Shitet Apartament 3+1 Ne Don Bosko. Tirane

Shitet apartament 3+1 ne Don Bosko.Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi,sallon ndenje,ambient gatimi,2tualete,1ballkon me vetrat xhami.Apartamenti shitet pjeserish i mobiluar.Apartamenti zoteron dokumentacion te rregull hipotekor.

Sip:119.4m2
Kati:2 me ashensor
Cmimi:650 euro/ m2

Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni:

Adresa e agjensise: Pas UET
E-mail: isarealestate@yahoo.com
Web: isarealestate.agency
Cel: 0699651477

Njoftime te Ngjashme