Apartament 2+1,Unaza E Re,Prane Bar Swiss Tirane

Shtepi ne Shitje Data: 21/04/2019 15:08

Apartment 2 + 1, New Ring, Prane Bar Swiss

The apartment is located in the Seas New Ring area, near the Swiss Bar. The apartment is located on the 8th floor, with total surface area of 119 m2. The apartment has a very good orientation and has regular mortgage documentation. The apartment disposes • Living room • Kitchen • 2 bedrooms • 2 toilets • Balcony • Other • Furnished • Fully furnished • Quality work • To visit us contact us!

0697015476


Pagesa 78,000 Euro
Dhoma | Kuzhine 2+1     Mobilimi E Mobiluar
Siperfaqa 119.00
Kati 8
Qyteti - Zona Tirane - Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Adresa swiss bar
Lexime 2472

Apartamenti ndodhet ne zonen e Unazes Se Re,prane Bar Swiss. Apartamenti eshte I pozicionuar ne katin e 8 banim, me siperfaqe totale 119 m2 . Apartamenti ka orientim shume te mire dhe disponon dokumentcion te rregullt hipotekor. Apartamenti disponon • Ambjent ndenjie • Ambjent gatimi • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkon Detaje te tjera • E mobiluar • Totalisht I investuar • Punime cilesore •Per ta vizituar na kontaktoni !