Shitet apartament 2+1 ne Ysberisht Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 01:08

60,000 Euro

Sell 2 + 1 apartment in Ysberisht

It is located on the 7th floor of a new building with elevator and mortgage.The apartment is sold with furniture 60000 euro.Tel 00355682812116


Pagesa 60,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Rruga 3 Deshmoret, Tirana, Albania
Lexime 914

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ne zonenb e Ysberishtit.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 (te fundit) te nje pallati te ri me ashensor dhe me hipoteke.Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar.Apartamenti eshte i shtruar me parket.Apartamenti ndodhet prane Big Marketit.Apartamenti shitet 60000 euro.Tel