Apartament 1+1,per Shitje,unaza E Re Tirane

Apartamenti eshte i pozicionuar ne zonen e Unaza E Re, prane Bar Ikon. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 banim • Siperfaqja e apartamentit : 70 m2 . Apartamenti disponon hipoteke dhe eshte i organizuar nga : • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhome gjumi • Tualeti me dritare • Ballkoni • Korridor shperndares •Kubature e rregullt • Zone e preferuar per banim. Per ta vizituar na kontaktoni!

0695762931

Njoftime te Ngjashme