Apartament 1+1 per shitje prane mbikalimit te Selites! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 30/07/2019 11:03

47,000 Euro

  • Apartament 1+1 per shitje prane mbikalimit te Selites!
  • Apartament 1+1 per shitje prane mbikalimit te Selites!
  • Apartament 1+1 per shitje prane mbikalimit te Selites!

One bedroom apartment for sale near the Selite overpass!

Sell a 1 + 1 apartment located on the first floor of a new building with lift. Apartment size is 58.76m2. The apartment is finished, the selection of tiles, doors and sanitary facilities is left to the client's wishes. The apartment is organized in a bedroom, a living room, a bathroom with a window and a balcony. The north-west orientation of the apartment makes it to be illuminated abundantly on most of the day. Owns Certificate of Ownership.


Pagesa 47,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 1+1 ose Garsoniere     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 59.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Selite, Tirana, Albania
Lexime 1203

Shitet nje apartament 1+1 i cili ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri me ashensor. Siperfaqja e apartamentit eshte 58.76m2. Apartamenti eshte i perfunduar, perzgjedhja e pllakave te shtrimit, dyerve dhe paisjet hidrosanitare eshte lene ne deshire te klientit. Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet me dritare dhe nje ballkon i bollshem. Orientimi veri-perendim i apartamentit e ben ate qe te jete i ndricuar bollshem ne pjesen me te madhe te dites. Disponon Certifikate Pronesie.