Shitet Apartament , Garsoniere Ne Qender Tek Shallvaret !! Tirane

Shitet apartament , garsoniere ne qender tek shallvaret
Ka nje siperfaqe prej 36.6 m2
Ndodhet ne katin e 3 pallat i ri me ashensor i mobiluar shume mire dhe i rikonstruktuar, ka kondicioner, grila kundra diellit dhe shtruar me parket.
Orientimi jug-lindje.
Me hipoteke
Eshte shum e mire dhe per insvestim, mund te behet zyra te ndryshme , klinika etj
Cmimi i shitjes 50.000 euro

Njoftime te Ngjashme