Shitet Apartament 3+1 Tek Rr.dibres Tirane

Shitet apartament 3+1 ne rrugen Myslym Keta,Prane Rajonit nr 4.
Apartamenti eshte i organizuar nga salloni i ndenjes me kuzhine te perbashket,3 dhoma gjumi,1 tualet dhe nje ballkon i bollshem dhe i mbyllur me fasade xhami.
Ka nje planimetri shume te rregullt dhe hapsira te shfrytezuara mire deri ne detaje.
Rikonstiktimi eshte bere kohet e fundit ku jane perdorur dhe materiale dhe marka teper cilesore,pllakat e Billes,Hidrosanitare Brunes,etj.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh ekzistues.
Dsiponon Certefikate Pronesie.
Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni +355 674050154

Njoftime te Ngjashme