Ne Qender ,Shitet Apartament 2+1 me Garazhd te Turdiu Center Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 08/08/2019 00:19

350,000 Euro

  • Ne Qender ,Shitet Apartament 2+1 me Garazhd te Turdiu Center
  • Ne Qender ,Shitet Apartament 2+1 me Garazhd te Turdiu Center
  • Ne Qender ,Shitet Apartament 2+1 me Garazhd te Turdiu Center
  • Ne Qender ,Shitet Apartament 2+1 me Garazhd te Turdiu Center

In Qender, Sell Apartment 2 + 1 with Garage to Turdiu Center

In Turdiu Center is sold a 2 + 1 apartment with 162 m2 of living space. The apartment is organized in 1 living room, 2 bedrooms, 2 toilets and veranda 45 m2 and is located in one of the best buildings in Tirana. This apartment is the perfect investment opportunity where The rent is from 1000-2000 Euros. The apartment is newly finished and is located by one of the most prestigious buildings in Tirana. The location, the quality, the view from the Palace of Culture and the surrounding facilities make your lifestyle very comfortable in this apartment. The price includes a parking lot on the floors -3 -4. For a visit to the property or further details, contact me at 0697320785


Pagesa 350,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 162.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa 9-Kateshet, Rruga e Dibres, Tirana, Albania
Lexime 1379

Tek Turdiu Center shitet apartament 2+1 me siperfaqje 162 m2 .Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon,2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe verand 45 m2 dhe ndodhet ne nje nga ndertesat me te mira ne Tirane .Ky apartament eshte mundesi perfekte investimi ku qeraja shkon nga 1000-2000 Euro .Apartamenti eshte i sapo Perfunduar dhe ndodhet nga nje nga ndertesat me cilesore te Tiranes . Vendndodhja, kualiteti, pamja nga Pallati i kultures dhe facilitetet perreth e bejn jetesen tuaj shume komode ne kte Apartament .Ne cmim perfshihet nje post parkimi ne katet -3 -4 .Per nje vizite ne prone apo detaje te metejshme, me kontaktoni ne