Shitet Shtepia Rr. Don Bosko 2 Katshe E Ndare Ne 3 Hyrje Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 01:08

245,000 Euro

  • Shitet shtepia rr. don bosko 2 katshe e ndare ne 3 hyrje
  • Shitet shtepia rr. don bosko 2 katshe e ndare ne 3 hyrje
  • Shitet shtepia rr. don bosko 2 katshe e ndare ne 3 hyrje
  • Shitet shtepia rr. don bosko 2 katshe e ndare ne 3 hyrje

Sell house st. don bosko 2 shikhe divided in 3 entrances

The villa is positioned in the Don Bosco area at "Shahin Matraku" street. Information on the villa - 2 storeys Surface of the villa: 225 m2 Documentation: With Mortgage. The total area of the house is about 230m2. The apartment has front yard and a small part from behind. The house on the first floor is separated by two entrances 1 + 1, the second floor is 2 + 1 with two large balconies. The house is dressed in stone tiles. Quiet and preferred residential area. To contact us please contact us!


Pagesa 245,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 5+1     Mobilimi Pjeserisht
Siperfaqa 225.00
Kati 2
Qyteti - Zona Tirane - Don Bosko
Adresa Shahin matraku
Lexime 242

Vila eshte e pozicionuar ne zonen e Don Boskos te rruga "Shahin Matraku". Informacion mbi vilen - 2 kateshe Siperfaqja e viles : 225 m2 Dokumentacioni : Me Hipoteke. Siperfaqa totale e shtepise eshte rreth 230m2. Banesa ka oborr perpara dhe nje pjese te vogel nga pas. Shtepia ne katin e pare eshte e ndare me dy hyrje 1+1 , kati dyte eshte 2+1 me dy ballkone te konsiderushme. Shtepia eshte e veshur me pllake guri. Zone e qete dhe e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!

Njoftime te Ngjashme