Shitet Apartament 3+1 Tek Rr.dibres Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 01:08

75,500 Euro

  • SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RR.DIBRES
  • SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RR.DIBRES
  • SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RR.DIBRES
  • SHITET APARTAMENT 3+1 TEK RR.DIBRES

SALE APARTMENT 3 + 1 TO RR.DIBRES

Sell 3 + 1 apartment in Myslym Keta Street, Near Region 4.
The apartment is organized by living room with shared kitchen, 3 bedrooms, 1 bathroom and a balcony with high ceilings and glass façade.
There is a very regular plan and space well exploited to the detail.
Recognition has been made recently with the use of high quality materials and marks, billboards, Bridges Hydrogonal, etc.
It is located on the 2nd floor of an existing 5 storey building.
Dsiponon Certificate of Ownership.
For a visit to the property, please contact us at +355 674050154


Shitet apartament 3+1 ne rrugen Myslym Keta,Prane Rajonit nr 4.
Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes me kuzhine te perbashket,3 dhoma gjumi,1 tualet dhe nje ballkon i bollshem dhe i mbyllur me fasade xhami.
Ka nje planimetri shume te rregullt dhe hapsira te shfrytezuara mire deri ne detaje.
Rikonstiktimi eshte bere kohet e fundit ku jane perdorur dhe materiale dhe marka teper cilesore,pllakat e Billes,Hidrosanitare Brunes,etj.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh ekzistues.
Dsiponon Certefikate Pronesie.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni +

Pagesa 75,500 Euro
Mobilimi E Mobiluar
Dhoma | Kuzhine 3+1
Siperfaqa 84.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres
Adresa Rruga Myslym Keta, Tirana, Albania
Lexime 381