Shitet Apartament 1+1, Ne Zonen Me Qendrore Te Astirit!! Tirane

Shitet Apartament 1+1, Ne Zonen Me Qendrore Te Astirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Ai organizohet ne sallon bashke me kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Hapesirat e brendshme jane te mireorganizuara dhe te mbushura me drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites. Ballkoni ofron pamje te hapur te lagjes perreth dhe banesa eshte e orientuar nga veri-lindja. Vendodhja e tij krijon fasilitete nga me te ndryshmet, lidhur me sherbimet dhe aksesin direkt me rrugen krzesore. Pallati ka cilesi te mire ndertimi, administrim, ashensor dhe pozicionohet disa metra larg Unazes se Madhe te Tiranes dhe fillimit te autostrades Tirane-Durres. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor.

Njoftime te Ngjashme