Shitet Apartament Duplex 2+1, Bulevardi Zhan D'ark, Tirane Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 01:08

185,000 Euro

  • SHITET APARTAMENT DUPLEX 2+1, BULEVARDI ZHAN D'ARK, TIRANE

SOLD APARTMENT DUPLEX 2 + 1, BULEVARDI ZAN D'ARK, TIRANA

Sell apartment 2 + 1, boulevard Zhan D'Ark, near Ismail Qemali school.
➡ Floor 2
➡ Apartment area 94 m²
➡ Common area 9.5 m²
The apartment is organized in 1 large living room, 2 rooms and 1 toilet. The building has just been built, it has many quality works, regular administrative system, guard of the building, garage and 2 lifts. The area is very popular for housing and meets all the necessary conditions.
👉Contact me now for a property visit ☎0696011333


Shitet apartament 2+1, bulevardi Zhan D'Ark, prane shkolles Ismail Qemali.
➡ Kati 2
➡ Siperfaqja e apartamentit 94 m2
➡ Siperfaqja e perbashket 9.5 m2
Apartamenti eshte i organizuar ne 1 sallon te madh, 2 dhoma dhe 1 tualet. Pallati sapo eshte ndertuar, ka punime shume cilesore, sistem administrativ te rregullt, roje te objektit, garazh dhe 2 ashensor. Zona eshte shume e preferuar per banim dhe i ploteson te gjitha kushtet e nevojshme.
👉Me kontakto tani per nje vizite ne prone ☎

Pagesa 185,000 Euro
Mobilimi Bosh
Dhoma | Kuzhine 2+1
Siperfaqa 103.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Lumi Lana/ Bulevard
Adresa Bulevardi Zhan dArk, Tirana, Albania
Lexime 239