Shitet Apartament 2+1 Ne Ysberisht Tirane

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 100 m2 ne zonenb e Ysberishtit.Apartamenti ndodhet ne katin e 7 (te fundit) te nje pallati te ri me ashensor dhe me hipoteke.Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar.Apartamenti eshte i shtruar me parket.Apartamenti ndodhet prane Big Marketit.Apartamenti shitet 60000 euro.Tel ( Not Allowed On Text)

Njoftime te Ngjashme