Shitet Apt 2+1+2WC (145 m2) Super Hapesire e Shfrytezueshme (Rr. e Dibres) Pallati i Ri me super Pamje Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/08/2019 10:45

Apt 2 + 1 + 2WC (145 m2) Super Usable Space (Dibra Street) New Super View House

Apartment for sale 2 + 1 (145m2) in Madrasa (Dibra Street) in New Building with Elevator and Camera Surveying | Giant and usable space | Regular layout | Perfect Lighting Double Glazed Window | Acoustic Insulation | Thermal insulation | Waterproofing | Painted With Quality Inks | Well maintained Toilet | Installations Almost

Q846

Partition data:

- 2 bedrooms
- 1 living room + 1 kitchen
- 2 toilets
- 1 corridor
- 2 balconies

- Net area: 130 meters
-Gross surface (with joint): 145 meters

Characteristics:

- Perfect Location: at MEDRESEJA (Dibra Street) ***
- Giant Customizable Space
- Very Regular Layout (Rooms separated by Kitchen that creates and privacy)
- With a SUPER VIEW from the balcony
- New Building with Elevator

- High natural light all the time
- Creates opportunities to work or intervene in the Structure
- Possibly Parking below the palace


- Quiet neighborhood with family residents
- Very safe neighborhood (surveilled with camera)

- Common areas in the neighborhood


Price: 107,000 Euro


Tel or Whatsapp: 0696399513


57 558

08 10 2019


Pagesa 107,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 145.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 58975

Shitet Apartament 2 + 1 (145m2) tek Medreseja (Rr. e Dibres) ne Pallat te Ri me Ashensor dhe Survejim Kamerash | Hapesire Gjigande dhe e Shfrytezueshme | Planimetri e Rregullt | Ndricim Perfekt | Dritare Dopio Xham | Izolim Akustik | Termoizolim | Hidroizolim | Lyer me Boje Cilesore | Tualet me Hidrosanitare te Mirembajtura | Instalimet te Gjitha Gati

Q846

Te dhenat e ndarjes:

- 2 dhoma gjumi
- 1 sallon + 1 kuzhine
- 2 tualete
- 1 korridor
-  2 ballkone

- Siperfaqe Neto : 130 metra
-Siperfaqe Bruto ( me te perbashketat) : 145 metra

Karakteristika:

- Vendndodhje Perfekte : te MEDRESEJA ( Rruga Dibres)***
- Hapsire Gjigande e Shftyrezueshme
- Planimetri shume e Rregullt ( Dhomat e ndara nga Kuzhina qe krijon dhe privatesi)
- Me nje SUPER PAMJE nga ballkoni
- Pallat i RI me ASHENSOR

- Ndricim natyral te larte gjate gjithe kohes
- Krijon mundesi qe te Punohet apo te Nderhyhet ne Strukture
- Me mundesi Parkimi poshte pallatit


- Lagje e qete , me banore familjare
- Lagje shume e sigurte ( e survejuar me kamera )

- Ambiente te perbashketa ne lagje


Cmimi: 107,000 Euro


Tel ose Whatsapp:


57558

10/08/2019