Shitet 2+1 119.5 M2 Perball Vila Tirane

apartamenti ka kubature shume te mire shitet i mobiluar ,apartamenti ka shperndarje me korridor tualet me dritare dhe hapsire shume te bollshme e disponueshme per dy dhoma martesore,apartamenti disponon dokumentazion t rregullt hipotekor.

Njoftime te Ngjashme