SHITET APARTAMENT 2+1 TE ASTIRI Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 03:41

60,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT 2+1 TE ASTIRI
  • SHITET APARTAMENT 2+1 TE ASTIRI
  • SHITET APARTAMENT 2+1 TE ASTIRI
  • SHITET APARTAMENT 2+1 TE ASTIRI

SALE APARTMENT 2 + 1 TO ASTIRI

Apartamento 2 + 1 for sale in Astir in the first generation of apartments, the apartment is organized in 2 bedrooms, 1 living room, 2 bathrooms, 2 balconies and 1 hallway.
The apartment disposes of regular mortgage documentation and is sold in the condition that is in the picture.

For more information, please contact us at 0692070047.


Pagesa 60,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 100.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 582

Shitet apartament 2+1 te Astiri ne brezin e pare te pallateve,apartamenti eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenjie,2 tualete,2 ballkone dhe 1 korridor.
Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet ne gjendjen qe eshte ne foto.

Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni ne numrin e telefonit .