Apartament 3+1+2 Per Shitje Tek Rruga Peti! Tirane

Apartamenti ndodhet nje nga pallatet e reja dhe me te mira te zones, ne katin e pare banim, i orientuar Jug Perendimi. Ka nje siperfaqe prej 123m2 dhe vjen me nje cmim 710 Euro/m2 ku cmimi mesatare ne kete zone eshte 850 Euro/m2 dhe eshte i organizuar ne sallon dhe kuzhine ne nje ambjent te bollshem, me dalje ne ballkon, nje koridor ne hyrjen e apartamentit qe ben shperndarjen ne dhomat e gjumit, 3 dhoma gjumi te bollshme dhe 2 tualete, njeri prej tyre i ndodhur ne nje nga dhomat e gjumit dhe eshte me aspirim natyral. Godina ka rifinitura shume cilesore. Apartamenti shitet ne gjendjen aktuale.Nese kerkohet e perfunduar atehere apartamenti ofrohet me nje cmim tjeter. Disponon certifikate pronesie.