Shitet Apartament 2+1, Ne Astir Tirane

Apartamenti ndodhet ne Unazen e Re prane Astirit dhe Bulevardit te Ri te Kasharit, nje nga zonat e cila po njeh zhvillimin me te vrullshem vitet e fundit, zone e cila ofron shume faciltete si ambiente sherbimi, banka dhe insitucione te tjera financiare, dyqane te ndryshme dhe objekte argetimi te ndryshme
Apartementi eshte spacioz, me siperfaqe totale 110 m2 dhe eshte i oganizuar ne 1 dhome ndenieje, 2 dhoma gjumi 2 tualete ku njera eshte me dritare banjo dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 8-te te nje ndertimi te ri me ashensor dhe te mireadministruar.
Ne cmimin e apartamentit perfshihet dhe mobilimi.
Disponon Certifikate Pronesie!