Apartament 2+1 -Unaza E Re Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 17/08/2019 14:52

63,000 Euro

  • Apartament 2+1 -Unaza E Re
  • Apartament 2+1 -Unaza E Re
  • Apartament 2+1 -Unaza E Re
  • Apartament 2+1 -Unaza E Re

Apartment 2 + 1-New Ring

We have a 2 + 1 apartment in a very quiet and safe area, in the Ring Road. The building is located on the 8th floor of a residential complex with a total area of c90 m2 in a very high quality building. The apartment is well equipped with cooking facilities, two bedrooms which are heated by the corridor, toilet and 2 balconies.Also this apartment is fully furnished with a very contemporary style, with air conditioning system and is oriented from the south. Ideal housing option. To visit us please contact us!

0695762931


Pagesa 63,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 90.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 10026

Disponojme apartament 2+1 ne nje zone shume te qete dhe te sigurt,ne zonen e Unazes se Re. Objekti ndodhet ne katin e 8 banim me nje siperfaqe totale prej 90 m2 te nje pallati me punime shume cilesore. Apartamenti eshte i perbere salloni i bollshem me ambjentin e gatimit,me dy dhomat e gjumit te cilat shperndahen nepermjet korridorit,nga tualeti dhe 2 ballkone.Gjithashtu ky apartament shitet totalisht i mobiluar me nje stil shume bashkekohor,me sistem kondicionimi dhe orientohet nga jugu.Opsion ideal per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!