Super Apartament 2+1 Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 09:59

97,000 Euro

  • SUPER APARTAMENT 2+1
  • SUPER APARTAMENT 2+1
  • SUPER APARTAMENT 2+1
  • SUPER APARTAMENT 2+1

SUPER APARTMENT 2 + 1

Two bedroom apartment for sale in Xhamlliku, on the 3rd floor of a new building, with 99sqm of living space. It is oriented from the south and includes furniture and all new electrical appliances. Contemporary interior design, modern finishes, perfect layout, Organized by living room, cooking area, two bedrooms, bathroom with window and balcony. The sales price € 97,000, owns a regular certificate of ownership. Contact us not to miss the case 0695784063


Pagesa 97,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 99.00
Kati 3
Qyteti - Zona Tirane - Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Adresa Porcelan
Lexime 596

Apartament 2+1 per shitje te Xhamlliku, ne katin e 3 te nje pallati te ri, me siperfaqe 99m2. Ka orientim nga jugu dhe perfshin mobilimin dhe te gjitha pajisjet elektroshtepiake te reja. Punime te brendshme bashkohore, rifinitura moderne, planimetri perfekte, Organizohet nga salloni, ambjenti gatimit, dy dhomat e gjumit, tualeti me dritare dhe ballkoni. Cmimi shitjes Euro97000, zoteron certifikate te rregullt pronesie. Na kontaktoni per te mos e humbur rastin