Okazion! Shitet Apartament 2+1 Tek Rruga Irfan Tomini Tirane

Shitet Apartament 2+1 te rr. Irfan Tomini. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje ndertese ekzistuese. Apartamenti perbehet nga 2 dhoma gjumi me drite natyrale, soxhorno e bollshme, tualet dhe korridor i bollshem. Apartamenti zoteron certifikate te rregullt hipotekore, dhe shitet me nje cmim prej 57.000 Euro. Per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni ne nr e tel 0693085450