Tirane, Shes Vile 3 Katshe 430 M2 450.000 Euro (fresku) Tirane

Vila eshte e pozicionuar ne zonen e Freskut, te rruga "Xhon Belushi". Informacion mbi vilen: • 3-kateshe • Siperfaqja e viles : 430 m2 • Dokumentacioni : Me Hipoteke. Vila disponon: • 3 Sallone Ndenje • 8 dhoma gjumi • 3 Tualete • 2 Ballkone • Punime cilesore • Kubature e rregullt • Dopio xham • Oborr i sistemuar • Nje pjese toke e mbjelle • Pus funksional • Catia me konstruksion metalik • Shkallet me ndricim natyral • Punime gipsi ne te gjitha katet • Parket laminat • Garazh per 2 makina • Vende te tjera parkimi • Zone e qete dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!

Njoftime te Ngjashme