Super Super Okazion Per 3 Dite...don Bosko...shitet 2+1 Tirane

SUPER OKAZION VETEM PER 3 DITE NE DON BOSKO PERBALLE FIORI DI BOSKO...Shitet apartament 2+1 siperfaqe 93 m2 i ndodhur ne nje kompleks cilesor dhe ne perfundim te ndertimit.Shitet me nje cmim i cili eshte i limituar ne kohe 3 ditore, vetem per 680 euro/m2 i PADISKUTUESHEM (nga 850 euro/m2 cmimi aktual)...

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 20 33 335 / 069 42 73 672 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER

Njoftime te Ngjashme