ballkon, dhome... Lexo detajet..

65,000 Euro

Pjeserisht


75,000 Euro

Okazion Shtpi Private 2+1 Fush-prez,tiran

Tirane,Zone Periferike | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m Siperfaqa
1 Kati

Shitet shtepi private 1 kateshe 2+1 e ndertuar me punime shume cilesore dhe totalisht e mobiluar. ka nje siperfaqje totale prej 300m2 ku 96m2 eshte siperfaqja e nderteses. struktura e nderteses perbehet nga 1... Lexo detajet..

75,000 Euro

E Mobiluar
21/07/2018 20:18


29,000 Euro

Shes Shtepin. Okazion 35 Mil Lek

Rruga E Vlores, Qaf Koshovic Fier,Zone Periferike | Fier
2+1 Dhoma | Kuzhine
97.00 m Siperfaqa
2 Kati

Shitet shtepia me vendndodhje qaf koshovic fier.20 m nga kthesa per cakran. pallati eshte dy katesh. shtepia eshte ne katin e dyte me hyrje private dhe vend privat parkimi.... Lexo detajet..

29,000 Euro

Pjeserisht
21/07/2018 19:15


150,000 Leke

Shitet Vila

Rruga Ismail Zyma, Elbasan, Albania,Qender | Elbasan
5+1 Dhoma | Kuzhine
300.00 m Siperfaqa
3 Kati

Shitet vile, 3-kateshe e re e pa mobiluar ne lagjen haxhias. 300m2 plus 150m2 toke oborr.... Lexo detajet..

150,000 Leke

Bosh
21/07/2018 19:15


63,000 Euro

Apartament Me Pamje Deti Ne Shitje,sarande,(i Mobiluar)..

Rruga Skenderbeu, Sarande, Albania,Qender | Sarande
2+1 Dhoma | Kuzhine
120.00 m Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament me pamje anesore deti ne sarande,apartamenti eshte i organizuar me dy dhoma gjumi +sallon me guzhine bashk+ballkon te mjaftueshem edhe me nje hapesire toke e cila i perket apartamentit,apartam... Lexo detajet..

63,000 Euro

E Mobiluar
21/07/2018 19:15


150,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Rrugen eduard Mano, Prane Kopshit

Rruga Eduard Mano, Tirana, Albania,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
212.00 m Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri. organizimi i brendshem i apartamentit perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine e perbashket, 2 tualete dhe verande me siperfaqe 120 m2. or... Lexo detajet..

150,000 Euro

E Mobiluar
21/07/2018 17:52


38,100 Euro

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 4, 53 M 38.100 Euro (p

Porcelan,Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
53.00 m Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e porcelanit, ne rrugen hysen gjura. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 banim, me siperfaqe totale 53.8m2. apartamenti ka orientim jug-perendim dhe disponon dokumentcion... Lexo detajet..

38,100 Euro

Bosh
21/07/2018 17:50


88,000 Euro

Apartament Per Shitje 2+1 Me 2 Tualete

Vasil Shanto, Tirana, Albania,Vasil Shanto | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
90.00 m Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 ne zonen e nsharakut, te stacioni i fundit i tiranes se rre ngjitur me parkun, pallat i ri me ashensor. apartamenti ndodhet ne katin e dyte, apartamenti ka punime teper cilesore, me dy tua... Lexo detajet..

88,000 Euro

Pjeserisht
21/07/2018 16:45


80,300 Euro

Okazion,shitet Ap 2+1 Prane Kupoles Rr,dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha,prane Kupoles,Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane rruga ''dritan hoxha'' prane kupoles. apartamenti ka nje planimetri dhe orientim shume te mire dhe ndodhet ne nje pallat qe eshte drejt fundit te... Lexo detajet..

80,300 Euro

Bosh
21/07/2018 16:45


66,300 Euro

Apartament Per Shitje 2+1 Kati I 4 Pallat Me Tulla Te Kuqe

Rruga Mine Peza, Tirana, Albania,Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
78.00 m Siperfaqa
4 Kati

Apartament per shitje 2+1 ne rrugen kongresi i tiranes prane prekurorise se tiranes, te minepeza , apartamenti eshte ndertim i vjeter ndodhet ne katin e 4, pallat me tulla te kuqe me certifikate pronesie, apart... Lexo detajet..

66,300 Euro

E Mobiluar
21/07/2018 16:43


46,000 Euro

100% Te Investura | Apartamente 1+1 2+1 Dhe Papafingo | 520

Fresku, Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m Siperfaqa
4 Kati

Shiten apartamente 1+1 2+1 dhe papafingo, ne ndertim te ri te sapo perfunduar, ne nje nga pozicionet me te favorshme ne zonen e freskut. - pozicionimi i 2 godinave ndodhet mbi kodrine me lartesi mbi te gjit... Lexo detajet..

46,000 Euro

Bosh


144,000 Euro

Apartament 3+1 Me Verande Tek Oxhaku

Rruga Zihni Sako, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane Progeen shpk
3+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m Siperfaqa
5 Kati

Apartament me hipoteke ne rrugen zihni sako (oxhaku) 3+1 me 2 tualete, garderobe ne dhomen matrimoniale, dhe 2 veranda. pallati ka perfunduar ne janar 2018. siperfaqja e apartamentit: 135.98 m2 siperfaqja e... Lexo detajet..

144,000 Euro

Bosh


39,500 Euro

Shitet Garsoniere Me Siperfaqe 27 M2 Tek Stadiumi Dinamo.

Stadumi Dinamo,Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
27.00 m Siperfaqa
3 Kati

Shitet garsoniere me siperfaqe 27 m2 e adoptuar ne 1+1 tek stadiumi dinamo. organizimi i brendshem perbehet nga sallon dhe kuzhine e perbashket, 1 dhome gjumi dhe tualet.... Lexo detajet..

39,500 Euro

E Mobiluar
21/07/2018 15:09


75,000 Euro

Apartament Per Shitje Te Kodra E Djellit 2+1 Te Mobiluar. 75

Rruga Kodra E Diellit, Tirana, Albania,Kodra e Diellit | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m Siperfaqa
1 Kati

Shitet apartament te kodra e djellit brenda rezidenc 1, me cmim okazion 2+1 i mobiluar totalisht me nje mobilim perfekt, apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te qytetit te tiranes, rezidenca survejoh... Lexo detajet..

75,000 Euro

E Mobiluar
21/07/2018 15:09


55,500 Euro

Shitet Apartament 2+1 Ne Unaze Te Re

Rruga Teodor Keko,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
111.00 m Siperfaqa
7 Kati

Shitet apartament 2+1 ne unaze te re, ne proces hipotekimi, pallat i ri i pa-perfunduar akoma, vjen me nje cmim okazion per zonen, kontaktoni ta beni tuajen kete prone. 0674050140... Lexo detajet..

55,500 Euro

Bosh
21/07/2018 14:49


71,500 Euro

Shitet 2+1 Rruga Ndre Mjeda

Rruga Ndre Mjeda,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
79.00 m Siperfaqa
2 Kati

Shitet 2+1 te kompleksi alba ne rrugen ndre mjeda, kompleks i ri, me akses ne unaze dhe rrugen e kavajes, si dhe me fushen e aviacionit. kompleksi ka ndertim cilesor me te gjitha sisteme e fundit, per nje vizi... Lexo detajet..

71,500 Euro

Bosh
21/07/2018 14:47


65,000 Euro

Okazion: 3+1 | 109 M2| Parkim, 3 Kondicioner | Qender Laprak

Rruga Lord Bajron, Laprake | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament 3+1 | 109 m2 | rr. lord bajron, laprake | kondicioner | parkim te dhenat: -siperfaqja: 109 m2 (100 m2 neto + 9 m2 te perbashketa ) -kati 2 - 3 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine ... Lexo detajet..

65,000 Euro

Bosh


55,000 Euro

Okazion: 2+1 I Investuar 81m2 - (rruga E Dibres)

Rruga Njazi Meka, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 (81 m2)|rr. njazi meka, rruga e dibres | teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | parket i paperdorur|termoizolim shume cilesor |i pabanuar me pare te dhenat: - siperfaqja: ... Lexo detajet..

55,000 Euro

Bosh


200,000 Euro

Shitet Aktivitet I Ngritur Biznesi Ne Korce

Korce, Albania,Qender | Korce
5+1 Dhoma | Kuzhine
307.00 m Siperfaqa
2 Kati

Aktiviteti funksionon prej vitesh si hotel dhe ndodhet ne pozicion shume strategjik. hoteli eshte i perbere nga 11 dhoma nga te cilat: 3 dhoma alpine; suite familjare; suite vogel; suite me ballkon; 2 d... Lexo detajet..

200,000 Euro

E Mobiluar
21/07/2018 14:43


55,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 71 M 55.000 Euro (k

Kinostudio, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
71.00 m Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e kinostudios, prane komisariatit nr 4 . apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 4 banim, me siperfaqe totale 71.7m2. apartamenti ka orientim perendim dhe disponon dokumentcion t... Lexo detajet..

55,000 Euro

E Mobiluar
21/07/2018 14:43


40,000 Euro

Tirane, Shes Apartament 1+1+blk Kati 3, 68 M 40.000 Euro (f

Fresku,Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
68.00 m Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne zonen e freskut, ne rrugen fadil deliu. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3 banim, me siperfaqe totale 68m2. apartamenti ka orientim perendim-veri dhe disponon dokumentcion te ... Lexo detajet..

40,000 Euro

Bosh
21/07/2018 14:43


A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim