Nje Super Vile E Jashtezakonshme Gjendet Per Shitje Te Kompleksi Rolling Hills Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 03/05/2019 22:29

1,200,000 Euro

  • Nje super Vile e jashtezakonshme gjendet per shitje te kompleksi Rolling Hills

A super awesome villa is for sale at the Rolling Hills complex

A super awesome villa is for sale at the Rolling Hills complex. The villa has a 950 m2 land plot and a 640 m2 building. The villa is organized in a dining room, a living room, a kitchenette, 3 balconies, 4 bedrooms and 5 toilets. Also on the ground floor there is a kitchen, living room, laundry, storage room and garage for parking two cars. With quality construction in all of Albania, where the class and luxury are perfect. The villa is equipped with a 24h security system, with green areas and entertainment facilities. The villa is fully furnished, with plenty of finesse and taste and equipped with a chiller heating system. Everything in this villa is cured in detail and unique in its kind. The villa has a price of 1.2 million.


Nje super Vile e jashtezakonshme gjendet per shitje te kompleksi Rolling Hills. Vila ka nje siperfaqe truall 950 m2 dhe ndertim 640 m2. Vila eshte e organizuar ne nje sallon ngrenjeje, nje sallon ndenjeje, sallon gatimi, 3 ballkone, 4 dhoma gjumi dhe 5 tualete. Gjithashtu ne katin perdhe ka nje kuzhine, dhome ndenjeje, lavanderi, depo ushqimesh dhe garazhd per parkimin e dy makinave. Me ndertimet nga me cilesoret ne te gjithe Shqiperine, ku klasi dhe luksi nderthuren ne menyre perfekte. Vila eshte e pajisur me sistem sigurie 24h, me ambjente te gjelberuara dhe ambjente argetimi. Vila eshte totalisht e mobiluar, me mjaft finese dhe shije si dhe e pajisur me sistem ngrohjeje chiller. Gjithcka ne kete vile eshte e kuruar ne detaj dhe unike ne llojin e saj. Vila ka nje cmim 1.2 milion.

Pagesa 1,200,000 Euro
Mobilimi E Mobiluar
Dhoma | Kuzhine 5+1
Siperfaqa 950.00
Kati 1
Qyteti - Zona Tirane - Tjeter zone
Adresa Farke, Albania
Lexime 512