Apartament Per Shitje Ne Rrugen Mine Peza Tirane

Shitet apartament 2+1 i mobiluar tek Bulevardi Bajram Curri ne nje ndertim me ashensor.
Organizohet ne nje dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe me dalje ne ballkone, dy dhoma gjumi ku njera ka nje tualet dhe gjithashtu dalje ne nje ballkone, dhe tualeti i dites .
Shitet i mobiluar dhe disponon certifikate pronesie ,orientimi i apartamentit eshte jug-lindje ku ka diell pjesen me te madhe te dites dhe ka pamje te lire .
Per nje vizite ne prone ju lutemi te na telefononi!

Njoftime te Ngjashme