Apartament Per Shitje Ne Rrugen Mine Peza Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 09:59

90,000 Euro

  • Apartament per shitje ne rrugen mine peza
  • Apartament per shitje ne rrugen mine peza
  • Apartament per shitje ne rrugen mine peza
  • Apartament per shitje ne rrugen mine peza
  • Apartament per shitje ne rrugen mine peza
  • Apartament per shitje ne rrugen mine peza

Apartment for sale in the mine mine

Two bedroom apartment for sale in Bajram Curri Boulevard in a building with lift.
It is organized in a living room with shared kitchen and exit to balconies, two bedrooms where one has a toilet and also exit to a balcony, and a day toilet.
It is furnished and has a certificate of ownership, orientation of the apartment is south-east where the sun is most of the day and has free view.
For a visit to the property please call us!


Pagesa 90,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 100.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Durresit/Zogu i zi
Adresa Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania
Lexime 322

Shitet apartament 2+1 i mobiluar tek Bulevardi Bajram Curri ne nje ndertim me ashensor.
Organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe me dalje ne ballkone, dy dhoma gjumi ku njera ka nje tualet dhe gjithashtu dalje ne nje ballkone, dhe tualeti i dites .
Shitet i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie ,orientimi i apartamentit eshte jug-lindje ku ka diell pjesen me te madhe te dites dhe ka pamje te lire .
Per nje vizite ne prone ju lutemi te na telefononi!