Shitet Apartament 1+1 Ne Astir! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 01:08

40,000 Euro

  • Shitet apartament 1+1 ne Astir!
  • Shitet apartament 1+1 ne Astir!
  • Shitet apartament 1+1 ne Astir!
  • Shitet apartament 1+1 ne Astir!
  • Shitet apartament 1+1 ne Astir!
  • Shitet apartament 1+1 ne Astir!

Sell apartment 1 + 1 in Astir!

One bedroom apartment for sale in the Astir area. The apartment is located on the 5th floor, the new west-facing apartment building. It has 51.2m2 of total surface area and 46m2 of internal surface with a functional planimetry. It is organized in 1 bedroom, 1 bathroom, 1 toilet and 1 balcony equipped with sun blind. It is paved with parquet, windows are thermal, equipped with air conditioning system. Sell furnished or empty. There is contemporary furnishing and furnishings in all conditions. It's in the mortgage process. Fairly affordable price. For more details and visit our property contact us! The empty price - 37000 euros

Property id: AZ240119-02
www.homeplus.al


Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit. Apartamenti ndodhet ne kat te 5-te, pallat i ri me orientim nga Perendimi. Ka siperfaqe totale 51.2m2 dhe siperfaqe te brendshme 46m2 me nje planimetri funksionale. Eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi, 1 soxhorno, 1 tualet dhe 1 ballkon te pajisur me tende dielli. Eshte i shtruar me parket, dritaret jane termike., i pajisur me sistem kondicionimi. Shitet i mobiluar ose bosh. Ka nje mobilim dhe arredim bashkekohore me te gjitha kushtet. Eshte ne proces hipotekimi. Cmimi mjaft i favorshem. Per me shume detaje dhe viziten ne prone na kontaktoni! Cmimi bosh - 37000 euro

Id e prones : AZ240119-02
www.homeplus.al

Pagesa 40,000 Euro
Mobilimi E Mobiluar
Dhoma | Kuzhine 1+1
Siperfaqa 51.00
Kati 5
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa Rruga Teodor Keko, Tirana, Albania
Lexime 1799