Apartament 2+1,yzberisht Tirane

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen eYzberishtit,prane pishinave. Ndodhet ne katin e 8 banim dhe ka siperfaqe totale prej 98.3m2 . Apartamenti ka nje orientim shume te mire,kubature te rregullt si dhe eshte me pamje nga bulevardi i ri . Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • 2 dhoma gjumi •Tualeti • Ballkoni . Per ta vizituar na kontaktoni!

( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme