Shitet vile ne plazhin e Golemit Durres Durres

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 01:22

220,000 Euro

  • Shitet vile ne plazhin e Golemit Durres
  • Shitet vile ne plazhin e Golemit Durres
  • Shitet vile ne plazhin e Golemit Durres
  • Shitet vile ne plazhin e Golemit Durres
  • Shitet vile ne plazhin e Golemit Durres
  • Shitet vile ne plazhin e Golemit Durres

Sell cvilla in Durres beach Golem

Sell cvilla together with land. Land total is 500m2 the object is 3th, the first floor garage for the cars, the second floor and the third have 8 rooms each room has plus inside bathroom and the kitchen suitable for vacations in the clean air and calm of the sea with mortgages and regular documents with flowers in front of the house, suitable for mountain tourism and bird hunting.
u003cdiv class="col-md-4"u003e u003ca href="tel:067 567 2461" class="btn btn-info btn-block"u003eu003ci class=" icon-phone-1"u003eu003c iu003e 067 567 2461u003c au003e u003c divu003ePagesa 220,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 5+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 400.00
Kati 3
Qyteti - Zona Durres - Zone Periferike
Adresa Golem
Lexime 3957

Shitet vile se bashku me truall. Trualli eshte gjithsej 500m2 objekti eshte 3kate ,kati i pare garazhd per makinat,kati i dyte dhe i treti kane 8 dhoma cdo dhome ka banjo brenda plus dhe guzhine i pershtashem per pushime ne ajer te paster dhe qetisene e detit me hipoteke dhe dokumenta te regullta me lulishte perpara shtepise,i pershtashem dhe per turizem malor dhe per gjueti shpendesh.

Njoftime te Ngjashme