Shitet Apartament 1+1 Te Selvia! Tirane

Apartamenti me siperfaqe totale 59.1 m2 ndodhet ne katin e 3-re nje pallati te egzistues.
Orientimi Lindje dhe Jug-Perendim ofron ndricim dhe ngrohje natyrale pjesen me te madhe te dites.
Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe te bollshem me nje korridor te cilat bejne shperndarjen ne sallon, dhome gjumi, tualet, depo e vogel dhe ballkon. Pronari ka ribere totalisht apartamentin me rifinitura, elektrike dhe hidraulike, shtrim me parket cilesor, dere e blinduar hekuri, dritare me material plastik nga me cilesoret. Mobilimi eshte bashkekohor dhe shume komod. Disponon certifikate pronesie.