Shitet 2+1 Perballe Medresese Tirane

Shitet 2+1 perballe Medresese, kati pare. Shtepia eshte e sapo rinovuar me punime dhe instalime shume cilesore. Siperfaqa e brendshme eshte 56 m2. Cmimi 60.000 Euro.
Per me shume informacion kontaktoni ne

Njoftime te Ngjashme