Shitet Apartament 2+1 I Mobilur Ne Don Bosko! Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, korridor, tualet, dhe depo. Apartamenti ka planimetri dhe rifinitura te rregullta, eshte ne nje pallat te ri me ashensor dhe te mireadministruar.Zona ne zhviillim dhe nderimi i komplekseve jep mundesin e nje jetese komdoe ku te ofrohen te gjitha facilitetet..Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha mobiljet e nevojshme per nje jetese komode.Apartamenti eshte me kontrate porosie.