Shitet apartament ne Rruga 21 Dhjetori zona Ish parku i autobuzeve Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 07/05/2020 20:36

77,000 Euro

  • Shitet apartament ne Rruga 21 Dhjetori zona Ish parku i autobuzeve
  • Shitet apartament ne Rruga 21 Dhjetori zona Ish parku i autobuzeve
  • Shitet apartament ne Rruga 21 Dhjetori zona Ish parku i autobuzeve
  • Shitet apartament ne Rruga 21 Dhjetori zona Ish parku i autobuzeve
  • Shitet apartament ne Rruga 21 Dhjetori zona Ish parku i autobuzeve
  • Shitet apartament ne Rruga 21 Dhjetori zona Ish parku i autobuzeve
  • Shitet apartament ne Rruga 21 Dhjetori zona Ish parku i autobuzeve

Apartment for sale

Apartment for sale
Area 75 m
Floor 4
It is equipped with a mortgage
Address: located in the park, Dulaku Palaces near the magnet.
Price 77,000 Euros


Pagesa 77,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 75.00
Kati 4
Qyteti - Zona Tirane - 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Adresa 21 Dhjetori, Tirana, Albania
Lexime 245

Shitet nje apartament ne Rruga 21 Dhjetori zona Ish parku i autobuzeve pallatet Dulakut afer magnetit. Apartamenti perbehet nga ambjent 1+1 dhe ka siperfaqe 75 m2 ndodhet ne kati 4 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Pamja eshte juge perendim. Cmimi 77 mije euro.

Per te pare apartamentin ju lutem na telefononi.