Okazion per Biznes - Shitet Godine 3-kateshe + 3 Dylym Toke Vlore

Shtepi ne Shitje Data: 10/10/2020 22:57 Post Id: 237299

350,000 Euro

  • Okazion per Biznes - Shitet Godine 3-kateshe + 3 Dylym Toke
  • Okazion per Biznes - Shitet Godine 3-kateshe + 3 Dylym Toke
  • Okazion per Biznes - Shitet Godine 3-kateshe + 3 Dylym Toke


extra info
Pagesa 350,000 Euro
Dhoma|Sallon 5+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 140.00
Kati 3
Qyteti - Zona Vlore - Radhime
Adresa Radhime, Albania
Lexime 2280

Shitet Godine 3-kateshe + 3 Dylym Toke+ Godine 1 katshe

Godina ka 3 kate, cdo kat ka 140 m2. Godina ka ne total 12 dhoma.

Toka eshte e sheshte. Mundesi shume e mire per zhvillim biznesi.

Me rruge deri tek dera.

Prona eshte e paisur me Dokumntacion te rregullte, me uje te rrjedhshem dhe drita 24 ore.

Adresa : Kala-Radhime, Vlore

Njoftime te Ngjashme