SHITET apartament 1+1 prane KMY Yzberisht Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 03:41

4,300,000 Leke

  • SHITET apartament 1+1 prane KMY Yzberisht
  • SHITET apartament 1+1 prane KMY Yzberisht
  • SHITET apartament 1+1 prane KMY Yzberisht
  • SHITET apartament 1+1 prane KMY Yzberisht
  • SHITET apartament 1+1 prane KMY Yzberisht
  • SHITET apartament 1+1 prane KMY Yzberisht
  • SHITET apartament 1+1 prane KMY Yzberisht

SALE apartment 1 + 1 near KMY Yzberisht

SALE apartment 1 + 1 at KMY Yzberisht.
Apartment with very high quality work, furnished and organized with architect. It has 55 m2 and is located on the 8th floor. Paved with parquet, heating system etc. In the mortgage process.
Sell: 43,000 Million Lek
Cel. 0673087777 & 0693555508
Email: kontakt@infoprona.com


Pagesa 4,300,000 Leke
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 55.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa KMY Yzberisht
Lexime 3357

SHITET apartament 1+1 tek KMY Yzberisht.
Apartament me punime shume cilesore, i mobiluar dhe i organizuar me arkitekt. Ka siperfaqen 55 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te. I shtruar me parket, me sistem ngrohje etj. Ne proces hipotekimi.
Shitet: 43.000 Milion Leke
Cel. &
Email: kontakt@infoprona.com