Shtepi ne Shitje 1000+ Shtepi ne Shitje

 Online 166 lexues | 6 njoftime ne pritje

Shenim: Nese deshironi ndihme FALAS per gjetjen e prones qe po kerkoni, ju lutemi vendosni te dhenat e sakta ne kriteret e kerkimit dhe nje prej operatoreve do tju mari ne telefon me OKAZIONET me te fundit.
97,000 Euro

Shitet Papafingo 2+1,141 M2,97000 Euro,kodra E Diellit!

Rruga Bill Klinton, Kodra E Diellit , Kodra e Diellit | Tirane Droni Real Estate
2+1 Dhoma | Kuzhine
141.00 m Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte, te nje pallati te ri. ai perbehet nga sallon ndenjie, dy dhoma gjumi, dy ballkone, dy tualete dhe nje korridor. apartamenti ka organizim shume te rregullt dhe eshte i...Lexo detajet..

97,000 Euro

Bosh


107,000 Euro

2+1 100% I Investuar (pamje Panoramike) - Kristali

Rruga Rrapo Hekali, Tirana, Albania, Komuna e parisit/Stadiumi Dinamo | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m Siperfaqa
6 Kati

Shitet super apartament 2+1 | pajisje dhe mobilim modern| 115 m2 |rruga rrapo hekali, prane big market - kodra e diellit | kati 6 |ashensor te dhenat: - siperfaqja: 115m2 (105 m2 neto+ 10 te perbashketa) -...Lexo detajet..

107,000 Euro

E Mobiluar


92,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1 Tek Brryli

Bulevardi Jan Dark, Brryli | Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
6 Kati

Shitet apartament ne zonen e brrylit ne pas ures se martenitetit te ri ne rrugen kryesore. apartmenti ka siperfaqe 100 m2 bruto dhe 91.55 neto. ofron pamje fantastike dhe ka orientim jug lindje te pa penguar ng...Lexo detajet..

92,000 Euro

E Mobiluar


98,000 Euro

Shitet Apartament ,kodra E Diellit 126m2

Rruga Kodra E Diellit, Tirana, Albania,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
126.00 m Siperfaqa
2 Kati

Shitet apartament 2+1 i pershtatur ne 2 apartamente 1+1 me siperfaqe 63 m2 secili te kodra e diellit, prane eleonores. siperfaqja e secilit apartament eshte e perbere nga 1 dhome ndenje+kuzhine, dhome gjumi, ko...Lexo detajet..

98,000 Euro

E Mobiluar
25/06/2018 13:28


110,000 Euro

Okazion Tek Kompleksi Arlis

Kavaja Street 21, Tirana, Albania,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m Siperfaqa
8 Kati

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 duke filluar nga 1000 euro m2. ne nje kompleks te ri, fjala e fundit e arkitektures dhe ndertimeve ne tirane. me termoizolim dhe izolim ndaj zhurmave. kati i pare qender tregtare ...Lexo detajet..

110,000 Euro

Bosh
25/06/2018 13:11


120,000 Euro

Apartament 3+1,kati 2 Zogu Zi.

Rruga Dritan Hoxha, Tirana, Albania,Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
125.00 m Siperfaqa
2 Kati

Apartament 3+1,kati 2, 125 m2, 3dhoma,2 banjo,2 ballkone,sallon i madh,me hipoteke ,adresa:rruga dritan hoxha,zogu zi. cmimi : 120.000 euro ...Lexo detajet..

120,000 Euro

Pjeserisht
25/06/2018 13:11


106,140 Euro

Shitet 2+1 Te Pallati Me Shigjeta

Pallati Me Shigjeta, Tirana, Albania,Lumi Lana/ Bulevard | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
122.00 m Siperfaqa
7 Kati

Shitet 2+1 2 banjo,122 m2,sistem ngrohje,,2 banjo me dritare,kati 7 ,total i pallatit 8 kate,orjentimi jug-lindje-perendim ,2 hyrje ne kat, cmimi 106.140 euro adresa: te pallati me shigjeta ...Lexo detajet..

106,140 Euro

E Mobiluar
25/06/2018 13:11


47,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Me Sip.66.9 M2 Te Unaza E Re Te 2 Roto

Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
67.00 m Siperfaqa
5 Kati

Shitet super apartament 1+1 me siperfaqe 66.9 m2 ne astir te 2 rotondot. apartamenti eshte e organizuar ne dhome ndenje+kuzhine, 1 dhome gjumi ,1 tualet , korridor , 1 ballkon (me tender) me dalje dhe te kuzhi...Lexo detajet..

47,000 Euro

Bosh
25/06/2018 13:10


47,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Me Sip.66.9m2

Astir Unaza E Re,Astiri/Unaza e re/Teodor Keko | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 66.9 m2 ne unaze te re, prane 2 rotondove. siperfaqja eshte e organizuar ne dhome ndenje+kuzhine, 1 dhome gjumi, korridor, tualet dhe ballkon. apartamenti ndodhet ne katin e 5...Lexo detajet..

47,000 Euro

Bosh
25/06/2018 13:10


66,000 Euro

Ne Rrugen E Dajtit, Shitet Apartament Tip Papafingo!!

Linze, Albania,Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
115.00 m Siperfaqa
5 Kati

Ne zonen e qesarakes, rruges per dajt, shitet nje apartament tip papafingo me pamje te mrekullueshme te tiranes. apartamenti ndodhet ne nje kompleks pallatesh. apartamenti ndodhet ne katin e 5-te, me orientim n...Lexo detajet..

66,000 Euro

Bosh
25/06/2018 13:10


64,000 Euro

Apartament 2+1, Kati I 3, Pjeserisht I Mobiluar - Don Bosko,

Rruga Muzaket, Tirana, Albania,Don Bosko | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
80.00 m Siperfaqa
3 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen muzaket, pallati almak, don bosko. eshte i organizuar ne: 2 dhoma, 1 soxhorno + ambjentin e gatimit, 1 korridor, 1 tualet, 1 ballkon i mbyllur. apartamenti eshte i orientuar nga li...Lexo detajet..

64,000 Euro

Pjeserisht
25/06/2018 13:10


75,000 Euro

Ne Rrugen E Dajtit, Shitet Apartament 2+1 Bosh!!

Linze, Albania,Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
4 Kati

Tek fresku, rruges se dajtit, shitet apartament 2+1 ne katin e 4-te nje pallat te ri 5 katesh me ashensor funksional. apartamenti eshte i organizuar si me poshte : soxhorno e madhe, 2 dhoma gjumi, 2 tualete edh...Lexo detajet..

75,000 Euro

Bosh
25/06/2018 13:02


125,000 Euro

Okazion 3+1 Ultra (+ Garazh) 100% I Investuar - K. Zoologjik

Rruga Eduard Mano, Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
117.00 m Siperfaqa
3 Kati

Shitet apartament 3+1 ultra cilesor, i mobiluar ( apartamenti i vete ndertuesit te pallatit) ne cmim okazion + garazhd; apartamenti eshte ultra me sistem kapot, me izolim akustik me lesh guri tavani dhe dysheme...Lexo detajet..

125,000 Euro

E Mobiluar


87,000 Euro

Pas Qendres Globe Shitet Apartament 2+1+2

Rruga E Kavajes, 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane Real Deal Properties
2+1 Dhoma | Kuzhine
110.00 m Siperfaqa
2 Kati

Pas qendres globe shitet apartament 2+1+2 me cmim okazion per vetem 763 euro per m2 .ne pallat te ri i paisur me ashensor edhe me punime mjaft cilesore . apartamenti eshte i organizuar si me poshte,sallon,kuzhi...Lexo detajet..

87,000 Euro

E Mobiluar


47,000 Euro

Shitet Apartament 2+1, Tek Fushat E Aaviacionit

Rruga Grigor Gjirokastriti,21 Dhjetori/Rruga e Kavajes | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
62.00 m Siperfaqa
5 Kati

Tek fusha e aviacionit shitet apartament 1+1 ne rrugen grigor gjirokastriti ne katin e 5 te nje pallati te ri i paisur me ashensor. .apartamenti eshte i organizuar si me poshte : 1 sallon,1 kuzhin,1 dhom cifti ...Lexo detajet..

47,000 Euro

Pjeserisht
25/06/2018 13:02


70,000 Euro

Shitet Apartament 2+1,103m2,cmimi 70000 Euro,rruga Aleksande

Rruga Aleksander Moisiu, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
103.00 m Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen aleksander moisiu. informacion mbi apartamentin: kati 4 banim siperfaqja e apartamentit : 103 m2 dokumentacioni: pa hipoteke. apartamenti eshte pjeserisht i moiluar dhe dispon...Lexo detajet..

70,000 Euro

Pjeserisht
25/06/2018 12:22


38,000 Euro

Shitet Apartament 1+1 Fresk

Rruga Dajti, Tirana, Albania,Fresku/Linze | Tirane
1+1 Dhoma | Kuzhine
66.00 m Siperfaqa
2 Kati

Adresa rruga dajtit prane ana market , siperfaqe 66m2 kati 2 banim e mobiluar orientim jug/perendim , me hipotek si dhe cilesi shum e mire e pallatit me termoizolim . per me shum informacion na kontaktoni ne ...Lexo detajet..

38,000 Euro

E Mobiluar
25/06/2018 12:21


55,000 Euro

Shitet Apartament 2+1 Mbrapa Casa Italia

Mbrapa Casa Italia,Rruga Dritan Hoxha/ Shqiponja | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
4 Kati

Mbrapa casa italia ne kompleksin me te mire te zones , shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2.apartamenti ka ndarje dhe orjentim perfekt , i pershtatshem per banim dhe biznes per ta lene me qera pasi eshte a...Lexo detajet..

55,000 Euro

Bosh
25/06/2018 12:09


170,000 Euro

Shitet Vile 2 Kateshe Me Papafingo E Me Bae Para

Rruga Havzi Nela, Tirana, Albania,Zone Periferike | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
100.00 m Siperfaqa
2 Kati

Shitet vile 2 kateshe me papafingo e me bace para, siperfaqja e tokes (bashke me shtepine): 200 metra katror, siperfaqja e shtepise: 100 metra katrore per kat. shtepia eshte me leje legalizimi, gjithashtu ...Lexo detajet..

170,000 Euro

Pjeserisht
25/06/2018 12:09


90,000 Euro

Ne Zonen E Shallvareve, Shitet Apartament 2+1 Me Pamje Nga B

Rruga Reshit Collaku, Tirana, Albania,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
74.00 m Siperfaqa
4 Kati

Ne nje nga zonat me te mira e te preferuara te tiranes edhe brenda unazes, shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues 7 katesh. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje e paji...Lexo detajet..

90,000 Euro

Pjeserisht
25/06/2018 12:09


64,800 Euro

Shitet Apartament 2+1,108m2.cmimi 64800 Euro.rruga 5 Maj

Rruga 5 Maji, Tirana, Albania,Tjeter zone | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
108.00 m Siperfaqa
6 Kati

Apartamenti ndodhet ne rrugen 5 maji tek shkolla tirana jone. apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 6 banim, me siperfaqe totale 108 m2. apartamenti ka orientim jug dhe disponon dokumentacion te rregullt...Lexo detajet..

64,800 Euro

E Mobiluar
25/06/2018 11:54


77,000 Euro

Tek Zogu I Zi, Shitet Apartament 2+1 Bosh, Me Pamje Nga Shes

Rruga Asim Vokshi, Tirana, Albania,Rruga e Durresit/Zogu i zi | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
82.00 m Siperfaqa
4 Kati

Tek zogu i zi, shitet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. nje nga zonat me te mira per banim duke qene se eshte brenda unazes, ju ofron te gjitha fasilitetet e mundeshme si kopeshte e shkolla ...Lexo detajet..

77,000 Euro

Pjeserisht
25/06/2018 11:41


75,000 Euro

Tek Selvia, Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar!!

Rruga Qemal Stafa, Tirana, Albania,Ministria e jashte/Pazari i ri/Shkolla e kuqe | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
75.00 m Siperfaqa
5 Kati

Tek selvia, prane spar, shitet apartament 2+1 bosh ne katin e 5 te nje pallati ekzistues. apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje me ambjent gatimi te pajisur me kondicioner, dhome cifti me k...Lexo detajet..

75,000 Euro

E Mobiluar
25/06/2018 11:41


46,000 Euro

100% Te Investura | Apartamente 1+1 2+1 Dhe Papafingo | 520

Fresku, Fresku/Linze | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
85.00 m Siperfaqa
4 Kati

Shiten apartamente 1+1 2+1 dhe papafingo, ne ndertim te ri te sapo perfunduar, ne nje nga pozicionet me te favorshme ne zonen e freskut. - pozicionimi i 2 godinave ndodhet mbi kodrine me lartesi mbi te gjit...Lexo detajet..

46,000 Euro

Bosh


144,000 Euro

Apartament 3+1 Me Verande Tek Oxhaku

Rruga Zihni Sako, Tirana, Albania, Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane Progeen shpk
3+1 Dhoma | Kuzhine
136.00 m Siperfaqa
5 Kati

Apartament me hipoteke ne rrugen zihni sako (oxhaku) 3+1 me 2 tualete, garderobe ne dhomen matrimoniale, dhe 2 veranda. pallati ka perfunduar ne janar 2018. siperfaqja e apartamentit: 135.98 m2 siperfaqja e...Lexo detajet..

144,000 Euro

Bosh


150,000 Euro

Vilete Per Shitje Tek Kompleksi Lura I Me Punime Ultra Ciles

Rruga Gjiri I Lalzit, Durres, Albania,Gjiri i Lalzit | Durres
2+1 Dhoma | Kuzhine
116.00 m Siperfaqa
1 Kati

Ne kompleksin lura i, tek gjiri i lalzit, ne nje nga zonat turistike me te qeta e me te frekuentuara nga turistet, ne mes gjelberimit edhe prane detit shitet nje vilete. siperfaqja ne total e ndertimit eshte 99...Lexo detajet..

150,000 Euro

E Mobiluar
25/06/2018 11:41


154,000 Euro

Ne Porcelan, Shitet Super Penthouse Me Punime Ultra Cilesore

Rruga Xhanfize Keko,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
171.00 m Siperfaqa
7 Kati

Ne porcelan, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, shitet penthouse me punime super cilesore. penthouse ndodhet ne katin e 7 te njeres prej kullave te kompleksit. eshte i organizuar ne nje sallon me hapes...Lexo detajet..

154,000 Euro

Bosh
25/06/2018 11:41


150,000 Euro

Ne Porcelan, Shitet Super Penthouse Me Pamje Nga Mali I Dajt

Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania,Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
167.00 m Siperfaqa
7 Kati

Ne porcelan, ne nje nga komplekset me cilesore te zones, shitet penthouse me punime super cilesore. penthouse ndodhet ne katin e 7 te njeres prej kullave te kompleksit me pamje relaksuese te malit te dajtit. es...Lexo detajet..

150,000 Euro

Bosh
25/06/2018 11:41


83,850 Euro

Shitet Apartament 2+1,129m2, 83850 E, Fresku!

Rruga Shefqet Kuka, Fresku ,Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
129.00 m Siperfaqa
4 Kati

Apartamenti ndodhet ne katin e katert, vendosur ne zonen e freskut. apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, nje korridor i cili shperndan ne forme te drejte dhe te rregullt ambientet e shtepise, salloni ndenj...Lexo detajet..

83,850 Euro

Bosh
25/06/2018 11:35


65,000 Euro

Okazion: 3+1 | 109 M2| Parkim, 3 Kondicioner | Qender Laprak

Rruga Lord Bajron, Laprake | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
109.00 m Siperfaqa
2 Kati

Shitet super apartament 3+1 | 109 m2 | rr. lord bajron, laprake | kondicioner | parkim te dhenat: -siperfaqja: 109 m2 (100 m2 neto + 9 m2 te perbashketa ) -kati 2 - 3 dhoma gjumi - 1 sallon + 1 kuzhine ...Lexo detajet..

65,000 Euro

Bosh


55,000 Euro

Okazion: 2+1 I Investuar 81m2 - (rruga E Dibres)

Rruga Njazi Meka, Tirana, Albania, Stacioni trenit/Rruga e Dibres | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
81.00 m Siperfaqa
5 Kati

Shitet apartament 2+1 (81 m2)|rr. njazi meka, rruga e dibres | teresisht i rikonstruktuar | orientim perfekt | parket i paperdorur|termoizolim shume cilesor |i pabanuar me pare te dhenat: - siperfaqja: ...Lexo detajet..

55,000 Euro

Bosh


150,000 Euro

Shitet Papafingo 3+1 + 2 , Me Verande + Garazhd

Rruga Rrapo Hekali, Liqeni i thate/Kopshti botanik | Tirane
3+1 Dhoma | Kuzhine
160.00 m Siperfaqa
5 Kati

Shitet papafingo 3 dhoma gjumi qe ndahen nga nje korridor i madh , salloni me dalje ne verande 1 1 ballkon i mbyllur me fasade xhami me dy tualete depo , guzhine gatimi dhe nje verande relaksuese me pamje nga ...Lexo detajet..

150,000 Euro

E Mobiluar


87,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1+1 Ne Rrugen Sami Frasheri

Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m Siperfaqa
5 Kati

Shitet super apartament 2+1+1 ne rr. sami frasheri te petro nini luarasi afer qendres se tiranes, me sip 89 m dhe gjithashtu e mobiluar, kati i 5, pallat i ri. ap ka orientim qe rrifet nga dielli dhe eshte plot...Lexo detajet..

87,000 Euro

E Mobiluar
25/06/2018 11:35


87,000 Euro

Shitet Super Apartament 2+1+1 Ne Rrugen Sami Frasheri, Te Pe

Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
89.00 m Siperfaqa
5 Kati

Shitet super apartament 2+1+1 ne rr. sami frasheri te petro nini luarasi afer qendres se tiranes, me sip 89 m dhe gjithashtu e mobiluar, kati i 5, pallat i ri. ap ka orientim qe rrifet nga dielli dhe eshte plot...Lexo detajet..

87,000 Euro

E Mobiluar
25/06/2018 11:35


125,000 Euro

Shitet Super Aparatament 2+1+1 Ne Rrugen Sami Frasheri Te Pe

Rruga Sami Frasheri, Tirana, Albania,Blloku/Liqeni Artificial | Tirane
2+1 Dhoma | Kuzhine
132.00 m Siperfaqa
5 Kati

Shitet super apartament 2+1+1 ne rr. sami frasheri te petro nini luarasi afer qendres se tiranes, me sip 132 m me papafingo me shkalle te brendshme dhe gjithashtu e mobiluar, kati i 5, pallat i ri. e pajisur ...Lexo detajet..

125,000 Euro

E Mobiluar
25/06/2018 11:35


A keni ndonje gje per te shitur?

Shisni online falas. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Publiko Njoftim