Shitet Apartament 2+1 ,112m2, Unaza E Re Tirane

Shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe prej 112m2 i cili ndodhet ne katin e 6 te nej pallati te ri me punime cilesore,apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar,disponon 2 dhoma gjumi,2 banjo,1 ballkon si dhe salloni bashke me kendin e gatimit.Me hipoteke

Njoftime te Ngjashme