Shitet Super 2+1 111.6m2 Me Hipotek Tirane

Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re ne nje nga zonat me te qeta te zones. pallati ka cilesi te larte ndertimi i pozicionuar ne zonen e fabrikes se mjellit pallat me sistem kapot sistem ngrohje ftohje te instaluar.Apartamenti ka organizim shume te mire shperndarje me korridor dy tualete dhe hapsira te bollshme per nje jetese sa me te mire.apartamenti ka orjentim juglindje duke ofruar ndricim me drite natyrale ne pjesen me te mire te dites.apartamenti shitet i mobiluar, nuk shitet me kredi.

Njoftime te Ngjashme