Apartament 1+1 Ne Shitje Yzberish Tirane

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe 62.32m2(bruto) dhe 54.72m2(neto) ne Rrugen "Jorgo Panajoti" ne Kombinat!
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-ter me orientim lindje,me pamje nga brenda kompleksit te ndertimit!
Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe vjen me nje cmim te arsyeshem 480 Euro per m2!
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni!