Shitet Super Apartament 1+1 Tek Kompleksi Halili Tirane

Shitet super apartament 1+1 tek Kompleksi Halili

Apartament i arreduar me arkitekt.

Apartamenti eshte i mire organizuar.

Apartamenti eshte i paisur me te gjitha elektroshtepiaket dhe sistem chiller.

Mobilim i ri i paperdorur.

Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati 12 katesh me pamje panoramike.

Te interesuarit per 1 vizite ne prone te telefonojne

Njoftime te Ngjashme