2+1 Ne Yzberisht Perball Me Alpetin!!! Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 03:41

2 + 1 IN YZBERGS WORK WITH ALPHET!

APARTMENT IS ORGANIZED IN 1 SALLS WITH LARGE KITCHEN, 2 BEDROOMS, 1 BATHROOM AND 1 BALCONY CONDITION, ALL APARTMENTS ARE ORIENTED IN SOUTH AND ARRIVES IN THE 7TH FLOOR OF 8 FLOORS WITH 2 ELEVATORS.


Pagesa 59,500 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi Bosh
Siperfaqa 102.00
Kati 7
Qyteti - Zona Tirane - Ysberisht/Kombinat/Selite
Adresa Yzberisht, Albania
Lexime 603

APARTAMENTI ORGANIZOHET NE 1 SALLON TE MADH ME KUZHINE TE VECUAR, 2 DHOMA GJUMI, 1 TUALET DHE 1 BALLKON TE BOLLSHEM,, I GJITHE APARTAMENTI ORIENTOHET NE JUG DHE NDODHET NE KATIN E 7-TE TE PALLATI 8-KATESH ME 2 ASHENSORE.